Coat továrna "Vasilisa"

Coat továrna Vasilisa

Ve skříni jsou dívky vždy plné stylových oděvů. Módní návrháři nabízejí k nim jednu položku, která bude v souladu se všemi šaty, sukněmi, kalhotami, ale s malým stavem. Dívky, zajímali jsme vás?

Nyní odhalíme naše tajemství. Kabát - to samé, které se úspěšně spojilo se všemi výše uvedenými věcmi. Zároveň je třeba dodržovat pouze jeden bod: vyberte si kabát požadovaného stylu.

Dnes je náš článek věnován módním, teplým kabátům z továrny "Vasilisa", města Penza.

Co je pro tuto továrnu známé, jaké produkty vyrábí. O tomto a mnohem více naleznete níže. Četné fotografie doplní náš příběh.

O továrně

Továrna "Vasilisa" - ruský výrobce svrchních oděvů. Každá nová sezóna nabízí svým zákazníkům pohodlné, krásné kabáty, větrovky a pláštěnky. Jak vidíte, rozsah je poměrně bohatý a rozmanitý.

Vlastní výroba umožňuje zaměstnancům továrny udržet rozumné ceny a potěšit módy s vynikající kvalitou a ohromujícím střihem. Každá dívka si může vybrat jakýkoliv model vašich oblíbených barev. Správně zvolený styl vám umožní skrýt veškerý přebytek z očí druhých nebo naopak zdůraznit ženskou krásu.

Vlastnosti

Okamžitě chci potěšit všechny dívky. Rozměrová mřížka je určena pro jakýkoliv typ obrázku: od miniaturních velikostí (40) až po zakřivené tvary (74).

Potěšení a kvalita použitých materiálů. Vlněné tkaniny mají několik vrstev vazby, takže srst je hustá a teplá. Každý model potěší svého majitele na několik sezón, aniž by ztratil svůj původní tvar.

Výhody a technologie

Kabát z továrny "Vasilisa" je vždy na čichu. Proč Posuďte sami.

  • V obchodech, které prodávají kabáty z továrny víme, je vždy velká paleta barev. Světlé barvy vám umožní zaměřit se na vaši osobu: krásná fuchsie, indigo barva, klasická šarlatová barva. Nejedná se o úplný seznam barevných řešení, která mohou ozdobit každou dívku, ženu.

Pláště silnějších odstínů budou vyhovovat kancelářskému oblečení: černá, šedá, modrá.

Designéři jsou skvělí mistři, kteří jsou díky svým trikům schopni zamaskovat tyhle kiláry svým oblečením nebo zdůraznit vosí ženský pas. Vytvářejí ohromující kabáty v továrně "Vasilisa."

Vybavený střih, volný styl, nákladově efektivní povrch - to je jen několik detailů, které mohou uspokojit mnohé z potřeb módy.

  • Je to hezké, když ta věc sedí dokonale na obrázku. Dobře padnoucí vzor zajišťuje dobře padnoucí vzhled. Ke každému stylu - individuální přístup designérů. Moderní vybavení umožňuje zaměstnancům firmy rychle a přesně vyrábět své výrobky.

Přehled nejnovějších sbírek

Do prvního podzimního coolu byla vydána nová kolekce z továrny. Vynikající tkaniny, ušlechtilé styly umožní dívkám vytvořit módní luky.

Vzor "noha" z módy. Svítící krátká srst dokonale ladí s kalhotami a kancelářskými sukněmi. Dodává se se širokým pásem se sponou.

Rozšířený model s kapucí intrigy s kombinací barev. Model se zipem a krásnými praktickými manžetami na rukávech. Styl mládeže je vhodný pro každého.

Elegantní kabát s klopy bude vyhovovat kancelářským šatům. Nestárnoucí klasiky jsou vždy na vrcholu své popularity. Šátek z jemného šifonu ochrání před chladem a bude překvapujícím doplňkem svrchních oděvů.

Další kabát přitáhne pozornost mladých štíhlých fanoušků všeho neobvyklého a super módní. Dvouřadý teplý kašmírový kabát bez rukávů. Podlouhlý model je dokonale kombinován s rolákem a tenkým svetrem.

Černý kabát s šarlatovým lemováním. Klasický styl a originální provedení. Deštivý podzim nikoho nepřekvapí. Červená kabelka a oblíbené džíny dokončí módní podzimní vzhled.

Lilac kabát s kožešinovým límcem. Jasný model na pozadí báječné zimy bude vždy pozitivní. Kabát z kašmíru, s opaskem. Lákavá nabídka pro štíhlé dívky.

Nyní je možno doplnit šatní skříň pro zimní kanceláře s elegantními šaty. Modrý kabát s kapsami. Kožešinový okraj - elegantní dekorace na jakýkoliv zimní kabát. Obojek se odtrhne. Pohodlné, teplé a stylové.

Módní trendy nejnovější kolekce

Pro dívky, které sledují módní novinky, nabízíme světlý kabát rovného střihu. Barva šťavnaté pomeranče odráží barvy podzimu. Odbočovací límec vám umožní vytvářet nové snímky každý den. Šátek může být svázán buď přes horní část kabátu nebo uvnitř.

Ti, kteří mají svěží formy, společnost "Vasilisa" nabízí ke koupi stylový šedý kabát s kapucí. Přímé uchycení vám umožní plynule a volně pohybovat. Originální povrch přiláká pozornost každého kolem vás.

Krátký kabát barva karamel, s pásem. Dvouřadý kabát s kapucí. Pohodlně kombinovaný s každodenním a kancelářským vybavením.

Moray - příjemná, vzrušující barva podzimního počasí. Kabát s límcem otočeným dolů a náplastí na rukávech je styl, který není časově závislý. Velké knoflíky v řadě zároveň zajišťují pohodlí a krásu.

Kávový kabát se skrytou sponou je dobrá nabídka, která netoleruje vše, co je zbytečné. Styl bez kapuce. Krásná sada klobouků a šálu ozdobí váš kabát pásem.

Recenze

Názory ostatních kupujících před nákupem nebudou zbytečné. O to se zajímá samotná továrna. Koneckonců, pomohou rychle odstranit nedostatky v produktech a potěší jejich ženy módy s kvalitními výrobky.

Průzkumy zákazníků ukázaly následující:

  1. Velký výběr barev vám umožní vybrat si model své oblíbené barvy.
  2. Nádherné doplňky si dívky nevšimly, srst vypadá skvěle.
  3. Potěšený a dimenzovaný nátěr. Modely přecházejí na velikost, což umožňuje provádět objednávky přes internet. Mladé matky značně zjednodušují hledání svrchního oděvu. Pak zbude více času pro dítě. Vyhláška není důvodem nosit beztvaré oblečení a šaty.

Kabát - elegantní vrchní oděv. Velice žádaná je již více než jedna sezóna srsti. Pochybnosti? Procházka městem vám umožní ocenit krásu těchto oděvů.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky