Stylový kombinovaný kabát

Stylový kombinovaný kabát

Nemůžete nikoho překvapit klasickými modely kabátu, ale je to možné i u pokročilejších kombinovaných modelů. Kdo si poprvé myslel, že kombinuje několik různých materiálů v jednom modelu výrobku najednou, není přesně známo, ale jedna věc je jistá - tento trend se dobře zakořenil na módní soutěži, která se stala v této sezoně skutečným hitem.

Významní návrháři, včetně Dolce & Gabbana, Alberta Ferretti a jiní, se snaží tvrdě zapůsobit na módní společnost kombinací veluru s kašmírem, kašmírem s kožešinou, pleteninou s vlnou. Jaká pravidla dodržují módní návrháři při vytváření stylových kabátů a co by o nich měli vědět moderní ženy módy?

Vlastnosti

Snažit se vytvořit bezprecedentní exkluzivní, designéři někdy jít do nejnáročnějších opatření - kombinovat nekompatibilní, překvapující i ty nejnáročnější módní odborníky a mimořádné osobnosti. Existují však i takové materiály, jejichž tandem může nejen překvapit, ale i zdůraznit stav a styl člověka.

Nejoblíbenější a nejúspěšnější kombinací je kůže a semiš, stejně jako kůže a kožešiny. Modely srsti, ve kterých jsou načechrané a hladké tkaniny se vzorem kombinované, vypadají neobvykle. Je zajímavé, že materiály určité textury mohou být přítomny jak na jednotlivých prvcích modelu, řekněme na rukávech, tak na límci, a v kombinaci s jiným materiálem v naprosto abstraktním způsobem.

K obleku

Kombinovaný kabát je naprosto pro každého, ale hlavní je vybrat vhodný styl:

1. Pro dívky, které chtějí skrýt objemy v pase a bocích, jsou vhodné rozšířené a mírně zkrácené modely.

2. Široce osazené osoby s mohutnými boky budou vyhovovat kabátu s rukávy - baterkami.

3. Dáma s výrazným břichem je lepší zvolit si kabát s rovným střihem a délkou kolena.

4. Pro holky je lepší zvolit pláštěnku - hrazdu a pro ženy ideální siluetu - klasický střih.

Módní trendy

Skutečnou elegancí byla vždy úprava koženého kabátu s přírodní kožešinou. Nezáleží na tom, jaký druh „kožešin“ bude - mýval, liška, liška polární, liška polární, nebo jiné, takové úpravy nejen dodávají elegantnímu vzhledu, ale také se dobře zahřívají. V této sezóně se návrháři rozhodli poněkud zředit známou kombinaci velmi odvážných kombinací.

Ze dvou tkanin

V tomto případě lze kombinovat jak tkaniny různých textur, tak různé barvy. Vrchol těchto vrstev je často vyráběn v jedné barvě a spodní v druhé. To vytváří pocit, že není nasazen kabát, ale bunda se sukní.

S pláštěnkou

Vodotěsné tkaniny jsou obvykle zdobeny pláštěnkami, ale pokud jde o kabát, tato volba může být nejen vhodná, ale i praktická. Pokud je tedy spodní část kabátu zdobena pláštěnkou, nemusíte se obávat, že oblečení bude rozmazané za mokra.

S pachem

Vzhledem k tomu, že tyto modely vždy přicházejí s pásem, designéři se rozhodli přidat nějakou chuť do obvyklého tvídového modelu a přidat k němu kožešinový pásek. Bylo by to velmi zvláštní, kdyby rukávy nebyly stejné kožešiny.

Asymetrické

Tyto modely vždy přinášejí do obrazu určitou originalitu. Ale pokud jsou také šité z materiálů různých barev, originalita obrazu prostě začíná vycházet z měřítka. Vypadá krásná kombinace červené, bílé a lilku. Obecně platí, že návrháři nyní radit, aby se nebojí absolutně žádné barevné kombinace.

Co na sebe

Snažíte se vytvořit harmonický obraz s kombinovaným kabátem, měli byste se zaměřit na texturu materiálů použitých v jeho krejčovství. Podzimní kabáty jsou často šité z textilních hráškových bund a doplňují kožené vložky.Pod pláštěm takového plánu je ideální:

1. Klasické hubené džíny a kožené legíny.

2. Pletené svetry a pletené svetry.

3. Teplé vlněné šaty a tuniky.

4. Pletené sukně rovné řez.

5. Klasické boty čerpadla, boty a boty.

Možnosti zimního kabátu jsou obvykle šité ze závěsů a doplňují je vlněné i kožené vložky a kožešiny. Pod kabátem tohoto druhu budou dělat vlněné kalhoty a sukně, džíny, teplé svetry a boty. Nezapomeňte, že pokud se rozhodnete nosit kabát se sukní, pak by měl být horní prvek skříně delší než spodní.

Stylové ženské obrázky

Modely srsti, které kombinují nejen několik barev a textur, ale také vzory vypadají opravdu stylově a módně. Povlak se vzorem „klece“ tak může kombinovat několik variant tohoto vzoru najednou. Linky mohou být umístěny v jedné části kabátu šikmo a ve druhém - standardně. Prošívaná textura látky v kombinaci s hladkým a lesklým stejným odstínem pomůže vytvořit nepřekonatelný vzhled. Kombinace elegantní kožešiny s tvídem není o nic horší než klasika - s kůží.

Dalším originálním tandemem je kombinace brilantní tkaniny s hladkým pláštěm. Tato verze kabátu také umožňuje opravit nedostatky na obrázku, přidáním objemu, kde to nestačí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky