Jak krásné kravatu na kabát?

Jak krásné kravatu na kabát?

Jak krásně kravatu na kabátě: módní dekorace v několika pohybech

Co je palatine: historie století

Před 4 stoletími se v ženském šatníku objevil nový doplněk - "nádherný šátek". Díky za jeho módu by měla princezna Palantine, ze které dostal své moderní jméno - palatine. Zdá se, že princezna měla lehkou ruku, protože hrot rychle dobyl Evropu a dnes zůstává nedílnou součástí ženského šatníku. Tisíce žen po celém světě proto denně hledají odpověď na otázku, jak krásně svázat špičku na kabát.

Stejně jako všechny populární, tato věc byla původně určena k ochraně křehkých ženských postav před špatným počasím. Dnes je však ukradená především elegantní kus toalety, který zdobí a zdůrazňuje ženskou krásu. Nezanedbávejme tedy skutečnost, že módní návrháři nevynakládají žádné úsilí, a naučí se nosit špičku. Hlavní věc v tomto oboru je krásné používat příslušenství.

Jak si vybrat tippet: kombinace materiálů

Tippets jsou různé, jako kabáty, které dáváme přednost nošení. Tenký, vzdušný nebo hustý, teplý; zdobené vzory, flitry, střapce ... Proto nenoste první věc, kterou si z kabinetu vezmete. Zkontrolujte, zda váš tippet zapadá do zbytku oblečení, odpovídá materiál?

Pokud nosíte hladkou srst, neváhejte si vybrat štoly s kožešinou, vlnou nebo pletenou. Kašmírový šátek je ideální pro jakékoliv svrchní oděvy, protože tento materiál je sám o sobě drahý a účinný. Lehké hedvábné stoly mají čas nosit s podzimní kabáty.

Důležitý detail: ženy s malým vzrůstem by si neměly vybírat příliš objemné stoly. Budou vás ještě menší. Pro majitele 170 cm a více neexistují žádná omezení.

Bez ohledu na to, jak je ukradená ve vašem šatníku, nebude to nikdy vypadat krásně na sklopené zádech. Proto před opuštěním domu narovnejte záda a zvedněte bradu nahoru. Pyšný pohled a krásně svázaná krada jistě přitáhnou obdivné pohledy od těch kolem vás!

Jak si vybrat tippet kabát: barevná harmonie

Pláště nenápadných odstínů mohou být příznivě zdůrazňovány pomocí světlé krady. To je důvod, proč je špička nejčastěji vybírána na základě vašeho svrchního oděvu. Win-win je příslušenství, které se blíží stínu vaší pleti.

Blondýnky může příznivě zdůraznit, že stoles béžové tóny. Světlé barvy jsou vhodné horké brunetky.

Majitelé korálový kabát může s výhodou nastavit ho s tyrkysovou nebo nebe modrou ukradenou.

Pro nejmenší jsou vhodné všechny druhy lidí zelené odstínyzejména pokud špička příliš rámuje obličej.

Malé tajemství: pokud je špička přizpůsobena srsti, pak vizuálně zvětší hrudník.

Jak krásné je vázat tippet v mnoha ohledech: jednoduché nebo obtížné?

V ideálním případě se váš tippet vejde do dvou typů srsti: s klasickým límcem a stojacím límcem. Můžete použít "zázrak šátek" s jinými typy obojků, které jsou vyrobeny ve formě flounces nebo jiné tvary, například. Ale v tomto případě bude pro vás těžší uvázat ho.

Je důležité, abyste nebyli příliš chytří s formou, jinak bude ukradená příliš nápadná. Pokud tvar límce kabátu nebo kožešinového ráfku neumožňuje navázat špičku na ramena, ozdobte ji hlavou. Není o nic méně elegantní a teplé.

Čas je nyní drahý pro každého. A pokud se budete chovat k těm, kteří nechtějí trávit spoustu úsilí na složité struktuře kradla, můžete ji prostě zabalit kolem krku. Konce ukradené skříně pod kabátem. Tato metoda je jedním z nejčastějších.

Ještě jednodušší: kradli jsme na krk se zadními konci. Tenkou tkaninu svázáme do uzlu. A pokud jsou konce těsné, nechte je volně viset. Tato metoda je nejoblíbenější mezi ženami módy z Francie.

Zábal kolem krku ukrývá ramena a přitahuje pozornost k nim. Pokud jsou ramena příliš velká, neměli byste dodatečně zvyšovat jejich palatin, jinak budou vypadat ještě objemnější. Ale pro ženy s křehkými rameny a širokou pánev - tato metoda bude ideální.

Pro ty, kteří nehledají jednoduché způsoby, nabízíme složitější způsoby.

Falešná kravata

Vázání tippet je jednodušší, než se zdá. Dáme příslušenství na krk, konce by měly viset na hrudi. Formujeme na jedné smyčce, přeskočíme druhý konec dovnitř. Jemně utáhněte na úrovni, která vám vyhovuje. Narovnejte uzel.

"Květina"

Pro tento zázrak módního umění použijte světelnou kradu s třásněmi. Ohneme "zázrakový šátek" a vyrobíme z něj sestavu, pleteme látku s třásněmi. Ukazuje se, růžice. Teprve poté hodíme příslušenství na kabát. Na straně krádeže, kde bude květina umístěna, zkuste nechat delší konec. Zajistěte samotnou květinu brožem. Tento způsob oblékání zdobí i obyčejný kabát a dá vám slavnostní vzhled.

"Prsten"

Sklopíme hrot na polovinu, hodíme ho kolem krku a tvoří přední smyčku. Konce jsou zkřížené v zadní části hlavy a opět spuštěny dopředu. Otočíme jeden z konců kolem již vytvořené smyčky. Udělejte to samé s druhou částí šálu. Pak jemně odstraňte okraje ukradené pod tkaninou.

"Mira"

Tato metoda je variace "kruhu". Hodí kolem krku hrot. Snižujeme jeden z konců, které nejsou pod klíční kostí. Dlouhý konec obtočte dvakrát kolem krku. Pro dokončení obrázku skryjeme oba konce ve vytvořeném prstenci.

"Butterfly"

To je zajímavá, ale nekomplikovaná metoda. Kradli jsme na krk, dvakrát točit na hrudi. Konce kolíků se připevňují k ramenům, narovnají se, aby se krásně složily. V místě kroucení látky můžete připevnit svou oblíbenou brož. Motýl na ramenou je připraven odletět.

Teplá cesta

Na pravé rameno hodíme špičku. Konce vyhozíme na levé rameno a připevníme brož. Vítr, pokud to délka dovoluje, kolem krku a skrývá konce uvnitř kabátu. Jednoduché, elegantní a teplé!

Pro palatiny se střapci

Zabalíme šátek kolem krku. Protáhneme jeden konec do smyčky shora, ale nedotahujeme jej do konce. Dostaneme malou díru. Druhý konec do něj přejdeme a oba konce lehce utáhneme, abychom zajistili uzel.

Jak krásné kravatu na kabátě: dekorace pro hlavu

V chladném období se kradla stane nejen vaší výzdobou, ale i teplem a ochranou před větrem. Při koupi tohoto příslušenství v zimě si proto vyberte vlněné věci nebo ozdobte kožešinou.

Nejběžnějším způsobem vázání klapky na hlavě je dát ji jako kapuci a hodit konce za zády. Můžete je nejprve svázat pod bradu, takže bude teplejší a šátek nebude odletět od nárazového větru.

Klasický turban: na hlavu jsme položili šátek a konce stejné délky. Pak navlékneme uzel na zadní stranu hlavy a složíme hrot do svazku. Snažte se ho udržet co nejpevněji. Zabalte škrtidlo kolem hlavy. Tak, aby se hrot neodvíjela, jemně poddeval pod začátkem postroje.

Transformace štoly

Snood

Připevněte konce šálu. Výsledný kruh bude hozen přes krk.Přepněte hrot a znovu ho hodte. Máme dva prstence, mezi kterými můžete snadno skrýt uzel tak, aby se nic nevypadlo z formy.

Bolero

Hrot na zadní straně, kde ho necháme volně padat. Hrany jsou rovnoměrně umístěny na hrudi. Pak vezmeme velké tlačítko a projdeme jedním koncem. Smíchejte ji na úrovni klíční kosti. Udělejte totéž s druhým koncem a získejte jakýsi luk. Krásně narovnejte okraje a vychutnejte si "bolero".

Existuje mnoho způsobů, jak krásně kravatu na kabát. Trochu praxe a vy se stanete skutečným esem, který se bude lišit příznivě od většiny žen, které položily špičku na hlavu, jak by měly. Ale nejlepší věcí v „zázračných šátcích“ je, že každý den si můžete vytvořit nový obraz. A i když má váš šatník jen jednu kradu, budete vždy jedineční a elegantní!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky