Dámská krátká srst

Dámská krátká srst

Stylový a elegantní vzhled i v deštivé mimosezóně je hlavním úkolem každé sebeúctyhodné dámy. Ale faktem je, že řešení tohoto problému je značně komplikováno nástupem nestabilního počasí, kdy musíte nosit teplé a velmi často beztvaré věci. Spása v této situaci může být zkrácená srst.

Tento typ oděvu neovlivňuje vizuální vnímání objemu silueta, ale dokonale chrání před chladem a větrem. Dámské kratší pláště díky úsilí designérů získaly v této sezóně velmi luxusní vzhled.

Jak se jmenuje

Kabáty, které jsou zkráceny vzhledem k tomu, že jejich podlahy nedosahují ani kolen, se nazývají jednoduché a už zapomenuté slovo - krátká srst. Taková koncepce existuje v anglicky mluvících zemích, kde se tento oděv nazývá „kabát“. Ať už to bylo cokoliv, předpona "podlaha" zde hraje prvořadou roli a odkazuje výhradně na délku šatů. Styly a modely však mohou být úplně jiné.

Zajímavostí je, že první krátký kabát se objevil v 18. století v Anglii a nazval ho redingot. To bylo rozlišováno vybaveným řezem, dvojitým límcem, nedostatkem sexu, a byl určen výhradně pro jízdu. Spona mohla být jednořadová nebo dvojitá.

Později se tento model začal vyrábět bez dvojitého límce a používat muže i ženy jako svrchní oděv. V dámském šatníku je tento typ srsti stále přítomen, i když není tak populární jako jiné typy.

Populární styly a modely

Ale nejoblíbenější je nyní považována za poloviční délku klasické a lichoběžníkové siluety. Populární a semi-nádherné modely, které postavu ženský a sofistikované. V minulé sezóně se objevily krátké kokosové kabáty, které jsou stále relevantní.

Tkaniny pro šití se používají extrémně husté, aby dodaly produktu další tuhost a dobrou kvalitu. Ale moderní ženy módy dávají zvláštní pozornost malým detailům, takže nejčastěji si vybírají modely, doplněné nějakým stylovým prvkem nebo funkcí.

S kapucí

Takový malý detail jako kapuce umožňuje občas zkrátit teplejší kabát. V kabátě s kapucí se nemůžete bát vyskočit na ulici v dešti bez deštníku, zejména pokud je vyroben z materiálu odpuzujícího vodu a kapuce samotná je hluboká. A tento obraz se stává mnohem hezčí a rafinovanější s tímto malým prvkem. Často je kapuce a límec výrobku opláštěn přírodní kožešinou, což činí oděv bohatším a laskavějším.

S pásem

Pás doplňuje téměř všechny polozavřené a osazené modely kabátu. V případě jeho zkráceného modelu hraje pás korekční roli. Takže dívky s obdélníkovou siluetou mohou použít pás ke zvýraznění pasu a učinit postavu mnohem harmoničtější. Pás se také může stát určitým vrcholem obrazu, pokud je vázán nějakým originálním způsobem nebo doplněn masivní přezkou. Obraz s krátkou srstí vždy vypadá jako opasek.

Na blesk

Krátká srst na zipu je mnohem méně běžná než u klasičtějších knoflíků. Často jen takové spony doplňovaly modely sportovních kabátů. Je zajímavé, že hada může být šitá šikmo, a pak se model bude podobat známé bundě - kožené bundě. Pásek tkaniny ve formě lamely může také skrýt upevňovací prvek.Modely srsti vypadají naprosto originálně, ve kterých je barva spony kontrastní s odstínem výrobku.

Basky

Krátká srst s baskičtinou může udělat zženštilý a svůdný i ty nejhladčejší postavy. Celé tajemství spočívá v skládaném kusu látky, která je přišita na dno krátké srsti a vizuálně dodává bokům objem. Zajímavé je, že baskicke ыш должна Basque může být vícevrstvý, doplněný volánky a dokonce i vizuálně kontrastní s pozadím celkového odstínu výrobku.

Pláště Bundy

Styl, který je řezem velmi podobný klasickému saku, si velmi často vybírají obchodní a stylové mladé dámy. Takový model může mít různou délku, ale nepřítomnost pásu, vybaveného nebo rovného řezu bez sebemenšího náznaku světlice a límce faktury, který může být dvouřadový nebo jednořadý, umožňuje bez sebemenší pochybnosti zavolat takový kabát a kabát. Spojovací materiál v takovém plášti, stejně jako v bundě, může být dvouřadový nebo jednořadý. Jediný rozdíl je, že srst je mnohem teplejší a často je doplněna kožešinovým límcem.

Bez límce

Tento model je ale určen pro teplejší období. Kulatý výstřih nechrání krk před chladným větrem, ale vizuálně ho prodlužuje. Pro harmoničtější obraz můžete přidat takový kabát se stylovým šátkem nebo límcem. Takové povlaky vypadají nejlépe, když mají lichoběžníkový řez.

Zámořské

Nosit věci několik velikostí větší je docela populární trend v moderní době. V případě svrchních oděvů tento trend neztrácí svůj význam. Krátké kabáty, které se schovávají za hojností velikosti siluety postavy, ale nedělají z ní beztvaré, jsou stejně oblíbené jako známé modely. Stojí za to zvážit, že tento styl je vhodný pouze pro dívky s nedostatečnou váhou. Jaká další pravidla by měly dívky vědět při výběru správného stylu kabátu?

Kdo se hodí a jak si vybrat

V principu, každá dívka může vypadat skvěle v krátkém kabátě, hlavní věc je zvolit správný styl a délku. Ve výběrovém procesu by se měly zaměřit na rysy tvaru a růstu:

  1. Dívky se siluetou v podobě hrušky pro harmonizaci obrazu je důležité zaměřit se na ramena. Pláště kabátů s kožešinovými límci, oříznutými modely s volánky, hrudními kapsami, objemnými límci - svorkami a regály jsou pro ně ideální.
  2. Mladé dámy s tvarem obráceného trojúhelníku vyžadují důraz na boky. Proto jsou pro ně speciálně vytvořeny modely kabátů s baskami. Další dobrou možností je kabát s objemnými vyšívanými kapsami kolem boků. Stojí za to zvážit, že horní část srsti by v tomto případě měla být co nejstručnější.
  3. Dívky obdélníkové silueta je lepší zvolit lichoběžníkové řez s pásem. Modely s asymetrickým lemem budou také vypadat velmi harmonicky. Z těsné siluety klasiků je lepší odmítnout.
  4. Dívky se siluetou přesýpacích hodin budou vyhovovat naprosto každému stylu, ale v tomto případě je lepší věnovat pozornost délce srsti a vaší vlastní výšce. Drobné mladé dámy si lépe vybírají modely těsně pod boky a rovný střih, a pro majestátní dívky, kabát na koleno nebo o něco vyšší a štíhlejší.

Ale kdo by měl být opatrný na krátký kabát, tak tato mladá dáma s typem jablka. Můžete riskovat s délkou, volbou maximální možné pro tento styl, ale pokud je hrudník velmi svěží, pak si musíte vybrat model, který není zařazen do kategorie krátkého kabátu.

Módní trendy

Módní návrháři ale v této sezoně doporučují mladým dámám věnovat pozornost pouze určitým modelům srsti. Co se týče odstínů, můžete říci, že je lepší volit ty světlé - fialové, světle modré, citronové, bílé, šedé a růžové, světlé barvy - vínové a červené a také tmavé - modré, světle hnědé a fialové.Milovníci klasického sortimentu si mohou vybrat černé a béžové odstíny a ty, kteří chtějí vyčnívat z davu - smaragdové a khaki. Nejoblíbenější vzory jsou nyní pestré, květinové, pruhované a etnické, ale rád bych se podrobněji zabýval styly.

Zadní dlouhý přední krátký

Taková asymetrická krátká srst vás přesně odliší od davu a dodá eleganci. Není divu, že královna z nejstarších časů měla ráda šaty s vlakem. Takový plášť se také stane ideálním figurářem - pomůže skrýt mohutné boky, aniž by skryl štíhlé nohy. Je zajímavé, že lem srsti může být rovný, půlkruhový nebo dokonce trojúhelníkový, ale je to právě tento model, který se stane skutečným nalezením pro mladé dámy s ne zcela standardní siluetou.

Velmi krátká

Pravý účel takového stylu dává snad hustou paltovskou tkaninu. Délka takové krátké srsti se ve většině případů nedostane ani do boků a v řezu je spíše jako bolero s dlouhým rukávem nebo stylová bunda, často jsou takové modely kabátů doplněny pásem. Používají se spíše jako dobrá větrovka, která stále ještě nechrání před chladem v chladnějším podzimním a zimním období.

Svatba

Tento model krátké srsti není vhodný pro každodenní vzhled. Byl vytvořen pro zvláštní příležitosti a je pozorován ve všem, od jemné textury látky až po romantickou výzdobu a pastelový odstín. Tento typ krátké srsti se používá jako plášť pro svatební šaty v chladném období. Většinou jsou šité z kašmíru, kožešiny a viskózy, protože tyto materiály jsou nejjemnější na dotek. Dekorativní prvky mohou být krajky, hedvábí nebo kožešiny.

Vojenské

Svrchní oblečení ve vojenském stylu nyní získalo mimořádnou popularitu. Přísný a lakonický střih, naprostý nedostatek dekoru, promyšlenost malých detailů - to je to, co odlišuje kabát ve vojenském stylu. Jeho délka nedosahuje kolena a spojovací materiál dvojitý. Existuje však několik jedinečných prvků, které jsou vlastní pouze v tomto stylu - pruhy v podobě ramenních popruhů a klop na rukávech, jako ozvěna války. Tyto modely jsou často doplněny hrubým koženým řemínkem nebo páskem - motouzem.

Ve formě šatů

Taková krátká srst může učinit váš obraz romantickým a naivním. Je to proto, že lem krátkého kabátu je tvořen pomocí širokého límce, spíše jako sukně. Zbytek krátké srsti se nemusí lišit od klasického, ale právě tento malý detail hraje primární roli v obraze. Typicky se tyto nátěry vyznačují jemnými a romantickými odstíny bílé, béžové, růžové, broskvové.

60. let

Móda je cyklická a proměnlivá, takže pokud dnes v módních buticích najdete model oblečení, který byl včera považován za relikt z minulosti, nepřekvapujte. Módní návrháři radit, aby nebyli obzvláště překvapeni tento podzim, protože krátký kabát z 60. let se vrací k módní scéně. Přímý a lakonický řez, který může na obrázku lehce sedět - to je hlavní rys tohoto stylu. Výzdoba je minimální, textura je hustá, ale příjemná, silueta je přísná - výrazné prvky, které se opět staly trendy.

Co a jak se nosí

Zkrácená srst je krásná v tom, že umožňuje štíhlé nohy skrýt před očima každého. Při výběru harmonické kombinace s krátkým kabátem je tedy nutné tuto část těla vystavit v příznivém světle. Jaké prvky šatníku je lepší přidat krátký kabát?

Kalhoty

Je žádoucí úzká kůže nebo džíny, ale můžete si vybrat klasický model kalhot se šipkou. V takovém případě je lepší zapomenout na příliš široké a rozšířené z bederních kalhot.

Sukně

Může to být jakákoliv úzká sukně klasického střihu - pouzdro nebo tužka. Je žádoucí, aby pas těchto sukní byl příliš vysoký, jinak nebude silueta vypadat moc pěkně.Rovná sukně k podlaze bude také vhodná v obraze s krátkou srstí, zejména pokud je příliš krátká.

Šaty

Je lepší, že je dostatečně dlouhá a nevytváří efekt mini-sukně, která dělá obraz vulgárním. Šaty, které jsou příliš krátké, budou vyhovovat jakémukoli oděvu, ale musíte si uvědomit, že by mělo být úzké, ne rozšířené.

Mikiny a halenky

Mohou být naprosto jakékoli, ale módní experti v tomto případě doporučují dodržovat jedno pravidlo: okraje halenky nebo sako by se neměly dívat zpod kabátu. V extrémních případech je lepší je naplnit kalhoty nebo sukni.

Jaké boty zapadají

Boty by však neměly být vybírány tolik pod krátkou srstí, jako pod těmi oděvy, které se nosí na nohou. Je třeba okamžitě poznamenat, že módní návrháři jsou nyní doporučuje, aby nosit vysoké boty s džíny. Jaký je nejlepší způsob, jak kombinovat krátkou srst v této sezóně?

Vysoké boty na podpatku

Ideální pro obraz, pokud kombinujete krátký kabát s klasickými kalhotami. Stejná bota je vhodnější doplnit obraz v případě kombinace krátkého kabátu se sukní na podlahu. Je důležité, aby barva obuvi harmonicky kombinovaná v barvě s kabátem nebo nějakým malým detailem - šátek, taška.

Boty

Pouze relevantní v kombinaci s krátkou sukní nebo šaty. Klasické modely sukní mohou být doplněny o boty. Ale nejlepší v této kombinaci vypadají boty. Je třeba poznamenat, že délka krátkého pláště samotného v tomto případě nezáleží.

Kotníkové boty, tenisky a tenisky

Nejlepší volba pro příležitostný vzhled s hráškovým kabátem a hubenými džíny. S legíny jsou tyto boty také perfektně kombinované, ale nezapomeňte, že můžete nosit tenisky pouze se sportovními kabáty.

Módní obrázky

Vaše móda bude skutečně módní, když ji doplníte pravým kloboukem.

S krátkými barety kabátu, pletené čepice a dokonce i čepice jsou dokonale kombinovány, pokud mluvíme o armádě. Některé ženy módy používají jako pokrývky hlavy - svorky, což je také vhodné. Můžete vypadat docela stylově v krátkém kabátě, pokud si na hlavě přivázáte hedvábný šátek.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky