Plášť kabátu 2019

Plášť kabátu 2019

Lehká kabátová bunda je skvělou alternativou objemného svrchního oblečení. Tato možnost svrchního oblečení si může vybrat pro sebe každou dívku nebo ženu, bez ohledu na věk a rysy postavy.

Vlastnosti

Kabát-bunda vyniká docela přísný styl. Rovný řez je zpravidla doplněn rameny a přísným límcem. Zapíná se jedním nebo dvěma tlačítky. Nicméně, mnoho návrhářů často opouští tyto známé detaily, dělat kabát modernější a originální.

Vybavená kabátová bunda zdůrazňuje krásu ženské postavy. Mělký výstřih dá obraz tajemství, aniž by to příliš vulgární.

Jak si vybrat

Obrovské množství různých modelů bundy kabát potěší módy. Je však obtížné zvolit správný styl kabátu, který bude klást důraz na všechny vaše výhody.

Při volbě kabát srsti nejprve dbejte na délku. Dlouhé kabáty, několik centimetrů pod kyčlí, jsou nyní v trendu. Tato možnost je zvláště vhodná pro lehce baculaté dívky, které potřebují skrýt několik extra palců na bocích. Ale relevantní a zkrácené modely. Tato délka umožňuje nosit kabát s jakýmikoli věcmi, od šatů až po klasické kalhoty.

Módní trendy

Návrháři dávají každé dívce možnost vybrat si správný kabát. Modely jsou prezentovány v různých barvách. Můžete dávat přednost klasickým monochromatickým odstínům, nebo si vybrat barvy, které jsou relevantní pro tuto sezónu. Stylisté doporučují věnovat pozornost vínovým, mátovým a bobulovým odstínům. Přidají barvu do svého vzhledu, zejména pokud je zkombinujete s klidnějším základem.

Pokud jde o materiály, trend je nyní boucle, tvíd a vlny. Všimněte si také plstěný kabát. Vypadají velmi útulně a doma.

Také v trendu kabát neobvyklý styl. Například oříznuté bundy zdobené objemnými ozdobami nebo ženskými luky. Obojky nebo klopy mohou vyčnívat na pozadí hlavní textilie srsti, nebo mohou být zcela nepřítomné. Podívejte se na kabát s neobvyklým krkem. Tyto modely, kombinující detaily sportovního stylu a ručně vyráběných prvků, budou v příští sezóně také v módě.

Verze pro mládež je jednobarevná kabátová bunda, zapnutá jedním tlačítkem. Zvláště dobrý tento kabát vypadá v kombinaci s rovnou siluetou a jasnými barvami. Více ženský vzhled dvouřadový kabát s vysokým pasem. Tato srst vypadá obzvláště dobře ve světlé barvě.

Co na sebe

Kabát je nejvhodnější pro šaty v klasickém stylu. Přísné kalhoty nebo šaty budou kombinovány s vrchním oděvem takového řezu. Vyzvednout boty, je lepší zůstat na boty nebo boty s podpatky, které dodají vašemu obrazu ženskosti a elegance.

Stylisté doporučují, aby byly monochromatické povlaky kombinovány s potištěnými předměty a jasnými modely s klidnější základnou.

Z doplňků stojí za to zůstat na šátcích. To může být jak objemový snood, tak lehký šifonový šátek. Dlouhé rukavice vám pomohou udržet přísnost zvoleného stylu. To platí zejména pro nátěry s dlouhými rukávy.

Stylové obrázky

Světle modrý kabát může být základem stylové mušky. Pod spodní část oblékněte klasické kalhoty světle hnědé barvy, doplňte ji světle bílou košili. Nezasahujte a zlaté příslušenství.

Bunda je skvělým řešením pro jarní a podzimní sezónu. Vyberte si barvu a styl, který vám vyhovuje, a tento kabát bude skvělým doplňkem vašeho šatníku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky