Anglický kabát "Duffle kabát"

Anglický kabát

Trochu historie

Duffle kabát je spojován mnoho s “námořnickou bundou”, protože zpočátku toto svrchní oblečení patřilo anglickým námořním důstojníkům. To bylo nejprve vydáváno v klasické formě v 1890, ale dříve, do tohoto roku, takový bunda, nebo poněkud takový kabát, byl nosen rybáři ze severních zemí. Šila na sobě teplá tkanina z velbloudí vlny. Tkanina byla vyrobena v Belgii ve městě Duffel. Je to díky tomuto městu, že tento kabát získal takové jméno.

Po druhé světové válce se tento kabát stal populárním u obyvatel Velké Británie a Francie. Model sám byl zaveden do světa módy návrhářem Yvesem Saint Laurentem v šedesátých letech. Od té chvíle vstoupil kabát do módního průmyslu.

Vlastnosti

Tento nátěr lze klasifikovat jako klasický kabát. Je to praktické a nepostradatelné. Na základně této řady oblečení. Taková bunda se často nachází v písčité, tmavě modré, tmavě zelené a vínové barvě. Má kapuci, spíše široké rukávy a náplasťové kapsy.

Hlavním rozdílem tohoto stylu od ostatních je spojovací materiál. Jsou vyrobeny ve formě kožených smyček a dlouhých knoflíků, podšívka takového pláště má tartan.

Tkanina pro klasickou duffle tkaninu byla šitá z tlusté vlněné tkaniny barvy v blízkosti velbloudí vlny.

Jak si vybrat a kdo bude vyhovovat

Jak si vybrat kabát? Nejčastěji se doporučuje dodržovat standardní pravidla pro výběr kabátu. Snad nejdůležitější věcí při výběru kabátu je výběr velikosti. Pokud máte střední nebo načechrané tělo, je vhodnější zvolit možnosti, ve kterých srst zdůrazňuje linii siluety. Vzhledem k tomu, že srst je šitá z husté tkaniny, budou nedokonalosti obrázku skryty.

Pokud máte štíhlou nebo tenkou postavu těla, můžete nosit kabát s podtržením čáry siluety, nebo velkoplošnou duffle kabát. Nezapomeňte sledovat délku ramen a nedovolte zkosení.

Nezapomeňte a sledujte kvalitu. Dobrá duffle kabát se nosí pouze z tlusté a dostatečně odolné tkaniny a má vždy pečovatelský štítek a je dodáván s náhradním knoflíkem připomínajícím tesák.

Populární styly

Navzdory tomu, že styl kabátu je klasický a má standardní interpretaci s kapucí, návrháři pokračovali. Chcete-li vytvořit romantický obraz, můžete si vzít duffle kabát styl rozšířil na dno, vytvořit okouzlující obraz, kabát s kožešinou nebo z kontrastní tkaniny bude vhodné. Ale milovníci klasiky - klasický duffle kabát rovný řez.

Módní trendy (+ dlouhé)

Když už mluvíme o duffle, stojí za to říct, že se jedná o klasický kabát a nemá téměř žádné upgrady jako ostatní. Hlavní styly zůstávají klasicky a protáhlé. Takové pláště jsou nejčastěji módní návrháři vystupují v monochromatických tónech. Kapsy, loketní tkanina, ramenní záplaty mohou být vyrobeny z kontrastní látky. V poslední době se stala populární duffle kabát s koženými rukávy. Kůže se obvykle používá pro takové vložky, tmavé počítadlo barvy. Designéři s množstvím textur a textilií vytvářejí vícevrstvý efekt a tyto modely jsou oblíbené u mladých lidí.

Mimochodem, nedávné módní trendy lze odlišit jako duffle kabát s koženými rukávy. Byla to kombinace kůže a odstínů velbloudů a modré, tmavě zelené a čokoládové.

Co na sebe

Dámská kabátová bunda má možnost sportovnějšího oblečení, ačkoliv ve skutečnosti je toto oblečení navzdory těmto dispozicím univerzální a může být nasazeno v každodenních procházkách. Pokud kombinujete duffle kabát s klasickými kalhotami, pak je lepší, když byli se šipkami, a nahoře byla halenka nebo košile.

Pokud se vám líbí zkrácené kalhoty, pak barva kalhot by měla být stejná jako barva srsti a pak vnímání vašeho obrazu bude správné. Triko, košile a mikina budou vyhovovat tomuto vzhledu.

Líbí se vám těsné kalhoty fit? Tento nátěr se dobře hodí pro tyto kalhoty, a pokud jde o barvu, vyberte si to, aby odpovídaly barvě srsti.

Tento styl bude vypadat dobře se sukněmi. Pro tento styl je ideální tužková sukně. Ale pokud jde o dívky se štíhlou stavbou, bude jim zde vyhovovat skládaná sukně.

Výběr případu oblékání věnujte pozornost skutečnosti, že šaty by neměly vyčnívat z pod kabátem.

A pokud si vyberete džíny, pak duffle kabát není náladový v tomto a lze nosit s jakýmkoliv modelem džíny, které dáváte přednost.

Jaké boty dáváte přednost

Duffle kabát není příliš náročný svrchní oděv, ale je nejlepší ho kombinovat s tradičními botami s vysokými vrcholy, je lepší, když jsou až do kolena. To je nejlepší volba. Prapory, zkrácené boty nejsou pro něj vhodné. Dobré pro takový kabát fit vysoké barety se šněrováním. Vzhledem k tomu, kabát duffle kabát patří do sportovního stylu, může být nošena s tenisky a tenisky. Vždy se budou dívat na cestu.

Jaké příslušenství se vejde

Když už mluvíme o čelenky, které mohou být vyzvednuty duffle kabát, jejich seznam není tak velký. Dobře se hodí zde barety, nebo pletené čepice s pompoms nebo klobouk.

Chcete-li skrýt krk v šálu, je lepší zvolit lehký šátek z šifonu, nebo dlouhý šátek velkých pletení. Šátek lze nosit buď na vrchu kabátě, nebo uvnitř. Kromě toho nezapomeňte na rukavice nebo rukavice, toto příslušenství je lepší zvolit barvu srsti.

Tento kabát je vhodný vak spíše objemný nebo tašky s malými rukojetí, i když navzdory tomu si můžete vybrat klasický batoh a malou kabelku, ale vždy na dlouhém popruhu.

K dispozici je také velmi zajímavý doplněk jako sluneční brýle. Model je lepší zvolit avitora, takže váš obraz bude vypadat velmi módní a krásné.

Stylové obrázky

Srst jako kabát bude vypadat dobře s jakýmkoliv oblečením. Pokud máte špatný den, krásnou kombinaci a stylový způsob bude sukně tmavých barev, klasické i rozšířené, vysoké pletené legíny, nosí na punčochách, stejné gumové holínky a kostkované košili. Vak je lepší vzít si poměrně velké a tmavé barvy.

Pěkný duffle kabát bude vypadat skvěle s lehkými džíny a mokasíny. Tento styl je mladší. Můžete si vzít batoh mezi obvyklým sáčkem.

Šedá duffle kabát bude vypadat skvěle jak s tmavé punčocháče nebo legíny a džíny. Šedé vysoké boty lze nosit na nohou. Takový obraz bude ženský a pohodlný.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky