Ponožky

Ponožky

Všichni si pamatujeme velkolepé pletené výrobky babičky, včetně nádherných ponožek, palčáků, šátků, klobouků a samozřejmě ponožek. Jejich barevný gamut je různý: monochromatický a se vzory, pruhované, dokonce i malé kresby mají své místo.

Neuvěřitelně teplé a pohodlné bylo v takových ponožkách, více připomínajících pantofle. Ponožky byly vyrobeny z přírodních, správně vybraných nití.

Takové věci sloužily dlouhou dobu a prakticky se nenosily. A když se najednou objevila chyba, pak byla šikovně odstraněna pletením nebo háčkováním.

Ponožky, ponožky nosila celá rodina, od nejmenších až po generaci nejstarších. Rychle se pletou, vypadají krásně a zároveň jednoduše.

Kolik typů sledkov udělal zkušený jezdec vymyslel: ve formě boty a tenisky, jako malé čiré boty, stylové boty se šněrováním.

Knit sami

Chcete-li plést ponožky ponožky musíte vzít pletací jehlice, háček a příze. Musíte začít pletení z podešve, tvoří základ, a proto by měly být vysoce kvalitní a trvanlivé. Může se skládat nejen z jedné příze. Pro větší spolehlivost použijte vložky: filc, kůže nebo část podešve nechtěných bot.

Další, jít nahoru a pletené boční stěny. Zde můžete použít několik barev, vše záleží na vaší fantazii a touze proměnit obyčejné ponožky do úžasných a magických.

Kompletování pletení provádíme spojením všech součástí ponožek.

Aby vypadaly zajímavě, používejte šperky ve formě korálků, korálků, knoflíků.

Recenze

Každý, kdo měl ponožky a ponožky, řekne, že je to nejlepší způsob, jak zachránit nohy před chladem. V zimních dnech je tato věc nepostradatelná a praktická. V době, kdy obchody oslňují obrovský sortiment punčochového zboží, pletené ponožky zůstávají nepostradatelné. Jsou individuální, udržují v sobě nejen teplo, ale i lásku našich babiček.

Pletené zboží nikdy nevyjde z módy, neztrácí význam v moderním světě.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky