Vyhřívané ponožky

Vyhřívané ponožky

Zimní počasí je velmi drsné, takže musíte mít teplé oblečení, aby se udržel v teple, protože jakmile vaše nohy zamrznou, budete mít chlad. Nohy musí být v první řadě v teple, takže vědci vymysleli takovou potřebnou a zajímavou věc, jakou jsou vyhřívané ponožky. Poprvé byla taková užitečná věc vynalezena ve Švédsku, protože tam jsou zimy velmi těžké.

Výhody

V zimě je vždy doporučeno nosit vlněné ponožky, které jsou určeny k ohřívání nohou, ale ani ponožky z teplé stolní vlny nejsou po dlouhou dobu v teple, protože po silném podchlazení vaše nohy zamrznou. Dokonce i boty, ohřáté kožešinou nebo jinou teplou podšívkou, nemohou vždy ušetřit při silných mrazech, a pokud jsou srst a jiné izolační materiály nekvalitní, může to vést ke zvýšenému pocení dolních končetin, což opět povede k jejich předčasnému zmrazení. Moderní vynálezci proto našli nový způsob - vyhřívané ponožky. Taková nepostradatelná věc má obvykle dostatečnou výšku, aby bylo možné ohřát většinu nohou, jsou dokonce i vyhřívané punčochy pro nejzmrazivější lidi.

Tyto ponožky jsou vyrobeny ze speciálních elastických tkanin, které díky své pružnosti snadno padnou do všech oblouků nohou a zaujmou tvar, díky kterému jsou nohy a holeně bezpečně zakryty. Při výrobě takových ponožek se používají speciální nitě vyrobené výhradně z přírodních materiálů. Obvykle se skládají z přibližně osmdesáti procent čisté bavlny nebo vlny, zbývajících dvacet procent je akryl nebo spandex, nezbytné pro pružnost a pružnost oteplovacích ponožek.

Princip činnosti

Vyhřívané ponožky jsou uspořádány jednoduše: jsou vybaveny speciálními topnými tělesy. V horní části tohoto oděvu je malá kapsa, do které je zpravidla umístěna speciální deska z uhlíkových vláken. Tento uhlíkový prvek má schopnost vyzařovat teplo pomocí infračervených paprsků, které je rovnoměrně rozloženo po celé noze a tím ho ohřívá. Výsledkem je, že váš pobyt na ulici, a to i v těžké šedé mráz, bude pohodlné a navíc tato technologie pomůže chránit vás před chladem a před možným nachlazení.

Topné ponožky pracují buď na bateriích nebo na bateriích. Principem jejich činnosti je následující: dva vodiče jsou připojeny k jedné z těchto baterií, které vycházejí z desky z uhlíkových vláken. Tato technologie je mikroskopická, a vzhledem k její malé velikosti, není naprosto patrné, pro osobu, která bude nosit takové ponožky, a zároveň nezpůsobuje nepohodlí při chůzi. Elektrické akumulátory nebo baterie jsou umístěny na holenní noze ve specializované malé kapse a na tomto místě je drží speciální pás.

Každá ponožka může pracovat odděleně od druhé dvojice ponožek, což je co nejpohodlnější a činí je velmi individualizovanými, každý takový výrobek má samostatnou řídicí jednotku se spínačem a spínačem. To znamená, že můžete nastavit teplotu v každé ponožce individuálně, což je velmi pohodlné. Pokud se kvůli některým vnějším příčinám a faktorům vaše boty navlhnou, což je důvod, proč budou mokré a ponožky s ohřívačem, můžete si být jisti, že je to naprosto bezpečné pro vás, vaše nohy a boty. Maximální hodnota, která se může stát v takové situaci, je snížení topné kapacity ponožek, to znamená, že teplota ohřevu chodidel se mírně snižuje.Kromě toho jsou tyto ponožky zcela neškodné pro boty, neovlivní jejich vzhled a kvalitu, můžete si to být jisti.

Outback modely

Obecně platí, že existuje poměrně malý počet značek, které vyrábějí tyto nezbytné výrobky, ale přesto je jejich volba poměrně široká. Takže vydání těchto prvků oblečení se zabývá značkou Delta Heat, Blazewear, Outback, RedLaika, Lenz, Fahrenheit a některými dalšími značkami. Nejoblíbenějším z výše uvedených výrobců vyhřívaných ponožek je švédská značka Outback. Ona se stala nejslavnější díky unikátní technologii jejich výroby. Tato společnost vyrábí tzv. "Termo ponožky".

Takový oděv je vyroben ze speciálního materiálu, který neabsorbuje vlhkost vůbec a nedovolí mu jít dovnitř. Tato technologie vám umožní udržet nohy a prsty po dlouhou dobu suché, i když jsou vaše boty mokré, zatímco teplo uvnitř vyhřívané noci je distribuováno velmi rovnoměrně. Tento vodotěsný systém je velmi pohodlný, může vytvořit nejpohodlnější podmínky pro nohy v mrazivém počasí.

Kromě termo ponožek nabízí tato značka také specializované vložky, které se zahřívají stisknutím na nohu. Ale pokud jste na ulici a například nestojí, ale sedí, pak budou pro vás naprosto k ničemu, ale ponožky díky speciálním autonomním energetickým technologiím mohou fungovat téměř neustále. Získání tak důležitého prvku oblečení, můžete být klidní pro vaše nohy: jsou spolehlivě chráněny teplými termo ponožkami.

Při použití vyhřívaných ponožek na bateriích je nutné tyto baterie čas od času měnit, je lepší zvolit lithiové baterie. Ponožky značky "Outback" naprosto neškodné pro vaše nohy, vzhledem k tomu, že topné těleso nezvyšuje teplotu uvnitř ponožky nad tou, kterou potřebujete, nebo tím, který vystavujete. Pro muže i ženy jsou navíc k dispozici termo ponožky. Rozměrná mřížka je velmi široká: představuje ponožky od třicáté páté až po čtyřicet sedmou velikost nohy.

Jak si vybrat

Pokud potřebujete zvolit ponožky s vytápěním, je důležité věnovat pozornost technologii jejich práce, konkrétně bateriím. Nejlevnější jsou tyto výrobky na baterie, můžete bezpečně koupit, pokud máte v plánu použít vyhřívané noci čas od času. Ale v případě, že máte v úmyslu tento výrobek často nosit, raději dávejte přednost bateriovým ponožkám s vyhřívanými ponožkami. Takový model je praktičtější, protože výměna baterií není na rozdíl od baterií nutná. Lze ji nabíjet běžnou nabíječkou z elektrické sítě.

Kromě toho, při nákupu ponožky s vyhřívaným, věnujte pozornost základně ponožky, a to stélka. Nejodolnější ponožky s kompaktní stélkou vám zaručí, že vám bude sloužit několik sezón. Měli byste také věnovat pozornost složení ponožek s vytápěním: pokud se skládají z více než šedesáti procent bavlny nebo vlny, můžete si je bezpečně koupit, ale pokud je procentuální poměr přírodních tkanin nižší než přírodní, pak byste měli zvážit nákup takového výrobku. Pokud si koupíte termo ponožky, pak je přijatelné menší množství přírodních materiálů v jejich složení, ale mělo by být nejméně pětadvacet procent.

Jak se starat

Pokud jde o mytí tohoto neobvyklého příslušenství, nejvýhodnější je ruční mytí v teplé vodě. Před praním musíte všechny baterie vypnout a připojit a zapnout až po úplném vysušení ponožek. Vysušte je lépe při pokojové teplotě.Při nákupu vyhřívaných ponožek se ujistěte, že požadujete záruku výrobce, protože pokud dojde k poškození topných těles výrobku nebo k selhání topných těles, můžete je vrátit do servisního střediska pro záruční opravy.

Druhy

V chladném počasí jsou takové oteplovací nohy obvykle rozděleny do několika typů. První typ je oteplovací ponožky pro cvičení extrémních zimních sportů, jako jsou lyžařské ponožky, ponožky pro snowboarding, bruslení, biatlon a další. Takové ponožky pro snowboardisty a lyžaře kromě topných prvků se vyznačují přítomností měkké froté izolace v nohách, klenbou nohy, vzestupem, nohou samotnou, patou a prsty, je třeba zmírnit tření na tvrdých snowboardových botách nebo lyžařských botách. Ponožka a pata těchto výrobků jsou zpevněny, aby se zabránilo jejich rychlému otírání lycrou a elastanem. Kromě toho jsou takové ohřívací ponožky vyrobeny s použitím bezešvých technologií, aby nedošlo k nepříjemnostem pro sportovce během aktivních pohybů, a používají se speciální antibakteriální a pocení impregnace.

Existuje několik dalších typů teplých ponožek - to jsou ponožky pro turistiku nebo teplé ponožky pro každodenní každodenní použití. Můžete bezpečně jít do vyhřívaných ponožek na zimní procházku nebo se zapojit do aktivního sportu v mrazivém počasí, protože výrobci zajišťují, že se tyto výrobky mohou zahřát ve velmi krátkém časovém období - z pěti na deset minut, a teplota, kterou si vyberete uvnitř ponožky, zůstane zachována. pokud jsou napájeny bateriemi napájenými ponožkami, a delší dobu, pokud je napájen z baterie.

Je třeba věnovat pozornost důležitému bodu: obvykle se oteplování ponožek s takovou baterií jako baterií je navrženo pro přibližně pět set plných nábojů a pět set plných výbojů, což je jejich zásadní rozdíl od ponožek pracujících z baterií. Baterie zpravidla běží nepřetržitě po dobu osmi hodin a obvykle váží pouze asi padesát až osmdesát gramů.

U některých modelů oteplovacích ponožek se karbonický prvek nachází buď ve středu vaší nohy, nebo v těsné blízkosti prstů - nejzranitelnější část v extrémních mrazech. Po zahřátí takových ponožek je teplota v nich přibližně čtyřicet stupňů Celsia. Předpokládá se, že tato teplota je nejpohodlnější a nejvhodnější pro nohy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky