Coat netopýr - svoboda pohybu!

Coat netopýr - svoboda pohybu!

Zástupci módního světa neustále experimentují a vytvářejí něco nového. Jedním z těchto nových produktů byl kabát ve stylu netopýrů. Tato verze svrchního oděvu vypadá odvážně a zároveň velmi stylově.

Vlastnosti

Kabát styl bat kombinuje semi-přilehlý řez a široké rukávy. Je to díky takovým detailům, jako je rukáv "bat", kabát a dostal jméno. Plášť tohoto řezu zahalí siluetu, což vám umožní zdůraznit krásu ženské postavy. Měkké záhyby srsti s takovým střihem umožňují postavit ženskou postavu, navzdory skutečnosti, že objemná srst obvykle vypadá, jako by byla odstraněna z ramene někoho jiného.

Kabát styl bat často doplnit pás u pasu nebo asymetrický ocas lem. Z tohoto důvodu se ukazuje, elegantní luk, ve kterém dobré dívky s jakýmkoliv typem postavy budou vypadat.

K obleku

Kabát "bat" vypadá poměrně objemně, takže byste měli být opatrní při jeho nákupu. Zaprvé, pamatujte, že takový kabát může být vizuálně plnější. Aby se tomu zabránilo, doplňte ji širokým pásem, který zdůrazňuje pas a tvoří siluetu. Také velké ženy se doporučuje nosit takový kabát s sukně nebo šaty.

Formát této srsti může také vizuálně snížit růst dívky. Abyste tomu zabránili, doplňte svůj obrázek o boty s podpatky. V těchto šatech budete vypadat elegantněji.

Módní trendy

Pletený kabát

Bat pletený kabát je jedním ze způsobů, jak přidat osobnost do vašeho šatníku. Takový kabát může být svázán ručně, nebo zakoupen v obchodě nebo objednán ve studiu. Pletená základna je doplněna teplou podšívkou, takže nebudete mrazit s příchodem chladu ve své módní nové věci.

Pletený kabát tohoto stylu bude vypadat skvěle s vysokými boty s podpatky, kotníkové boty a oblečení v klasickém stylu.

S kapucí

Demi-season nebo zimní kabát stylu netopýr často doplněný takovým funkčním prvkem, jako kapuce. V zimních modelech může být kapuce navíc ozdobena kožešinovým lemem.

Poncho

Srst "netopýr" ve stylu pončo, navíc k obvyklým rozšířeným rukávům, doplněná rozšířenou siluetou, která těsně zapadá do postavy. Takový plášť pončo vypadá neobvykle a nevyžaduje další příslušenství.

Jaro

Pro jaro, návrháři vytvořit lehké kabáty z lehké tkaniny a unline. Srst na jaro může být doplněna krátkými rukávy. Můžete ho nosit s krátkými botami, kotníkovými botami nebo lehkými botami s pevnou patou.

Krátké

Mladé dívky budou mít rádi zkrácenou srst ve stylu netopýra. Je to pohodlné a snadné, bude to pohodlné pro vás chodit, protože to nebrání pohybu vůbec. Krátká srst může být nošena se sukněmi, šaty nebo známými džíny. V každém případě bude obraz velkolepý.

Co na sebe

Coat bat, vypadá mimořádně ve srovnání s našimi obvyklými modely. Proto je třeba ji zkombinovat s jinými doplňky a doplňky.

  • Srst střední délky s rukávem netopýra bude vypadat dobře s krátkými šaty nebo sukněmi.
  • Ale delší modely jsou kombinovány s kalhotami nebo sukně na koleno.

Vzhledem k tomu, že samotný plášť je poměrně objemný, neměl by být doplněn masivním šátkem nebo ukradeným. Maximální je světlý šátek se zajímavým vzorem.

Obuv a doplňky

  1. Zimní kabát "netopýr" jde dobře s vysokými zimními botami a dokonce i sakami. Tento styl srsti je elegantní a ženský, takže se nedoporučuje nosit s uggs nebo hrubé boty na ploché podrážce.
  2. Na jaře nebo na podzim si vyberte lehké boty s podpatky nebo kotníkové boty.

Sáček, klobouk a bižuterie by měly být vybrány pro každý obraz zvlášť. Hlavní věc je, že oblečení by mělo vypadat kompletně a atraktivně.

Stylové ženské obrázky

  1. Tmavě modrý plášť je ideální pro každodenní nošení. Tato bohatá barva dokonale ladí s béžovým rolákem a krátkými kalenými kalhotami. Pro jarní procházku městem, doplňte svůj luk světle hnědými kotníkovými botami a středně velkou taškou.
  2. Oříznutý bílý plášť netopýra vypadá elegantněji. Je doplněn tenkým bílým pletencem, vypadá elegantně a zdůrazňuje vaši postavu. Bílá barva se dobře hodí k modré barvě, takže modré šaty midi délky budou perfektním doplňkem tohoto luku. Pohodlné podpatky a masivní šperky doplňují tento vzhled.

Kabát netopýr vypadá originální a neobvyklý. Ale zároveň jeho jedinečný styl dává obrovský prostor pro vytváření stylových luky!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky