Ponožky z turmalínu

Ponožky z turmalínu

Pokrok se nezastavil. Každý den na světě opravovat desítky vynálezů, dělat zajímavé objevy v různých sférách života.

Lidé si cení všeho nového, ale když mají vážné zdravotní problémy, vzpomínají na zázračnou sílu přírody a ne na odbornou lékařskou péči.

Z podkroví vyndávají krabici vlevo od prababičky-léčitelky a nacházejí v ní tlustý zápisník, který obsahuje zapomenuté recepty z bylin a kořenů, vše o kovech a minerálech, s jejichž pomocí zlepšují své zdraví. Máte-li problémy s nohou, koupit turmalínové ponožky z minerálu turmalínu.

O minerálu

Turmalín - minerál se zajímavou pestrobarevnou barvou. V kameni jsou šplouchání zelené, žluté, červené, modré, černé a modré barvy. I když barva a atraktivní pro lidské oko, ale člověk oceňuje jeho schopnost léčit.

Nadpřirozené vlastnosti, které mu byly v dávných dobách přisuzovány, a moderní vědci dokázali, že má skutečně piezoelektrický efekt a emituje ionty.

Aktivace iontů začíná v okamžiku zahřívání nebo při velkém tlaku. Tvorba elektrického náboje a odraz infračervených vln. Obě tyto vlastnosti jsou důležité při eliminaci toxinů z těla.

Terapeutický účinek

Vědci studovali zajímavé vlastnosti turmalínu po dlouhou dobu. Díky učiněným závěrům moderní lékaři doporučují nosit opasky pro pacienty s problémy se zády a krkem, s kolenními a loketními klouby.

Kromě toho působí příznivě na krevní cévy, paměť, zmírňuje závratě, dodává energii. Turmalínové ponožky jsou v prodeji.

Názory lékařů na jejich účet jsou jednoznačné. Jsou schopny odstranit únavu a otoky nohou. Koneckonců je to na nohách, které jsou v zóně své činnosti, že existují biologicky aktivní body, na kterých je dopad.

Lidé, kteří trpí únavou při chůzi, trpí necitlivostí a otoky nohou, se jednou provždy zbaví svých nemocí zavedením jednoho pravidla do svého měřeného života - každý den nosí patnáct minut denně ponožky z turmalínu.

Největší výrobce těchto výrobků - společnost i TOURMALINE - prohlašuje, že pozitivních účinků je dosaženo infračerveným zářením a magnetickou terapií.

Další název pro turmalín ponožky jsou život magnety. Druhé jméno se nezdálo náhodné, ale vzhledem k tomu, že jsou schopny zlepšit mikrocirkulaci krve v nohou, nohou a kotníky. Před propuštěním tohoto výrobku na světový trh jsme provedli testy, abychom ověřili jeho soulad s mezinárodními normami. Žádné nuance pro odmítnutí vydání nalezeny. Zkoušky ještě jednou potvrdily, že ponožky mají optimální tuhost, vynikající prodyšnost a pohodlí při nošení.

Návod k použití

Každý produkt i TOURMALINE připojené instrukce. Po přezkoumání se dozvědí, že nejprve nosí ponožky po dobu 15-20 minut denně. Pro začátek stačí jedno sezení, ale časem se zvýší doba opotřebení a počet procedur.

Před nasazením ponožek vyrobených z turmalínu se nohy umyjí, povrch nohou se pečlivě osuší ručníkem.

V průběhu času, jako každá jiná věc, ponožky špinavé. Vyhodí je? Ne, ručně omyjte v teplé vodě. Optimální teplota vody je 30 stupňů. Mýdlo nebude fungovat, ale šampon se používá v malých množstvích. Lehce zmáčkněte. Praní v pračce je zakázáno. Nemůžete použít prášek, bělidlo, výrobek v čistírně nebo žehličku.

Ortopedové tvrdí, že ponožky jsou vhodné pro běžné ponožky kdykoliv během roku. Kráčející v nich je srovnatelný s chůzí naboso na trávě, písku, malých oblázcích. Recenze na ně z celého světa jsou pozitivní.

Lidé tvrdí, že problémy s nohou zmizely, únava po dlouhých patách zmizela.

Kontraindikace

Ačkoli ponožky mají působivý seznam pozitivních efektů, nejsou vhodné pro každého. Kdo jsou kontraindikováni a proč?

  • Těhotné ženy;
  • Lidé se srdečním onemocněním;
  • Lidé trpící mozkovými chorobami;
  • Lidé, kteří mají tendenci krvácet.

Výše uvedené není úplný seznam kontraindikací. Lékaři jsou kategoricky proti tomu, aby nosili ponožky lidé s kardiostimulátory, kteří mají v minulosti nemoci, jako je rakovina na konci stadia, psychóza, epilepsie.

Výrobek nemá nic společného s hodinami a jinými předměty, které jsou magnetizovány. V opačném případě bude účinnost a terapeutický účinek sporný.

Pozitivní dopad

O únavě nohou bylo zmíněno odstranění edému a rozptyl tepla, ale z hlediska nošení výrobků i TOURMALINE existují i ​​další pozitivní účinky. Lékaři tvrdí, že mohou eliminovat vlhkost nohou, odstranit nepříjemný zápach potu a eliminovat odlupování kůže. Během ponožek dosáhnete statické masáže regulací krevního oběhu.

Pokud žena nebo muž trpí křečovými žilami, selháním ledvin, měli byste si je určitě koupit. Dosahují dobrého terapeutického účinku na klouby kotníku, rychle obnovují zásobování krve během omrzlin. S neustálým opotřebením, prasklinami, svěděním, bolestí zmizí a v důsledku toho osoba lépe spí.

Lékaři v Rusku stále častěji doporučují nosit ponožky lidem s ostruhy na chodidlech, se zánětem žil, zlomeninami, výrony a poraněními. Jsou také vhodné pro zlepšení imunity.

Účinnost

Existuje tedy mnoho spokojených zákazníků, kteří posílají nebo publikují své recenze na oficiálních stránkách výrobce. Speciálně pro ně vytvořil příběh o jejich vylepšení fórum.

Po přezkoumání se můžete dozvědět, že pomocí produktů se zbaví dny, ale ne poprvé, ale pouze s pravidelným opotřebením. Pacienti tvrdí, že po tři dny se zbavili bolestivé bolesti v kloubech, což narušilo jejich spánek v noci. Dna jednou provždy ustoupí.

Mezi pacienty jsou ti, kteří berou ponožky jen na silnici.

Pokud cestují na výletě nebo na služební cestě letadlem, vlakem nebo autem, pak se předejdou vzniku edému a únavy.

Není nutné obracet jejich nošení na všelék a bez jejich odstranění je nosit několik dní na konci. Předávkování je kontraindikováno, protože je zdraví škodlivé.

A obecně, před nákupem výrobků i TOURMALINE, jdou k lékaři, poraďte se s ním, v případě potřeby provést testy.

Pouze s jeho silným doporučením koupit tuto položku týkající se spodního prádla. Není to tak vzácné v prodeji, protože suroviny pro výrobu lze snadno najít.

Existuje mnoho turmalínových vkladů na světě, včetně Ruska - Ural, poloostrova Kola, Karelia a Transbaikalia. Cena je cenově dostupná - od 1499 rublů za pár.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky