Barevné ponožky

Barevné ponožky

Skříň moderního člověka dnes není možné si představit bez ponožek. Nosí se ve všech ročních obdobích všude: v práci a na procházce, na výletě, ve všední dny a na dovolené.

Většinou muži používají monochromatické ponožky tradičních barev: černá, šedá, hnědá. Jsou perfektně kombinovány s jakýmkoliv stylem oblečení a jsou relevantní v každé situaci.

Pokud však chcete být odlišní od ostatních a zdůraznit svou osobnost a styl, experimentujte s barevnými ponožkami.

Vlastnosti

Barevné ponožky se stávají módní a obchody mají jednoduché ponožky různých barev a odstínů, s tradičními pánskými vzory, s jasnými potisky. Koupí těchto ponožek, nemůžete mít strach, že se rychle ztratí jejich tvar, nebo bude mizet při mytí.

Moderní barevné ponožky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních umělých nebo smíšených vláken. Pryč jsou dny, kdy kapronové ponožky pevně svírají nohu a neplazily se, ale nedovolily nohám „dýchat“ a nohy se potily.

Nejnovější vývojové a výrobní technologie s použitím kapronových nití a dalších moderních materiálů umožňují vytvářet modely, které nejenže vypadají krásně, dobře sedí, ale jsou příjemné i pro tělo, pohodlné, hygroskopické. Kromě toho mají vysokou odolnost proti opotřebení, při opotřebení neotírají otvory.

Co kombinovat

Obvykle jsou ponožky tradičních barev kombinovány s barvou bot a kalhot. S barvou je situace poněkud odlišná. Když dáte na barevné ponožky, dáte přízvuk, který oživí váš outfit. A pokud se jedná o zářivě vícebarevné ponožky s potiskem, stačí jeden takový přízvuk.

Barevné ponožky lze kombinovat s dalšími detaily šatníku. Můžete nosit jednobarevné ponožky s košili, kravatou, náhrdelníkem nebo kapesníkem.

Můžete také vybrat nejen barevné kombinace, ale také výtisky. Například pruhovaná kravata a pruhované ponožky, kostkovaná košile a podobné ponožky vytvoří originální vzhled.

Barva ponožek může být kontrastem, ale stále musí harmonizovat s barvou oděvu.

Barevné ponožky v trendu, mohou být nošeny s oblekem. Bílé ponožky v tomto případě jsou nevhodné, nechte je na sportovní oblečení.

Pokud nosíte boty z lakované kůže, barevné ponožky nejsou absolutně přijatelné. Když se oblékáte do kanceláře, na formálním setkání nebo na formální akci, zapomeňte na tyto ponožky.

Co si musíte pamatovat

Vzhledem k tomu, barevné ponožky vždy vytvořit non-triviální vzhled, měli byste se cítit jisti v tomto oblečení. Kromě toho tento silný přízvuk přitáhne pozornost ostatních k nohám, takže boty a ponožky musí být v pořádku.

Ujistěte se, že ponožky nejsou uklouznuty a nebudou se skládat.

Ponožky musí být dostatečně dlouhé a zavřít kotníky, aby nezůstaly otevřené oblasti těla, i když sedíte.

Vyhněte se průhledným ponožkám, které budou vypadat jako dámské punčochy. Dospělý muž by také neměl nosit ponožky s potiskem v podobě květin, zvířat, hvězd.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky