Ponožky Huf - street fashion hit

Ponožky Huf - street fashion hit

Opravdu stylový člověk by měl věnovat pozornost každému detailu. Toto pravidlo platí nejen pro základní prvky oblečení, obuvi, ale i různé doplňky, včetně ponožek. Keith Hofnagel, zakladatel značky HUF, dodržuje tyto myšlenky, pod jejichž jménem se pro mladé a sebevědomé lidi vyrábí světlé a neobvyklé oblečení a doplňky.

Historie značky

První obchod Hell Hell byl otevřen v San Franciscu v roce 2002. Hlavním cílem populárního Tim Ridera bylo sjednotit nejlepší ulice mládežnické značky na jednom místě. A bruslařský průmysl mu poskytl dostatek příležitostí. Keith Hofnagel hledal inspiraci v módních pouličních pohybech, což je důvod, proč obchod HUF otevřel své brány ve čtvrti Tenderloin, která se stala centrem kultury mládeže té doby.

Přestože značka HUF vyrábí širokou škálu oblečení, obuvi a doplňků, je pro mnoho lidí spojena s ponožkami. Ponožky Huf Plantlife s konopím, vyrobené v různých barvách, jsou považovány nejen za symbol značky, ale také za symbol skateboardistů a zástupců hnutí mládeže po celém světě.

Způsob, jak říct o sobě

Nejoblíbenější design ponožky HUF - je marihuana listy. Zakladatel značky se tak snažil sdělit veškerou svobodu a inspiraci, která je vlastní fanouškům pouličního života. Pro vytvoření nejnovějších kolekcí se Hofnagel inspiroval populárními tanečními styly z konce 70. a počátku 80. let, včetně reggae a punk. Dalším zdrojem nápadů byla Kitova láska k jeho rodnému městu, což se projevilo v několika samostatných showroomech.

Ponožky Chaf získaly své uznání nejen mezi sportovci, bruslaři a jen milovníky aktivního životního stylu. Ocenili módní značku a hvězdy světové třídy, zejména mnoho slavných rapperů.

Kromě neobvyklých konstrukčních řešení jsou ponožky Chaf vysoce kvalitní. Výrobky této značky jsou vyrobeny z přírodních materiálů a využívají nejnovější technologie. Ponožky Chaf jsou velmi pohodlné a vydrží i velmi mobilní mladé lidi.

Typy a modely

Kromě populárních ponožek z marihuany nabízí Chaf pro obě pohlaví široký sortiment punčochového zboží. Velice žádané jsou ponožky s názvem značky nebo velkým písmenem H. Kromě toho sortiment značky zahrnuje příslušenství s různými tisky, které přenášejí energii mládeže a povstání. Geometrické, etnické vzory, různá zvířata, abstrakce, populární mezi moderní mládež, emoji - to vše našlo své místo v originálních nápadech módní značky.

Nesporným hitem minulé sezóny byly vysoké ponožky se vzorem na téma Nový rok. A dokonce iv klasických červeno-zelených vzorech v duchu Vánoc se konopný list, hlavní vrchol značky, hodí lakonicky.

Nejnovější jarní kolekce 2017 je také plná nových a neobvyklých nápadů pro váš stylový luk. CHEETAH CREW SOCK s gepardem, vyrobený ve dvou barvách: růžová a více populární zelená jsou módní doplňky, které jsou ve zvláštní poptávce.

Kromě obvyklých vysokých ponožek představil Chaf a několik prodloužených možností. Světlé konopné koleny a koketní třešňové tisky osloví dívky, které se nebojí experimentovat a jsou centrem pozornosti.

Jak identifikovat originál

Vzhledem k vysoké poptávce po výrobcích HUF vzrostl počet padělků údajně vyráběných jménem značky.V globální síti existují stovky internetových obchodů, které nabízejí ponožky za směšné ceny. Proto je první rada, která vám pomůže neupadnout na nekvalitní falešný, cenou. Originální ponožky Chaf jsou poměrně drahé reprezentanty ve své kategorii. Cena ponožek této módní značky se může lišit od 12 do 20 dolarů, v závislosti na modelu a designu. Klasickou verzi se vzorem konopí na webových stránkách HUF lze zakoupit za 12 dolarů za pár.

Důležitý detail - unikátní firemní tisk. Na originálu jsou všechny listy velké, na každé straně 5 listů a na zadní straně 5 listů. Mnozí výrobci padělků vyrábějí výrobky s nekvalitním, malým nebo rozmazaným tiskem, počet listů na ponožkách se může měnit, někdy mohou být zcela zaměňováni s listy kaštanu.

Někdy pomáhá určit falešný závěs umístěný v horním rohu obalu. V originálu má malý háček, v padělání je větší a zakřivený, natažený nahoru.

Důležitým prvkem, který potvrzuje vysokou kvalitu ponožek a pomáhá je odlišit od padělků, je pružnost. Ne mnoho výrobců ví, že guma v originálních výrobcích pochází z paty samotné, zatímco v padělcích je guma umístěna pouze v horní části ponožky. Taková tenká elastická páska stlačuje nohu a narušuje krevní oběh, zatímco původní žakárový elastický haf činí proces nošení velmi pohodlným.

Věnujte pozornost informacím na štítku. Originál na zadní straně lepenkového štítku obsahuje úplný název výrobce, jeho oficiální internetové stránky a informace o materiálu. Na štítku by neměla být žádná doporučení pro použití, praní, čárový kód.

V nedávné době začala společnost HF připevňovat ke svým výrobkům speciální klip. Na přední straně by mělo být zobrazeno logo společnosti. Na obalu modelu mohou být často malé etikety. Měly by obsahovat informace o modelu, barvách a čárových kódech pro každý výrobek.

V neposlední řadě, poradenství: koupit oblečení a doplňky, na půl cesty, pouze z důvěryhodných distributorů a oficiálních obchodů. Sledujte nejnovější modely a barvy na oficiálních stránkách společnosti a sledujte novinky.

Co na sebe

Ponožky jsou důležitým prvkem každého obrazu. Ale, stejně jako ostatní doplňky, mají svá vlastní pravidla a kánony. Stává se, že ponožky mohou být hlavním vrcholem cibule a přitahují pozornost davu. Existují však případy, kdy nesprávně zvolené příslušenství poškodí celý obraz.

Ponožky Chaf jsou světlé a nestandardní možnosti již známé produkty. Proto je nepravděpodobné, že by se vešly do klasického vzhledu nebo kanceláře. Jak již bylo zmíněno, výrobky této společnosti jsou považovány za většinu příslušenství pro mládež. Proto jsou ideální pro ležérní oblečení, ležérní styl a streetwear.

Chcete-li nosit neobvyklé ponožky s jasnými výtisky, v první řadě, musíte dostat spravedlivé množství self-ironie a být sebevědomý. Pokud jste přesvědčeni o své luk a chcete zdůraznit svou individualitu, pak můžete bez obav experimentovat a kombinovat ponožky Chaf s jakýmkoliv prvkem oblečení: s dlouhými kalhotami a krátkými, oříznutými džíny, šortkami a dokonce i sukněmi, takže váš stylový doplněk je viditelný pro ostatní.

Podle některých odborníků nejsou dlouhé ponožky s kraťasy nejúspěšnější kombinací. Tato kombinace vizuálně snižuje růst a někdy vypadá směšně. Kultura mládeže posledních let však toto tvrzení vyvrací a kombinuje milované dlouhé ponožky s potisky a vzory s kraťasy všech druhů barev.

Stylový letní vzhled, podle našeho názoru, bude kombinace bílého bílého trička s lehkými bavlněnými šortkami s květinovým potiskem a klasickými ponožkami. Zvláštní pozornost je třeba věnovat výběru obuvi.Mládež ponožky s listy konopí pomůže vytvořit stylový obraz spolu s tenisky, tenisky, brogues a boty.

Kombinace ponožek a sandálů je považována za neúspěšnou. Teplejší verzi lze získat nahrazením trička objemnou mikinou a polo ponožkami s golfem pod kolenem. V tomto případě lze barvu ponožek kombinovat s barvou nahoře a hlavní důraz by měl být kladen na světlé boty.

Již klasika je považována za kombinaci vysokých ponožek a chinos. Nemůžete být omezeni ve výběru horní nebo délky kalhot, aby se stylové zatáčky. Není vhodné zapínat kalhoty ponožkami.

Joggers různých barev a ponožek marihuany jsou také stylové ležérní luky. Lze jej doplnit o bundu s bombardérem, tričko lze nahradit mikinou / košili / košili. Vše záleží na vašich preferencích a šíři představivosti.

Dobrý vzhled pro chladnější období: kombinace dlouhého kabátu, mikiny a tmavých kalhot s jasnou košili a ponožkami. V tomto případě je lepší použít oříznuté nebo zastrčené kalhoty, aby si ostatní značkové ponožky všimli.

Dobrá zahřátá verze budou klasické ponožky s konopím v tandemu s mikinou přes mikinu z tenké tkaniny a hubené kalhoty. Důraz by měl být kladen na tenisky nebo boty. Jejich barva by měla být v souladu s barvou mikiny. Dobrým doplňkem by byl masivní šátek - snood a klobouk, který by odpovídal.

Co se týče ženské cesty, kombinace vysokých ponožek s krátkými šortkami bude kořeněnou volbou. Volba top nemůže být omezena. Vrcholky, košile a trička jsou ideální pro šortky s vysokým pasem.

Dobrá kombinace šortek, ponožek, poloviny s marihuanou a objemnými pulovry. Ženské snímky se také vyznačují svou svobodou při výběru bot. Vysoké ponožky spolu s kotníkovými botami s vysokými podpatky vypadají obzvláště ostře. Doporučujeme pokrývky hlavy na obrázku, brýle s kulatými brýlemi a další doplňky.

Ponožky HUF jsou svobodou ve volbě obrazů, svobodou stylu, kombinací nesourodých. Nebojte se zkusit něco nového a překvapit ostatní módními luky ve stylu HUF!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky