Kabát z Vesh Сompany

Kabát z Vesh Сompany

O značce

Továrna začala svou činnost v roce 1998 v Moskvě. Způsob, jak se stát továrnou jako jeden z nejlepších podniků pro šití dámského svrchního oděvu, začínal právě šitím demi-sezóny a zimních kabátů výhradně z přírodních materiálů, již v roce 2000 se továrna stala velkým podnikem pro šití oděvů vytvořených hlavně pro velkoobchod. V roce 2001 začala továrna pracovat nejen s ruskými tkaninami, ale také s italskými, uzavírajícími smlouvy. To bylo od té chvíle, že společnost začala vyrábět kabáty z vysoce kvalitních italských tkanin.

Již v roce 2006 začala značka šít kabáty z nejlepších a elitních tkanin a již v té době byla otevřena první prodejna z továrny. V roce 2010 se výroba a prodej blíží metru. Co bylo dovoleno být v pěší vzdálenosti pro fanoušky značky.

Vlastnosti a výhody

Společnost Brand Vesh má několik výhod, které stojí za to zdůraznit. Nejdůležitější design. Každý kabát je vyroben z nejlepších profesionálních módních návrhářů, kteří se účastní soutěží. Například, jako designéři jako Alexander Terekhov, Daria Razumikhina, Irina Shaposhnikova a mnoho dalších. To je to, co pomáhá společnosti vytvořit svůj vlastní styl, který kombinuje zcela odlišné aspekty, jako je ženskost, elegance a závažnost.

Alexander Terekhov
kabát z Alexandra Terekhova
Daria Razumikhina
Daryina kabát
Irina Shaposhnikova

Model je konstruován řadou profesionálů z Ruska, Itálie a Belgie. Pláště vytvořené nimi jsou finalizovány a výsledkem je, že kabáty, které jsou v prodeji, se ideálně hodí k postavě každé dívky a umožňují vizuálně skrýt nedostatky.

Látky a materiály jsou vybírány firmou se zvláštními obtížemi a péčí. Při tvorbě srsti se používají pouze přírodní materiály z Itálie. Srst na srsti je finská a izolace z vlny se používá z Německa a podšívka se vyrábí v Itálii.

Cena srsti od firmy je nízká, vzhledem k tomu, že jsou prodávány bez zprostředkovatelů. Firma dodává tkaninu pouze přímo a za velmi příznivých podmínek. Proto je v obchodech v továrně maximální marže 30%.

Společnost mimo jiné vytváří ateliérové ​​kabáty. Je to v obchodech továrny, že je možné kabát přizpůsobit dívčímu měření půl hodiny nebo si objednat model, který není k dispozici, a budete jej přišity. Je také možné objednat kabát se změnami, který bude brát v úvahu zvláštnosti vaší postavy.

Přehled nejnovějších módních trendů

V nové sezóně jsou velmi oblíbené kabáty se širokými límci. Společnost vytvořila kabát různých stylů a barev, mezi kterými si můžete vybrat svou vlastní unikátní verzi. Hlavní část společnosti však dala klasický kabát s opaskem, který zdůrazní vaši postavu.

Použité barvy jsou většinou tlumené, ale značka VES šla dále a vytvořila kabát zelené a modré barvy.

Hlavní místo patří do tří barev: písku, šedé a černé. Coats zdůrazňují ženskost a milost dívky. V zimní kolekci se na límci používá kožešinová srst, která umožňuje zahřátí v chladném počasí.

Recenze

Shrnutí všeho, co jsem četl o plášti této značky, je, že srst má velmi dobrou kvalitu a zpětná vazba na ni je pozitivní. Co odlišuje dívky na sobě tento kabát?

Za prvé, je to obrovský výběr kabátů a barev pro každý vkus a barvu. Vzhledem k tomu, že většina dívek chce nosit kabát v zimní sezóně, spíše než dolů bunda, tato značka se stala spásou. Tkanina je dobrá, stejně jako kování pro kabáty a švy, které jsou velmi dobře šité.Továrna vytváří modely z různých tkanin od vlny po kašmír a přirozeně to umožňuje dívkám, aby si vybraly svůj model, rozsah velikostí je zcela stejný a nemá vlastnosti jako slabé kalhoty.

Kabáty značky jsou převážně v klasickém stylu a mají různé barvy, ale hlavní barvy jsou tlumené, ale vypadají velmi elegantně a krásně a umožňují vám upozornit na sebe. Zpracovávaná látka velmi pečlivě. Zářezy jsou vytvořeny přesně ve stejném tvaru, a možná i malé změny ve studiu v továrně, které potěší fashionistas a umožňuje přizpůsobit kabát pro sebe.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky