Leopard kabát - zpět v módě

Leopard kabát - zpět v módě

Leopardí srst je středem zájmu designérů, pro které sezónu již. Světlé, velkolepé a barevné, jistě přitahuje pozornost. Módisté ​​celého světa nosí takový kabát se zvláštním potěšením, ztělesňujícím ty nezapomenutelné obrazy. Ale ukazuje se, že kabát leopardího zbarvení je zvláštní šik, který musíte nosit s důstojností. Chápeme, jak a s čím nosit dnes leopardí kabát

Zájem o tento mimořádný kabát současně poháněl, Jacqueline Kennedyová, která navzdory zmizení populace leopardů, vzdorovitě nosila podobný kabát. Dnes, aby žena módy nosila leopardí kabát, není nutné zabít nešťastná zvířata. Moderní technologie dosáhly takového průlomu, že umělá tkanina s napodobeninou leopardí kůže dobývá na první pohled a není v kráse přirozená.

Vlastnosti

Leopard kabát je jeden z nejvíce neobvyklých, vždy tvrdí, že je elegantní a náročný. Dravé barvy jsou v jiných barvách poměrně selektivní, takže jiné konkurenční barvy a tisky „netolerují“.

Leopard rád černou, béžovou barvu, s jinými barvami musíte být opatrní.

Mýtus, že leopard je přímým náznakem vulgárnosti, je už dávno minulostí. Je však třeba mít na paměti, že takový kabát může jak zdůraznit zásluhy, tak chuť a zcela ho zabít.

K obleku

Velkolepý kabát bude vyhovovat stejně blondýnkám a brunetkám, vysokým a krátkým, mladým dívkám a plnohodnotným dámám. Hlavní věcí je vybrat si perfektní styl a tón barev.

  • Lehké styly budou vyhovovat mladým dívkám, starší dámy mohou věnovat pozornost striktním stylům.
  • Tento kabát vypadá na vysokých dívkách perfektně.
  • Překrásný kabát na dívkách z balzatového věku bude vypadat velkolepý a dokonce nádherný.

Leopardí kabát je ideální pro dívku, která má dokonalou chuť a ví, jak správně kombinovat módní věci.

Módní trendy

Jedním z hlavních módních trendů je, že zvířecí kabát lze nosit bez knoflíku.

Je to módní kombinovat leopard a krajky, to dopadá velmi okouzlující obraz, který kombinuje jak něhu a drzost.

Stejně jako dříve a nyní i zlaté pravidlo leopardího stylu - v obraze by měla být jen jedna věc, leopardí zbarvení, v našem případě tento kabát.

Dalším módním trendem je leopardí zbarvení, které není typické pro přírodu, například modré nebo fialové.

Budete na vrcholu módy, pokud můžete dovedně kombinovat zvířecí srst s jasně červenou barvou.

Velmi stylový na nošení nadměrného kabátu. Volný řez neutralizuje tučný tón a činí obraz hlubokým. Přírodní leopard a záměrně umělá srst pod leopardem vypadají stejně působivě.

Speciální pilotáž je dovedná a jemná kombinace leoparda a sportovní elegance.

. Dalším novým trendem je míchání několika dravých výtisků v jedné vrstvě.

Jak a co nosit

Černé šaty s vážnými úmysly odstraní z obrazu jakýkoli náznak vulgárnosti, takže můžete pod takovým kabátem bezpečně nosit černé šaty, rolák a kalhoty.

Vypadá skvěle pod bílou bílou halenku a černé kalhoty.

Pokud budete nosit šaty pod dravým kabátem, pak se ujistěte, že lem nevypadá ven. Totéž platí pro kabát, který je dodáván ve třech čtvrtletních rukávech. Nebude to krásné, když uvidíte rukávy košile nebo svetry.

Královny ležérního nošení nosí krátký leopardí kabát s džíny.

Červená taška nebo rukavice budou vypadat odvážně a dokonce i trendy, je dovoleno používat karmínovou barvu příslušenství.

Pozorně vybraná béžová nebo šedá barva může také hrát skvělou hru.

Oblečení kávy hnědé nebo bílé barvy je velmi jemně doplňováno kabátem dravého zbarvení.

Obuv a doplňky

Leopardí srst je „hřebík“ obrazu, takže nepotřebuje extra lesk ve formě příslušenství. Čím menší šperky, tím lépe. Bude vypadat úžasně s takovým kabátem s smaragdovou výzdobou! Určitě to bude zářící jiskra. Skromné ​​zlaté šperky budou také velmi užitečné.

  • Věnujte pozornost dekoraci v podobě kabelek nebo rukavic. Nechte kabelku být neobyčejná, malá, například spojka. Rukavice, ať už jsou skromné, protože veškerá pozornost je nýtována na kabát, zbytek - rámování.
  • Boty musí být černé nebo béžové, takže můžete přilákat i ty nudné boty.
  • Mnoho žen módy se podaří vytvořit ohromující obraz leopardí kůže a klobouků, takže pokud jste extravagantní, pak si vezměte poznámku.

Stylové obrázky

  1. Velmi elegantní a jasný obraz lze dosáhnout i s jednoduchým make-upem. "Feline" nebo "kouřové oči" oči, volné vlasy a trochu oblíbeného parfému.
  2. Velmi důležitá je snadná kombinace s klasickými základními věcmi.
  3. Skvělý vzhled může být vyroben s leopardí srst a vintage předměty.
  4. Obraz večera malé černé šaty, zahalené v leopardí barvě, bude velmi pikantní a atraktivní.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky