Ponožky "Ripndip"

Ripndip ponožky

Produkty společnosti "RIPNDIP" jsou u spotřebitelů již mnoho let velmi oblíbené. Počínaje vtipem se dnes společnost rozrostla do celosvětového měřítka. Je rozpoznatelný po celém světě. Pod tímto logem se nejprve vyráběla pouze trička, sortiment se začal rozšiřovat a dnes se vyrábí nejen oblečení, ale i tašky, pouzdra na telefon, skateboardové desky a mnoho dalších věcí. Důvody pro tuto popularitu může být několik.

  • Rozpoznatelné logo. Zpočátku byly výrobky této společnosti zdobeny pouze nápisem "ripndip". Později však společnost měla vlastní „tvář“ - legrační a vtipnou kočku s ušlechtilým titulem Pána a dostala jméno Nermal. Snad to byla tato kombinace aristokratického titulu a vtipné demonstrace ne příliš slušného gesta bylo klíčem k úspěchu této značky.
  • Praktičnost. Mnohým je znám problém křehkosti ponožek. Zejména rodiče teenagerů - v tomto věku je život v plném proudu a věci prostě "hoří". Navzdory frivolní logo, ripndip ponožky jsou bezvadné kvality: jsou trvanlivé, ne rolí a netřít po dlouhou dobu v důsledku těsnění v patě a toe oblasti. Tato vlastnost je zvláště důležitá pro sportovce, kteří vedou aktivní životní styl. Ponožky ripndip ocení také všichni, kteří ocení kvalitu, ale nechtějí projít za snobem.
  • Velký výběr modelů. Ponožky ripndip mají velmi odlišné barvy: růžovou - pro mladou krásu, černou - pro mladého muže se smyslem pro humor. Červené, zelené, fialové, nebe barvy - ripndip ponožky jsou určeny především pro mladé lidi. Nosit krátké ponožky s drzý mini - a legrační kočka na žakárové výšivky potěší ty kolem vás s jeho bezstarostný vzhled. Pokud se chystáte na závěrečnou zkoušku a nechcete učitele s obrázkem kočky s vyvýšeným prostředním prstem obtěžovat, můžete si nasadit dlouhé ponožky a skrýt frivolní postavu pod přísnými kalhotami.
  • Originální dárek. Pokud chcete někomu dát originální suvenýr, ripndip ponožky budou skvělý dárek pro každou příležitost. Prodám dva páry ripndip ponožky - pro sebe a pro svou polovinu. A budete na párty ucházet o nejelegantnější pár. Pokud hledáte dárek s vtipem 1. dubna - představte svůj ripndip svému bratrovi, sestře nebo příteli. A ruffian Lord Nermal bude předmětem vtipů a anekdot ve společnosti.

Jak je známo, je obvyklé začít nový rok se vším novým. Koupit své dítě na léto dítě ponožky ripndip ponožky 1. září. Ukažte, že jste pokročilý rodič a máte také smysl pro humor. Vaše dítě jistě ocení takový dar, a kdo ví, možná, že tato touha demonstrovat nové šaty spolužákům ho uchrání v tom, aby nechtěl uniknout z tělocvičny.

Jak se nosí

Pokud se vám líbil roztomilý a vtipný meowing lorda Nermana, pak se s ním nemůžete zúčastnit doma. Ponožky ripndip se skládají z bavlny. Proto je můžete bezpečně nosit pod pantoflemi - nebudete horkí. A elastin, který je součástí výrobku, pomůže udržet jeho formu a přesný vzhled. Můžete nosit ripndip ponožky s jakýmkoliv domácí oblečení.

Jak víte, značka ripndip byla vytvořena pro lidi bez stereotypů a komplexů. Výběr ripndip ponožek pro sebe nebo jako dárek si tedy vyberete nejen kvalitu a značku. Vy si zvolíte životní styl: svobodu v myšlenkách a činech.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky