Kroyyork Coats

Kroyyork Coats

O značce

Společnost Krojork byla založena v roce 1992. Během let své existence na módním trhu se tato mladá společnost stala známou nejen v Rusku, ale i daleko za hranicemi v jiných zemích.

Díky kreativnímu přístupu k vytváření modelů a neustálému zlepšování získala společnost důvěru zákazníků a překonala své konkurenty. Úspěch společnosti je také vysvětlen tím, že v jejich práci návrháři berou v úvahu nejmodernější trendy.

Společnost Croyork prezentuje nové modely kabátů ve dvou sbírkách, které jsou aktualizovány dvakrát ročně: podzim-zima a jaro-léto. Každá kolekce nabízí zákazníkům originální a bezchybně šité modely. Pro fashionistas jakéhokoliv věku je něco vidět a vybrat si pro sebe. Srst Croyork je zárukou, že budete vypadat elegantně a krásně.

Vlastnosti a výhody

Zimní pláště této značky jsou známé jako originální výrobky vyrobené na nejmodernějších vzorech. Fabric pochází z Itálie. Je příjemné vidět na kabátovém štítku od firmy Kroyork, že materiál je zcela přirozený. Jedná se o alpaky vlny, a to jak pravidelné a nejvyšší kvality, angora vlny a kašmíru. Pro podšívku se používá 100% viskóza.

Kožešinové límce pro zimní modely jsou vyrobeny z lišky, sobolí, mývalové a lišky polární. Takové zimní kabáty jsou ohřívány vlnou a visiské podstezhka, takže i za těch nejsladších počasí jsou velmi pohodlné. U nejteplejších vrstev je množství vlny v izolaci nejméně 80%. Materiál, ze kterého je potažen, obsahuje 100% přírodní alpaky.

Pro chladné počasí jsou pružinové pláště vyrobeny ze směsných materiálů a nejlehčí z bavlny a polyesteru. Řada elegantních modelů vlny s kašmírem a nylonem je široce zastoupena.

Elegantní a praktický kabát od firmy Kroyjork se může nosit každý den pro práci a pro procházky, nakupování za nákupy, pro slavnostní příležitosti. Mottem společnosti byla všestrannost vytvořených modelů.

Přehled nejnovějších módních trendů

Styly

V nejnovější kolekci kabátů od firmy Kroyyork se prezentují jak stylové, tak rovné styly. Společnost se zaměřuje na vynikající modely těsných a volných siluet.

Kabát Kroyyork dokonale sedí na obrázku, dělá siluetu štíhlou a ženskou. Důležitou roli při vytváření obrazu hrají harmonicky vybrané barevné odstíny. Většina modelů kolekce je jemná a radostná.

Vestavěný styl a přísné linie dávají kabátu romantiku. Dívka a zralá dáma mohou cítit bohatství a eleganci tohoto stylu. Aby byla silueta elegantní, přidává se k srsti pás, který je svázaný trochu nad linií pasu. Klopy mohou být jak malé, tak dostatečně široké.

Kolekce má velký počet rovných kabátů. Takové výrobky různých barev patří k klasice, která nikdy nepřestává být relevantní. Zvláštním místem ve sbírce jsou klasické jednobarevné kabáty s malým límcem a knoflíkovým uzávěrem. Kabáty tohoto stylu jsou přítomny v barvách růžové, modré a světle hnědé.

Překvapivě stylový kabát s volnou nohou - to jsou šaty, ve kterých dáma vypadá jako král. Pláště tradičních barev - černé a modré, zelené a červené, fuchsie, levandule a světle modré vypadají originální a bohaté. Nadměrné světlé béžové kabáty vypadají obzvláště elegantní.

Designéři Kroyjork nepřehlédli takové módní styly jako kabát a župan.Mezi nimi jsou modely s knoflíkovým uzávěrem, šátkem ve tvaru límce a malým obdélníkovým límcem.

Pod prezentovanými modely jsou vybrány jumpery a kalhoty, krátké legíny. Elegantní s kabátem vypadá kalhotový pár materiálu v šedé buňce, stejně jako kalhoty v jasných barvách.

Srst nad kolenem přírodní vzorované černé a bílé vlny bez límce je demonstrována v souboru s bílými midi šaty. Samostatně je možné zaznamenat řadu demi-sezónních nátěrů z materiálů v šedobílé a černobílé buňce. Volné rovné kabáty mají zaoblený lem, stojací límec a pohodlné boční vnitřní kapsy.

Pro velkolepý béžový zimní kabát je vybrán límec z červené lišky, který odpovídá barvě srsti. K tmavě modré a tyrkysové kabátě kašmíru pro chladnou sezónu fox kožešiny je vybrána stejné barvy. Velký límec z kožešin je doplněk k stojacímu límci, který je typický pro tyto modely. Kožešina zdobená také zkrácenou a volnou srstí.

Stylisté společnosti předvádějí svrchní oděvy s barevnými a bílými botami s tenkými podpatky a elegantní boty s tkaničkami a masivními podešvemi z čistých barev. Délka srsti hlavně na koleno, jsou zde modely mírně nižší nebo vyšší než kolena.

Recenze

Zákazníci různých vrstev od firmy Croyork si všimnou vysokého standardu stylu, který byl zaznamenán u výrobků této značky. Kabáty se vyznačují dokonale přizpůsobeným střihem a elegantním krejčovstvím. Tkanina je trvanlivá a vysoce kvalitní, švy jsou dokonale zpracovány, nitě jsou silné a silné. Každý prvek je promyšlen, styl si zachovává svůj tvar, rozměry se shodují s obecně přijímanou dimenzionální mřížkou.

Samostatně můžete říci o této části srsti jako obložení. Podšívka z kvalitní a odolné viskózy není roztrhaná. Tónová podšívka pečlivě vybraná pod kabátem, barevné barvy.

Styly a různé barvy, stejně jako nakupující. Pro každého milovníka dobré srsti bude k dispozici model, univerzální, klasický nebo ultra moderní, který se prodává s pohodlnými ramínky. V kabátě z Kroyyork teplé a útulné, chci ji nosit každý den.

Jeden a všichni zákazníci společnosti Kroyjork se cítí moderní a atraktivní. Jednomyslně si všimnou, že i po několika sezónách zůstává styl srsti relevantní a model si zachovává módní trendy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky