DEKKA kabát

DEKKA kabát

O značce

Značka Decca označuje poměrně mladý. Vyznačuje se důrazem na časem prověřené, dobře známé styly a kvalitní materiály.

Hlavními produkty společnosti z Běloruska jsou svrchní oděvy, zejména elegantní a originální dámské kabáty. Hlavním úkolem zakladatelů společnosti bylo drasticky změnit vztah mezi cenou a kvalitou, který je pro zákazníky znám. A dnes se jim to podařilo, což ovlivnilo seriózní propagaci společnosti, vytvoření vynikající pověsti a velkou popularitu značky.

Vlastnosti a výhody

Firma Decca vyrábí dámské kabáty pro všechny věkové skupiny. Každá žena módy může najít pro sebe vrchol v různých stylů a stylů, různých barevných rozhodnutí. Základem kolekce jsou takové modely dámských plášťů:

1. Klasika. Jedná se o modely osazené silueta s klasickými přísnými liniemi.

2. Pláště se sofistikovanými límci, jak rozcuchanými, tak ve formě límce a stojanu.

3. Mládež styly se zipem.

4. Zimní kabát s kapucí a kožešinovým límcem.

S ohledem na délku výrobků se společnost zaměřuje na nejmodernější trendy. Elegantní předměty svrchního oděvu vyrábí společnost jako krátká a ultralehká a dlouhá. Neexistují žádná omezení pro barevnou paletu - takové komplexní odstíny jako havana, oliva, chrpa, pěkná, hořčice a další jsou zastoupeny ve sbírce spolu s černou, červenou, béžovou a šedou.

Populární modely

Můžete zahájit recenzi populárních modelů Decca s barevným modelem cappuccino kabát, který byl rozpoznán mnoha dívkami a ženami. Tato barva patří do řady bělené čokoládově hnědé a jde do většiny žen s lehkými i hnědými vlasy. Modely této barvy jsou rovné a rozšířené, lehce padnou na postavu. Pro lehké cappuccino, tam jsou modely na hada nad délkou kolena.

Srst cappuccina je vyrobena z hladké vlny. Dokonale kombinuje tělesné tenké punčochové kalhoty a elegantní černé boty s bílým lemováním, elegantní hnědou tašku se žlutým příslušenstvím.

Barva jako Monet také připomíná uměleckou paletu impresionistů. Obě barvy jsou součástí řady béžových odstínů, které nikdy nenechají módní molu. Barva Monet je teplejší, oranžová. Proto jsou tyto modely mladší. Srst je vyrobena ze šikmého zipu, kapuce a kapes na zip.

Mezi modely s sofistikovaným stylem lze poznamenat bílé pláště s velkými a palandami, rozevřeným límcem a prošitím, šikmými kapsami a třmenem. Kabát opatřil délku silueta těsně nad kolenem. Model je zdoben velkými tlačítky a širokým černým pásem.

Kabát brusinkového odstínu se vyrábí ve volném stylu. Má široké dlouhé rukávy, šikmý lem a velký obojek s klopami.

Společnost nabízí řadu elegantních mini plášťů klasických barev - modré, smaragdové, červené - s vložkami z černého materiálu.

Klasický kabát Decca se dobře hodí k pleteným rukávům světlých odstínů, krátké boty s podpatky.

Použité materiály

Z nejpoužívanějších materiálů lze uvést přírodní vlnu. Zpravidla je procentní podíl vlněné příze v tkanině pro povlak alespoň 70-90%. Kašmír, angora a mohér se přidávají do smíšených materiálů. Pokud nitě potřebují speciální pevnost, přidávají viskózu nebo polyester ve velmi malém množství - ne více než 7-10%.

Hromada na reliéfních tkaninách je nízká, válcování je vyloučeno. Další výhodou materiálu je jeho výjimečná pevnost. Totéž lze říci o podšívce pro srst. Složení podšívkových tkanin zahrnuje hedvábí, přírodní bavlněné vlákno. Díky stabilní směsi se podšívka neroztrhne a neroztrhne

Pro zahřáté modely zimních kabátů je vybrání vybráno jako vložka, která je pečlivě sešitá. Kvalita švů je dalším pěkným detailem, který je patrný hned při koupi kabátu firmy Decca.

Tabulka velikostí

Kupující si všimnou plně zakoupených modelů. To platí zejména pro malé velikosti nátěrů - od 40 do 44. Tabulka velikostí plně vyhovuje normám a mřížka rozměrových parametrů je od 38 do 56 ruských velikostí včetně.

Ceny

Cenová politika běloruské společnosti Decca je poměrně flexibilní. Kabáty lze zakoupit v maloobchodních prodejnách a objednat on-line, což bude stát dva až tři tisíce rublů levnější. Průměrná cena kabátu dámské paluby je: pro modely demi-období od 3 do 5 tisíc rublů, pro zimní možnosti se stříbrnou liškou a liškou - až 10 tisíc rublů. Pokud hovoříme o krátkých pláštích z jara, jejich cena vám může přinést radost: jedná se o lehké modely, které stojí přibližně 1000 až 2000 rublů.

Recenze a chlubí se

Mezi recenze zákazníků okamžitě vyniknout ty, ve kterých ženy slaví úžasnou kvalitu výrobků a atraktivní cenu. Kabáty jsou ohromující svým vzhledem, krásnou barvou a dobrými styly. Překvapení nakupující ponožky ponožky kabát bez deformace stylu. Tkanina může dokonce vydržet mytí v autě, i když se praní nedoporučuje.

Mnoho recenzí ukazuje, že volné modely jsou po celé délce a můžete si zakoupit některé modely srsti, které jsou menší než velikost uvedená na štítku. K soupravě se někdy přidávají dva pásy - vyrobené z tkaniny a kůže a spona se pohodlně nachází a umožňuje nosit kabát bez šálu.

Volba malé velikosti srsti je hmatatelná. Dámy z křehké postavy si mohou vybrat pro sebe model zájmu, který je také velkou výhodou firmy Decca.

Všímají si módních žen a elegance značkových stylů, perfektně se hodí na postavu, různé modely krátkých i dlouhých kabátů. Většina zákazníků si oblíbila skutečnost, že si společnost vybírá látky z Itálie pro šití kabátů, přítomnost velkého procenta vlny a kašmíru v míchacích materiálech.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky