Stylový kabát od Anny Verdi

Stylový kabát od Anny Verdi

O značce

Značka ANNA VERDI byla vytvořena v Itálii a druhá dekáda představuje nádherné kabáty z přírodní vlny, halenek a šatů, mnoho modelů obleků na kalhoty a vše, co potřebujete k vytvoření dokonalého businessu, příležitostného a večerního vzhledu.

V prodejnách monobrandů výrobce je velmi hodný výběr módních zimních a demi-sezónních modelů. Obchody se nacházejí po celém Rusku a v každém z nich, milé dámy, čekáte na individuální přístup a promo akce se slevami.

Obchody se nacházejí po celém Rusku a v každém z nich, milé dámy, čekáte na individuální přístup a promo akce se slevami.

Pro stálé zákazníky Anna Verdi existuje akumulační slevový program. V obchodech si můžete zakoupit modely kdykoliv během roku a můžete si je prohlédnout na oficiálních stránkách Anny Verdi.

Vlastnosti a výhody

Vedoucím stylem sbírek italské značky je rafinovanost a elegance moderních, úspěšných dám, které oceňují kvalitní předměty a pozornost pro sebe.

Kabát Anna Verdi je vhodný pro zvláštní příležitosti a volný čas a plně realizuje myšlenku italského šarmu, dobývání mezinárodního trhu.

Při úpravě kabátu Anny Verdi se používá elitní panenská vlna, která je řezána pouze ručně, což zachovává přirozenou něhu a lesk. Materiály nezpůsobují alergie.

Příslušenství je zakoupeno v nejlepších továrnách v Itálii. To je znakem značky.

Designéři dělají téměř všechny nátěry zcela funkční. Mnoho modelů s odnímatelnými částmi, které lze kombinovat s různými doplňky, vytváří nový obraz. Díky tomu jsou produkty značky vždy přítomny ve špičkovém prodeji.

Ceny v obchodech Anna Verdi jsou různé, stejně jako paleta barev srsti.

Přehled nové kolekce

Mezi nové modely patří modely maximálního komfortu. Dělají z módy všechny věky neuvěřitelně štíhlé a atraktivní, s důrazem na důstojnost postavy!

Mnoho z elegantních modelů Anna Verdi by s vámi ráda diskutovala. Vzhledem k tomu, že je čas se postarat o nákup svrchních oděvů, protože teplé dny, střídavě střídají chladné a deštivé dny, způsobují chladnou zimu.

Zimní modely jsou často zdobeny přírodními kožešinami. Někdy to může být eko-kožešina, která, stejně jako přírodní, zřejmě v toku módy, je zastoupena v poměrně malém množství. Budete se cítit pohodlně i v nejchladnějším počasí.

Nové modely demi-season jsou prezentovány ve všech odstínech něhy.

  • Například kabát Maria je nádherná modř, která vypadá velmi příjemně za každého počasí. Moderní model, s úhledným límcem a klasickými kapsami, bude vyhovovat bytům a vážné dámě různých věkových kategorií.
  • Model Inessa je prezentován v praktické a příjemné pistáciové barvě a má límec s límcem, vyrobený ve stylu opasku. Zapnul tlačítka. Dokonale sedí na jakékoliv postavě a výšce.
  • Demi-season model Valencia - klidné a elegantní barevné kakao! Model s klasickým límcem, lze ho nosit pod pásem a bez něj. Upevněn párem velkých tlačítek.

Značkové designéry také nabízejí mimořádné kombinace červené a žluté s černou. Tyto kombinace jsou velmi populární a vypadají nádherně s příslušenstvím, aby odpovídaly - taška může být tmavá a boty světlé.

Mezi modelkami jsou Anna Verdi a v této sezoně populární klasiky v černošedě-béžových tónech. Klasický kabát bude vždy v módě. Po zakoupení se ujistěte, že bude vypadat relevantní pro následující roky.

Stylisté často dovolují nazývat takové kabáty skutečnými uměleckými díly, protože módní výrobky jsou vyráběny s využitím nejnovějších technologií pro výrobu oděvů. Kabát od tohoto designéra potrvá více než jeden rok. A vždy ho můžete porazit novým příslušenstvím a vypadat módní a elegantní.

Recenze

Mnoho zákazníků zvažuje a poradí:

  1. Dobrá kombinace modelů Anna Verdi kabát s klasickou verzí - podpatky.
  2. Můžete také splnit nejnovější módní trendy - kombinované s tenisky a mokasíny. Myšlenka nosit kabát s teniskami se dnes nezdá tak absurdní.
  3. Šátek kombinující barvy kabátu a obuvi ideálně harmonizuje celý outfit.
  4. Modely lze nosit se sukní, šaty, kalhotami a dokonce i kombinézu.
  5. Vhodné pro tašku s taškou nebo kompaktní spojku a kožené rukavice.
  6. Nejjednodušší možností pro každodenní nošení jsou džíny. Mohou být nošeny s dlouhým nebo krátkým modelovým pláštěm.

Dívka by se měla cítit jemná, co můžete nosit s kabátem a to, co byste s ní neměli kombinovat. Modely Anna Verdi vám umožní kombinovat se s téměř každou toaletou. Každý případ je individuální. Pokud vidíte, že srst vypadá ze sousedství výhodněji s nestandardním detailem neobvyklého barevného odstínu, rozhodněte se o takovém experimentu!

Model s přírodní kožešinou je skvělou volbou pro chladný podzim nebo ne příliš chladnou zimu.

Příslušenství vynikající kvality, mnoho modelů přírodních tkanin, ohromující vzory a samotné modely!

Krásná a ne šílená za cenu věcí.

Modely srovnávají se svými konkurenty příznivě.

Siluety jsou sofistikované, ženské, mají zdůrazněnou osobnost. Vyrobeno v nejlepších tradicích evropské módy.

Produkty společnosti Anna Verdi jsou vždy vyráběny v bohatých barvách.

Recenze fashionistas říkají, že fanoušci značky Anna Verdi se objevili v poslední době hodně, z čehož lze bezpečně říci, že srst Anny Verdi uspokojí chuť mnoha žen, protože to je obrovský výběr a kvalita. Ruské ženy milují oblékat se do Anny Verdi, aby byly nejživější a nezapomenutelné.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky