Dámský kabátový kabát 2019

Dámský kabátový kabát 2019

Klasický kabát je elegantní, stylová a důležitá věc po celou dobu, ale je zde jedna důležitá nuance - je nepraktická. A nejde o složitost péče o srst, ale o nemožnost udržet v ní aktivní životní styl. A moderní mladé dámy musí být neustále v pohybu a špička svrchního oblečení, která je trochu váže, je nepřijatelná.

S tímto vědomím se návrháři rozhodli vytvořit teplou a zároveň pohodlnou věc - kabát. Jaké jsou jeho charakteristické rysy a co by měly být aktivní ženy módy v této sezóně?

Funkce modelu

Bunda je druh symbiózy dvou věcí, jedna praktická a druhá elegantní. Z bundy tento model zdědil jednoduchý střih, praktický materiál a lehkost. Podobnost s kabátem připomíná stylové zapínání v podobě masivních knoflíků, přítomnost opasku, díky kterému je postava jemnější a kožešnější, což dodává obrazu elegantní.

Vnější povrch modelu je často opláštěn pláštěnkou nebo jiným vodoodpudivým materiálem, ale vnitřní může být izolován na maximum. Kromě toho existují kožené a pletené modely. Styly bundy-kabáty mohou být úplně jiné, takže každá dívka může dostat model, který nejlépe vyhovuje jí.

Jak si vybrat a kdo bude vyhovovat

Při výběru vhodného stylu kabátové bundy byste se měli nejprve zaměřit na rysy své vlastní postavy a preferencí ve stylu oblečení:

1. Obchodní dámy, které se snaží vypadat solidně, si mohou vybrat lichoběžníkové modely s objemným límcem a mírně protáhlým. Tento model je vhodný pro dívky a siluetu ve tvaru hrušky.

2. Mládežnější volba pro aktivní mladé dámy - zkrácený kožený model s přírodní kožešinou. V ideálním případě bude sedět na děvčatech štíhlé postavy, stejně jako mladé dámy se siluetou přesýpacích hodin.

3. Pro každodenní obraz je lepší zvolit pletený model. Dobře sedí na dívkách s obdélníkovou postavou a nenechá ji v chladnějším období zahřát, přinést do obrazu trochu originality.

4. Asymetrické modely kabátových bund jsou zobrazeny dívkám s obrázkem „obráceného trojúhelníku“. Nejčastější variantou asymetrie je zkrácený přední lem a delší zadní lem.

5. Starší modely bund, jako jsou bundy, budou vyhovovat dívkám s typem jablka. V kombinaci se stylovým opaskem budou postavu propracovanější a ženský. Tento model bude také vhodný pro mladé dámy, které vedou aktivní životní styl.

Pro chladnější období, je lepší zvolit prodloužené možnosti na topení, ale pro teplejší verzi, lehké a krátké modely z praktických materiálů.

Populární modely

Mezi aktivními mladými lidmi se nyní staly nejoblíbenější zkrácené kabátové modely kukly. Ty se dokonale zahřejí na velmi chladné a nebrání pohybu.

Nadměrné kabáty jsou také v kategorii populární a jsou vybírány častěji mimořádnými osobnostmi.

Vojenské stylové bundy se dobře hodí k ležérním šatním prvkům a dodávají dotek šarmu.

Dalším trendem jsou kabáty z kombinovaných materiálů, kombinující semiš, kožešinu a kůži, pletené detaily a prošívané, ale chtěl bych věnovat zvláštní pozornost těm neobyčejným modelům této sezóny.

Transformátor

Tyto modely lze nazvat dokonalostí designových nápadů.Stejně jako ve slavném filmu se kalhoty proměnily v elegantní šortky, takže v životě můžete proměnit model stylového transformátorového kabátu na praktickou bundu. Celé tajemství v odnímatelném lemu, které v plné verzi dokonale zahřeje, pokrývá větší část těla, a ve vylepšené verzi je přeměněno na pohodlné oblečení pro aktivní pohyb. Stojí za to zvážit, že u takových modelů může být nejen lem uvolněn, ale i rukávy mohou být rozepnuty.

Dva

Tento model se liší od předchozího v tom, že nemusí nic rozepínat. Podlouhlý plášť bez rukávů, více podobný neobvyklému v texturové sarafan, je nosen pod dnem, a krátká bunda s kožešinou je uvázána nahoře.

Je zajímavé, že barva a textura bundy se zcela shoduje s letními šaty, takže v plné verzi nikdo netuší, že se jedná o model s tajemstvím. S zapnutou bundou se neliší od klasické bundy a vypadá velmi stylově. Výhodou tohoto modelu je, že při jeho koupi získáte hned dva oděvy, které se dají nosit samostatně a třetinu - pokud sbírajete všechny prvky dohromady.

S kapucí

Tento model je nejslavnější v moderní době. Odnímatelná kapuce se stala hlavním vrcholem svrchních oděvů, což umožňuje její přeměnu z demi sezóny na zimu a naopak. Další oblíbenou variantou jsou bundy s odnímatelnou srstí na kapuci.

Délka

Délka kabátové bundy však může být zcela odlišná, i když by nebylo zbytečné si všimnout, že jsou stále přítomna omezení délky. Pro modelování lze kabát srovnávat s pláštěm, neměl by být pod kolenem. Jaké délky lze nalézt v moderních obchodech?

Dlouho

Takový model kabátového kabátu může jít lehce za koleno nebo dosáhnout jeho středu. Nejpraktičtější volba délky, která je ideální pro chladnější období. Ano, a tato délka se hodí dívkám jakékoliv výšky a postavit.

Zkrácené

Tato bunda je dlouhá až do poloviny stehna. Může to být o něco nižší, ale hlavní věc není dosáhnout kolena. Perfektní pro teplejší mimo sezónu a skvěle vypadá na mladé dámy s dobrou postavou.

Krátké

Tento model kohoutů srsti sotva dosáhne boků. Tam může být radikálně krátká verze, která změní bundu do teplého bolero. Tento model je vhodný pro mladé dívky s ideální postavou a může být použit jako větrovka.

Přehled zbrusu nových produktů

Světově proslulí výrobci doplňují své kolekce stylovými modely bund a kabátů v každé sezóně. Vzhledem k tomu, že tato varianta svrchního oděvu je nejvhodnější pro aktivní pohyby, o něj mají velký zájem známé sportovní značky. Jaké novinky v této sezoně potěší aktivní módy?

Adidas

V této sezóně slavná sportovní značka potěšila mladé dámy stylovou prodlouženou černou bundou s prošívanou texturou. Model má lichoběžníkový řez a patří do kategorie zkrácených. Všívané kapsy umožňují ohřát ruce v chladu a kvalitní podšívka na izolaci neumožňuje zamrznutí těla.

Nike

Další model zahřáté bundy, ale již od Nike, se vyznačuje kratší, dlouhou a prošívanou texturou. Bunda je zateplená polstrováním polyesteru, takže se v zimě dobře zahřívá. V modelové řadě je mnoho barev, z nichž nejoblíbenější jsou mléko, černá, hnědá, korálová a modrá.

Stylové obrazy této sezóny

V této sezoně, návrháři radit věnovat zvláštní pozornost modely bundy kabáty světlé barvy - červená, oranžová, modrá, žlutá, lila. Klasické odstíny jsou vždy v módě, takže můžete zastavit výběr černé a hnědé. Je lepší kombinovat takové modely s každodenními šatními skříněmi, včetně těsných džíny a sukní, stejně jako bundy a blůzy.Jako bota si můžete vybrat vysoké boty, kotníkové boty, kotníkové boty a dokonce i tenisky.

Svrchní oděvy a jejich vlastnosti

Spotřebitelé si dlouho všimli, že jeden zajímavý nuance - svrchní oděvy se liší od jedné producentské země k druhé. Američané kladou důraz na kvalitu a praktičnost, ale pro své výrobky vyžadují spoustu peněz. Britové dávají přednost vytvoření stylového a elegantního oblečení, zatímco Rusové a Ukrajinci udržují optimální rovnováhu mezi dobrou kvalitou a rozumnou cenou. Jaké funkce mají svrchní oděvy od nejoblíbenějších výrobců?

Z Turecka

Turecko je známé kvalitou svých materiálů, zejména textilu a kůže. Pokud chcete koupit kvalitní padělky od známých značek, včetně Zary, Hermes, Dolce & Gabbana, Prada, musíte jít do Turecka. Svrchní oděvy a tato země je optimální z hlediska ceny a kvality.

Finsko

Finský svrchní oděv má bohatou paletu barev a širokou škálu modelů, které kombinují praktičnost, pohodlí a všestrannost. Finové používají pouze přírodní materiály pro výrobu bund a kabátů a teplé výrobky s vodním ptactvem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky