Srst velbloudí vlny

Srst velbloudí vlny

Jak smutné to nezní, ale už je venku na podzim. Je na čase přemýšlet o tom, jak se můžete stylově a co je nejdůležitější vřele na tento podzim. Srst velbloudí vlny zvládá tyto náročné úkoly.

Vlastnosti a výhody materiálu

Pravděpodobně jednou z nejdůležitějších výhod materiálu je jeho ekologická čistota. Je zde také mnoho důležitých výhod, že materiál, z něhož je srst vyrobena, je velmi lehký, prodyšný a kromě toho dokonale odpuzuje vodu a dokonce i prach! K výše uvedenému můžete přidat pouze jednu věc - srst velbloudí srsti je také velmi lehká!

Jak si vybrat

Chcete-li zvolit správný kabát, musíte nejprve určit typ vaší postavy (obrácený trojúhelník, obdélník, přesýpací hodiny, jablko, hruška). Pokud máte postavu ve tvaru obráceného trojúhelníku, bude vám vyhovovat srst až po boky a lehce rozšířená až na dno. Pro obdélníkový tvar, kabát se zúženým pasem, nebo s rozšířeným lemem, velkými tlačítky, náplasťovými kapsičkami.

Pokud jste vlastníkem postavy přesýpacích hodin, pak budete potřebovat kabát s opaskem nebo zúženým pasem. Majitelé jablečných figurek vypadají ve stylovém kabátu velmi stylově. Pro tvar hrušky se hodí kabát s akcenty na horní části, ať už se jedná o masivní límec nebo náplast.

Pečlivě si přečtěte štítky. Srst velbloudího klopě, kromě sebe, může být někdy doplněna prostou vlnou.

Módní trendy

Módní sezóna podzim-zima 2016-2017 přinese mnoho variací na téma kabát. Na vrcholu popularity jsou kabáty bombardérů, kabáty ve stylu biker, bez rukávů, s různými pásy, džínové kabáty. Srst velbloudí vlny se právem řadí mezi módní trendy této sezóny.

Módní návrháři v této módní sezóně vám dávají vůli vybrat si, co vám vyhovuje, představovat širokou škálu modelů kabátů velbloudí vlny. Jedná se o krátkou srst, kabát s trojčtvrtečními rukávy, s velkými knoflíky, nadměrným kabátem, dlouhými kabáty a velkými náplastemi. Jedním z hlavních módních trendů je, že téměř všechny nátěry by měly být nošeny s pásem tmavé nebo světlé barvy.

Velmi důležité budou kabáty s přírodním lemem. Povrchová úprava může být nejen na límci, ale také na kapsách, rukávech, nízkém plášti.

V této módní sezóně jsou také prezentovány kabáty s izolací z velbloudí vlny (bunda dolů). Většina modelů v jejich řezu se podobá tlustým přikrývkám. Velbloudí vlněné bundy mají také povrchovou úpravu s kožešinou, doplněnou různými opasky a dalšími detaily (kamínky, železné prvky).

Skutečné barvy

Pláště velbloudí vlny jsou většinou pastelové odstíny, ale mohou se lišit od světle béžové, červenohnědé až po černou.

Co na sebe

Pokud chcete mít univerzální věc ve vašem šatníku, který se hodí jak pro každodenní styl, tak pro večerní nošení, kabát z velbloudí vlny vám s tím pomůže. Můžete ji bezpečně nosit přes džíny a svetry, stejně jako je ideální pro šaty nebo sukni. Pro jasnější vzhled vyberte oblečení z jasných barev, například červené kalhoty nebo modrou sukni budou vypadat skvěle s kabátem z velbloudí vlny. Můžete si vyzvednout oblečení nebo boty, aby odpovídaly kabátu, ale bylo by lepší, kdyby byly světlejší nebo tmavší.

Stylové obrázky

Můžete nosit velbloudí vlněný kabát s pleteným svetrem, kalhotami přítele a jednoduchým černým kloboukem, doplňujícím vzhled pouze párem béžových kotníkových bot.Jako takové můžete bezpečně dobýt ulice módních metropolí.

Pokud se vám líbí retro-styl, tady je nápad, jak to ztělesnit spolu s kabátem velbloudí srsti. Bude to trvat jen pár objemných bot, sametově světle hnědých chinos, dvouřadový pláštěnku a klobouk s pomponem. Pro fanoušky ležérní styl hubený fit, smaragdový svetr, boty v tónovém kabátě, to nemůže být vysoké boty. Chcete-li vypadat více koketně, můžete nosit kabát s růžovou tašku, klobouk a tónové brýle. Pro večerní luk nosit kabát s tužkou sukně, pumpy, kalhoty a beztížné halenky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky