Kabát z továrny Cinar

Kabát z továrny Cinar

O továrně

Továrna poprvé začala pracovat v roce 1921. V té době, na základě šicího podniku, byla otevřena automatická oděvní a punčochová továrna Avtomat, která nahradila samostatné dílny a začala šít položky pro Rudou armádu. V roce 1992 přišel do práce nový režisér, který představil tradici nošení obleků pouze své značky. Během války továrna šila oblečení pro divizi gardy ze Sibiře.

V roce 1945 začala továrna opět vyrábět kabáty, bundy a pláštěnky pro občany, ale až do roku 1950 se šila vojenská konfekce a v roce 1964 začala továrna vyrábět pouze oblečení pro muže.

V osmdesátých a devadesátých letech minulého století byly do práce továrny zavedeny komplexní mechanismy pro výrobu kabátů a obleků pro muže. Ve druhé polovině devadesátých let se začaly používat k výrobě oděvů dovážená zařízení.

Již v roce 2005, výroba začala vyrábět business-class oblečení. Stejná továrna se začala účastnit soutěže průmyslových sbírek, kde se umístila na prvním místě dvakrát.

V roce 2015 společnost rozšířila své obzory a otevřené prodejny. Sortiment byl doplněn o pánské evropské oblečení. A nyní společnost s jistotou směřuje k rozvoji, protože profesionálové pracují v továrně a každý model je vyroben se zvláštní péčí.

Vlastnosti a výhody

  1. Hlavní výhodou firmy je její dlouhá historie, která umožňuje spotřebiteli vidět, že firma vyrábí prvotřídní oděvy.
  2. Stejným rysem a výhodou je využití zahraničních technologií při výrobě nátěrů, což nám umožňuje každoročně zlepšovat kvalitu.
  3. Kabáty jsou vyrobeny z nejlepších tkanin a designéři se konají na různých soutěžích na styly nových šatů.
  4. Společnost spolupracuje s ruskými designéry, kteří chápou kvalitu výrobků.

Prohlédněte si modely z nejnovější kolekce

Když už mluvíme o nových sbírkách kabátů pro muže, stojí za zmínku, že v kolekci je hlavní výsada a pozornost věnována klasickému střihu. Při pohledu na novou kolekci je také důležité zdůraznit, že bez ohledu na životní styl nebo věk každý člověk najde to, co hledal. Barvy srsti, jako obvykle, mírné, tmavé. Konečná úprava říká, že každý kabát doplní jakýkoliv vzhled. Obchodní i jednoduché.

Zvláště chci zdůraznit srst ROGER V. Tento kabát je ideální pro obchodní muže díky přímému střihu a barevné škále. Pod takovou srstí bude vypadat vesta a košile s rozepnutými horními tlačítky. Takový obraz bude nejlepší a bude schopen porovnat se s obrázky na Fashion Weeks.

Když už mluvíme o dámské kabáty, je také třeba poznamenat, že společnost se nesnaží o živé experimenty se styly, takže klasické zaměření jsou jejich hlavní zaměření. Barvy sahají od lehkého písku a nebe modré, pak tmavé a nasycené.

K dispozici je také nadměrná srst a klasický střih s pásem pod pásem. Kabáty jsou v nové kolekci prezentovány v širokém sortimentu a najdete v nich to, co se vám líbí. Volný nebo namontovaný střih, s kapucí nebo bez kapoty.

Recenze

Když už mluvíme o recenzích o značce Cinar, stojí za to mluvit především o samotném obchodě ao laskavém personálu, který mají. Všichni zákazníci to považují za velkou výhodu a to je dobré. Kupující a zákazníci také poskytují velký výběr oděvů pro každý vkus a považují to za velkou výhodu.

Kvalita oblečení je také vysoká. Dobrá linie, vysoce kvalitní doplňky, které společně vytvářejí slušný obraz. Tkaniny jsou vybírány velmi pečlivě.

Rovněž je třeba poznamenat, že věci této továrny se nosí velmi dlouhou dobu a neztrácejí svůj vzhled ani po umytí.Někteří zákazníci však považují za hlavní nevýhodu předražené ceny oblečení, přestože jsou s kvalitou zcela spokojeni, a také poznamenávají, že v obchodě Cinar můžete najít vše pro každý vkus a velikost, a to i pro nestandardní výškové a nestandardní postavy, což je velmi výhodné.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky