Módní ponožky

Módní ponožky

Po mnoho let hrály ponožky v dámském obrazu roli třetího plánu. Ale teď se vše dramaticky změnilo, protože móda nestojí v klidu.

V 50., 60. letech minulého tisíciletí, se ponožky poprvé objevily. Dívky dávaly přednost nošení s botami nebo otevřenými botami, zdůrazňující jejich individualitu. Pak se ponožky opět dostaly do zapomnění. V tomto módním období podzimu - zimy se situace změnila. Téměř všechny módní návrháři začali ponořovat své jedinečné obrazy. Ale teprve nedávno bylo nošení ponožek s botami považováno za špatnou chuť a vůbec žádnou chuť.

Co na sebe

Vysoká, nízká, s otevřenými nosy, ze zcela odlišných materiálů, se všemi druhy detailů, ať už se jedná o krajky, flitry nebo kůže. Není tak důležité, jsou monochromatické nebo barevné, s pruhy nebo květované: doslova všechno je v módě. Ponožky mohou být nejen zajímavým přízvukem vašeho obrazu, ale také jeho centrálním prvkem.

V této sezoně jsou ponožky kombinovány s jakoukoliv botou, ať už jde o přísné paty, sandály, oxfordy, skluzy nebo espadrily. Nejdůležitější věcí při výběru bot pro vaše ponožky je schopnost správně kombinovat barvy a styly. Pokud to uděláte s lehkostí: celý svět módy je u vašich nohou.

Několik tipů, které vám mohou pomoci:

  1. Bílé ponožky jsou známou klasikou, která se vejde do každé boty, počínaje botou, zakončenou semišovými botami na vysokém podpatku. Pokud jde o barvy, černá, šedá a červená obuv bude vypadat dobře.
  2. Krajkové a nylonové ponožky dokonale doplňují boty modelu Mary Jane, stejně jako čerpadla a sandály. Toto je nejromantičtější a nejženější varianta.
  3. Ponožky z lurex-hello z 80. let. Vypadají pobuřující a slavnostní. Perfektní pro každou botu a čím je neobvyklejší, tím lépe.
  4. Barevný tisk. Tato možnost je velmi populární a, soudě podle týdne módy v Paříži, je obvyklé kombinovat takové ponožky s holými botami, protože přízvuk v obraze by měl být pouze jeden.

Tento senzační trend může být kombinován s jakýmkoliv oblečením, ať už se jedná o sukni, šaty, legíny nebo módní kalhoty poslední letní sezónu. Nezapomeňte na to, protože podle všech prognóz, ponožky zůstanou v módě až do léta. Takže máte v ruce všechny karty.

Značky

Jedna z nejoblíbenějších na trhu byla a zůstává slavnou švédskou značkou. legrační ponožky. A to vše díky obrovskému sortimentu pro muže i ženy. Mezi jejich modely si můžete vybrat ponožky pro jakoukoliv náladu, příležitost a šatní skříň. Tyto módní ponožky lze nosit buď na procházku, nebo na akci, kde mohou ocenit vaši jasnou osobnost. Jsou vyrobeny z kvalitní bavlny, díky které se ponožky nosí po dlouhou dobu a neztrácejí tvar a barvu.

Italská značka, která vyrábí více klasických modelů ponožek - Omero. Ponožky budou vyrobeny z vysoce kvalitních přírodních a syntetických vláken a budou přitahovat lidi hledající pohodlí a měkkost. Barvy jsou většinou tmavé.

Milovníci milosti nebudou moci projít jiným italským jménem. Pierre mantoux. Jejich modely se vždy vyznačovaly elegancí a prvky kůže a stříbra Lurex jsou opravdu působivé.

Takovou známou značku samozřejmě nemůžeme zbavit jako Marcoliani Milano. Jejich kolekce je pozoruhodná paleta komplexních kombinací textur. A navzdory skutečnosti, že jejich ponožky se zdají být příliš svěží, neztratily svou eleganci a skvěle doplní váš přísný vzhled.

Golfové ponožky, golfy a legíny jsou také velmi populární mezi ženami módy, perfektně doplňují ženské obrazy. Jeden z nejoblíbenějších výrobců prodávajících golf je hodně známá značka. Calzedonia. V letošním roce byl sortiment doplněn ponožkami různých stylů, takže je to další důvod nakupovat.

Další trend, který pomalu, ale jistě vyhraje srdce moderních módy Sockboots. Zjednodušeně se jedná o ponožky, které se nosí na botách. Na internetu najdete workshopy, kde dívky podrobně vysvětlují, jak udělat takový model pomocí ponožek, bot a nůžek.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky