SOSU Japonské pedikúry ponožky

SOSU Japonské pedikúry ponožky

Ošklivé teď mohou být jen líné ženy.

Kosmetika se vyvíjí intenzivním tempem, takže zbývá jen sledovat nejnovější inovace a aktivně je využívat pro vlastní zlepšení.

Chcete profesionální pedikúru? Návštěva drahých salonů pro to není nutné.

Kosmetická inovace ve formě japonských ponožek SOSU vám umožní udělat nohy krásné doma a téměř bez námahy.

Tyto ponožky se prakticky neliší od obvyklých ponožek pro nás, ale jejich ponožka opravdu funguje zázraky.

Hrubá kůže, slupky, praskliny, suchost a bolestivé mozoly. S SOSU ponožkami mohou být tyto problémy navždy zapomenuty. Alespoň tak slibuje výrobci.

Jak jednat

Ponožky sosu zázračné v pedikúru termíny je složení. Jsou vyrobeny z kyseliny mléčné a hyaluronové, výtažků z daupe, šalvěje, mastku, břečťanu, lopuchu a sóji. Složky tvoří také ceramidy a ricinový olej. V kombinaci tyto složky přispívají k obnově pokožky, mají uklidňující účinek, vyživují a hydratují.

Sosu nelze přičítat příslušenství pro banální pedikúru. Jedná se o skutečnou komplexní péči o nohy, která poskytuje nejen kosmetický, ale i terapeutický účinek. Podporují hojení trhlin, ničí patogenní bakterie a plísně, čímž zajišťují deodorizační účinek, regulují úroveň pocení.

Tipy a upozornění

Pro maximální efekt doporučuje výrobce striktně dodržovat pravidla.

  • Opatrně otevřete obal a vyřízněte ponožky podél obrysu. Vzhledem k tomu, že uvnitř ponožky je lékařský - kosmetický roztok, mělo by být zajištěno, že během procesu oblékání nedochází k úniku.
  • Ponořili jsme ponožky pouze na dušenou kůži. Upevněte je na nohu lepící páskou nebo použijte jednoduché, těsné ponožky.
  • Chodíme v ponožkách po dobu nejméně 1-2 hodin, v závislosti na stavu kůže chodidel.
  • Moje nohy po použití ponožky pod tekoucí teplou vodou s mýdlem a nezapomeňte použít hydratační krém.

První výsledky budou zaznamenány již 3–5 dní po každodenním použití. Za týden najdou nohy měkkost a krásu, která vydrží 1 až 2 měsíce.

Je-li to nutné, může být opakovaný léčebný cyklus proveden ne méně než 2 týdny.

Nezapomeňte, že ponožky Sosu jsou na jedno použití. Jejich velikost je univerzální - můžete se táhnout od 36 do 45.

Výhody

Ponožky sosu se objevily na světovém trhu v poslední době, ale již dosáhly nebývalé popularity.

To je dáno především bezpečností ponožek ve srovnání s obvyklým postupem pedikúry. Zvažte podrobněji:

  • Salon pedikúry denně navštěvují desítky návštěvníků a řemeslník někdy nemá čas na fyzickou manipulaci s nástroji. Ponožky sosu používají pouze vy, takže je vyloučena možnost infekce plísněmi. Komponenty, které tvoří ponožky, mají antifungální účinek, což znamená, že mohou být použity po neúspěšné pedikúre v salonu.
  • Domácí procedura je mnohem levnější než salon. V jednom balení najednou najdete dva páry ponožek a účinek používání pouze jednoho trvá déle než měsíc, nebo dokonce dva. To znamená, že zakoupením ponožek si po dobu minimálně 4 měsíců poskytnete krásné nohy.
  • Salon pedikúra je traumatický postup a vaše bezpečnost spadá zcela na ramena pána a závisí na jeho profesionalitě.

Situace s řezy a infekcemi v salonu pedikúra nejsou neobvyklé, a sosu ponožky všechny nebezpečí jsou snížena na nulu.

Při provádění pedikúry s sosu nemusíte používat standardní nástroje pro pedikúru, protože částice keratinizované kůže se odlupují.

  • Japonská pedikúra ponožky vám ušetří čas. Pokud bude kabina muset strávit alespoň hodinu bez zohlednění front, pak v ponožkách sosu můžete svobodně dělat domácí práce a zároveň se stává krásnější.

Mezi mnoha výhodami sosu ponožek, jeden non-esenciální mínus může být rozlišován. Dekorační nátěr nehtové desky v procesu nanášení ponožek může být zkažený.

Existují nějaké kontraindikace?

Všichni víme, že pedikúra by neměla být prováděna v salonu, pokud jsou otevřené nohy a rány na nohou. Toto omezení je také zachováno při použití ponožek sosu. Dalším omezením jsou akutní zánětlivé procesy v těle, jakož i individuální intolerance na složky a těhotenství.

Je třeba mít na paměti, že ponožky nevyléčí plísňovou infekci, proto byste je neměli používat pouze jako antimykotikum.

Někdy praskliny v nohách a suché nohy nejsou kosmetické, ale zdravotní problém, takže se ujistěte, že nemáte diabetes nebo metabolické problémy před použitím ponožky.

Recenze

Ale bez ohledu na to, jak moc výrobci chválí svůj vynález na pedikúru, zákazníci řeknou to nejlepší o jeho kvalitě. A soudě podle fóra reagují na ponožky sosu velmi dobře.

Nejzajímavější je, že všichni zpočátku kupují ponožky s určitou nedůvěrou, jen kvůli zájmu, ale výsledky jsou opravdu působivé.

Dívky, které sosu používaly jasně podle instrukcí, si všimly úžasných výsledků během týdne.

Někteří tvrdí, že zklidňující změkčující účinek byl zaznamenán druhý den po použití.

Většina zákazníků má rád skutečnost, že obsah ponožek nevydává nepříjemný zápach, jako zvláčňující lidové prostředky. Někteří lidé jako skutečnost, že s ponožkami sosu můžete ušetřit čas na pedikúru činnosti.

Největší nevýhodou ponožky sosu spotřebitelé nazývají jejich vysoké náklady. Pro balení, skládající se ze dvou párů ponožek, kosmetické salony jsou žádáni od 700 - 1500 rublů. S ohledem na skutečnost, že ponožky jsou na jedno použití a musí být aplikovány do 5 dnů, se ukazuje, že pro jeden kurz musíte koupit tři balíčky ponožek najednou. Mouchy pěkný penny, ale výsledek stojí za to.

Hlavní výhodou ponožek, soudě podle recenzí na fórech, je změkčující efekt, kterého je dosaženo rychle a prakticky bez námahy.

Ve zvláště pokročilých případech musí být částice nadržené kůže odstraněny pemzou, ale bez velkého zranění.

Sosu vám umožní snadno se zbavit kuřích, i když jsou spuštěny.

Můžete zapomenout na pepřovou omítku a neustálou bolest v těsných botách.

Ačkoliv vás Sosu nezbaví existující houby, určitě zabrání opětovné infekci.

Je zřejmé, že takové ponožky nemohou měnit tvar nehtů a čas od času bude nutné uchýlit se k službám salonů, ale to může být mnohem méně často než obvykle.

Na základě výše uvedených skutečností lze konstatovat, že sosu ponožky jsou opravdu hodnou alternativou k profesionální pedikúru.

Pokud není čas navštívit profesionální salony nebo je nedůvěra k čistotě mistrů, je sosu ideální.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky