Kresby na nehty gel lak

Kresby na nehty gel lak

Objemové výkresy na nehtech s gelovým lakem jsou novým trendem sezóny jaro-léto 2017. \ t Jedná se o velmi oblíbený materiál, který je považován za vynikající náhradu běžného laku. Manikérky ho využívají v salonech díky svým vlastnostem a snadné aplikaci. Lak dodává nehtům lesklý lesk, vypadá to krásně a neobvykle. Kromě toho trvá dlouhou dobu, chrání nehtovou desku, neztratí lesk s časem, za předpokladu, že je správně aplikován.

Nové položky

Dnes kosmetický průmysl nabízí obrovské množství nástrojů a nástrojů pro tvorbu nehtového umění. Touha mít krásnou a elegantní manikúru je často v rozporu se zdravým rozumem, protože pravidelná návštěva pána je náklad. Paradoxem je, že jakýkoliv vzor může být vyroben nezávisle, pomocí mnoha nástrojů pro manikúru. Správně zvolené nástroje a trpělivost jsou zárukou úspěchu.

Dosud mají gelové leštění ve světě nehtového designu silnou pozici. Téměř všichni mistři dnes poskytují služby pro pokrytí nehtů takovým materiálem. Nepochybně, gelové leštění - jeden z nejlepších úspěchů průmyslu nehtů v posledních letech. Tento hybrid gelu a laku je velmi oblíbený mezi řemeslníky i klienty. Hlavní výhody této technologie: pohodlí a jednoduchost procesu aplikace na nehet; vysoká rychlost polymerace ve lampě; stálobarevnost; intenzivní lesk nátěru se udržuje až do odstranění; bezpečnost použití pro nehtovou desku, hypoalergenní materiály.

Gel Polish je nástroj, který udržuje přirozené nehty po dobu dvou týdnů.

Speciálně vyvinutý snadno rozpustný plastový gel se nanáší jako běžný lak, ale suší se pod UV lampou.. Je to skvělé pro dívky a ženy, které milují krásné a světlé nehty, ale nechtějí je překreslovat několikrát týdně. Lesk lesklého gelu je nesrovnatelný s leskem běžného nátěru, protože v prvním případě je hlubší.

Pro odstranění povlaku nebo poškrábání je obtížné díky speciální konstrukci. Tento povlak poskytuje křehkou pružnost nehtů a tenkou pevnost, čímž se zabraňuje rozbití přírodních nehtů. Gel se odstranil speciální kapalinou a fólií. Průměrná doba nošení je dva týdny.

Novinka 2017 manikúra s jeho použitím není omezena na mistrovskou představivost: mohou to být květiny, motýli, cikcaky, spirály, geometrické tvary. Je pouze důležité správně kombinovat barvy, které budou harmonizovat nejen mezi sebou, ale také s obrazem. Klasiky žánru jsou černobílé kresby na nehtech, které budou vyhovovat jakémukoli obrazu a pro každou příležitost.

Hlavním trendem je přirozenost v nové sezóně. V paletě nových produktů jsou v čele jemné jemné broskvové, krémové, růžové, máta, nebeské a písečné odstíny gelových leštidel. V tomto stylu je obvyklé používat monochromatický povlak. Zajímavou volbou pro manikúru bude obal „Cat's Eye“. Jeho jasná a duhová struktura připomíná peří.

Je dostačující pokrýt nehty oranžovým, smaragdově zeleným, citronovým, modrým, oranžovým nebo korálovým lakem, aby ztělesňovaly módní trendy sezóny. Tmavé a bobulové tóny jsou také v trendu. Bichromická technika s bílým nebo nahým povlakem může přidat inkousty. To poskytne kontrast, vytvoří vynikající kombinace. Zájem o "metalizované" povlaky roste. V chladném období se doporučuje kombinovat s tupými matnými odstíny av létě a na jaře se ředí pastelními barvami.

Kovový lesk vizuálně prodlužuje a zužuje nehtovou desku.

Z nových produktů pro podobný účinek v manikúru je designová fólie. Prodává se ve zlatě a stříbře. Originální tvary a pruhy jsou často používány při zdobení nehtů a vypadají fantasticky.

Novinkou je také barevná fólie. Díly se podobají rozbitému vitrážovému oknu, které je obloženo gelovým polštářem. Mezi módní trendy patří mléčné, holografické, ocelové a pastelové „fragmenty“. Třpytky jsou schopny poskytnout lesk manikúru. Prášek dokonale zvládne "šumivý" úkol. Dekorativní prvky snadno přidají hravost, veselí, kouzlo nudných obrazů.

Jednoduchá manikúra

Mnoho žen si je vědomo rozmanitosti texturních laků, jejich nesmírných barev a dalších vlastností. Ti, kteří se zajímají o design nehtů, vědí, kdy se objeví nové textury a krásné odstíny. K dnešnímu dni se používají dva hlavní typy laků: tradiční nátěr na manikúru a nový produkt - gel polish. Ve dvou kategoriích je obvyklé přidělit samostatnou řadu nástrojů - nátěr pro malování. Liší se od tradičních forem - přítomnost tenkého kartáče, který umožňuje zobrazit čisté linie bez použití dostupných nástrojů.

Nejčastěji jsou krásné a kontrastní vzory na nehtech s běžným lakem vytvořeny pomocí dvou nebo tří odstínů zvoleného nástroje, stejně jako jehly nebo párátka. Technik provádět manikúru jsou dvě: tekuté a suché. Podstatou první varianty je provedení výkresů na podkladové ploše, které ještě nebyly vyschlé. Pokud chcete udělat takovou jednoduchou manikúru, postupujte podle její tvorby:

 • Naneste lakový nátěr zvoleného odstínu.
 • Bez čekání na úplné vyschnutí základny odkapejte na povrch laku na nehty jiné barvy.
 • Pomocí jehly zhotovte výkresy, protáhněte laky ve správném směru.

V případě gelového leštění se vzory provádějí na vysušené bázi.

Dobrý polštářek na gely se nerozbije a po prvním mytí nádobí se neodlupuje, jak se to děje s běžnými laky a je neškodný pro nehty, na rozdíl od běžného gelu. Povrchová úprava gelem se snadno odstraňuje pomocí speciálního rozpouštědla, což není případ tradičního gelového nánosu, ve kterém může být umělý materiál řezán pouze. Doma si mohou ženy vytvořit vlastní akvarely, geometrické tvary, kreslit motýla, srdce, pruhy, abstrakce, stejně jako používat dekor, který by měl být zakoupen předem.

Vzory

Doma, můžete vytvořit jednoduché vzory na nehty pomocí gelu polsky. Mohou to být květiny (růže, tulipány, máky, orchideje), motýli, geometrické vzory. Nejlepší je začít s jednoduchými vzory a teprve pak pokračovat v tvorbě komplexních. Úhledně provedená kresba vždy potěší ostatní. Experimenty jsou v této sezoně vítány. Pokud zvládnete obecnou techniku ​​výkresů, pak vytvořit složitý design není těžké.

Přečtěte si více o jednom z nejpopulárnějších manikúr 2017 v příštím videu.

Tato technika (obrázky na nehtech) se nazývá nail art.

Začátečníci pro kreslení doporučují použít následující nástroje: speciální kartáče pro vytvoření vzorů na nehtových deskách; tečky (nástroj pro vytváření výkresů), jehly různých tlouštěk; párátka, ubrousky napless. Při tvorbě nail art pokračujte postupně:

 • Nejprve zakryjte nehtové desky čistým ochranným lakem. Při vytváření výkresů s ostrými předměty to zabrání poškození a chrání před poškrábáním.
 • Naneste podklad - lak, kdo si vybral jako základ vzoru, počkejte, až uschne.
 • Začněte vytvářet koncipované vzory.
 • Nechte výkresy suché.
 • Oprava opravovače výsledků.

Chcete-li vytvořit zajímavý vzor na nehty s kartáčem, budete potřebovat zkušenosti s kresbou. Nezapomeňte, že čáry by měly být hladké, bez přestávek, požadované tloušťky, jinak se manikúra změní na nepřesné skvrny na nehtech. Vytvoření manikúry, zkuste to udělat ve fázích.

 • Připravte si nehty, zarovnejte konce, zbavte se kůžičky, vyleštěte povrch.
 • Naneste nátěr.
 • Když transparentní vrstva schne, natřete nehty lakovou základnou.
 • Vezměte kartáč, začněte odstraňovat vzory z hrotu nehtu.
 • Po vyschnutí výkresu použijte lakový fixační prostředek.

Vytvořit jednoduchý vzor gelový lak se může řídit podle následujícího plánu:

 • Naneste na základní gel nehtové desky, vysušte v lampě.
 • Gelový polštář zakryjte odstínem, který se stane základem manikúry.
 • Vysušit vrstvy dvě minuty v UV lampě.
 • Pomocí teček aplikujte tečky pomocí dvou různých barev gelu. Použijte je v náhodném pořadí. Nejlepší je dát body těsně vedle sebe, pak bude manikúra zajímavá a krásná.
 • Když je vzorek připraven, pošlete nehty do UV lampy. Nakonec naneste vrchní nátěr, který dodá manikúru lesk a lesk.

Chcete-li vytvořit jednoduchý vzor „osm“, postupujte podle následujících kroků:

 • Naneste podklad na nehtovou desku a osušte UV lampou.
 • Naneste první vrstvu gelového leštidla, vysušte v lampě na dvě minuty.
 • Následuje druhá vrstva stejné barvy. Nesušte ji. Okamžitě naneste malé tečky a gelové leštidla jiné barvy. Vezměte jehlu a ve formě "8" provádějte rychlé pohyby. To lze provést jak horizontálně, tak vertikálně.
 • Vysušit lampu, a pak použít speciální povrchovou úpravou.

Komplexní vzory zahrnují květiny, monogramy, zvířecí tváře a jiné umění.

 • Květiny Pokud chcete získat takový design, je třeba připravit gel ve dvou barvách: bílé a černé. Nejdříve naneste základní gel a vysušte, pak zakryjte černou a zasuňte k sušení. Barevný gel lak se suší po dobu tří minut.
 • Monogramy. Můžete vytvořit tento design s bílým gel polský a tenký kartáč. Po nanesení podkladu je třeba na štětec vložit malý bílý gel na leštění a nakreslit zaoblený monogram. Jejich směr a množství závisí pouze na fantazii. Na první pohled se může tento design zdát jednoduchý, ale bude vyžadovat zkušenost a trpělivost. Pro dosažení originálního a jedinečného designu je nutné na každém hřebíku vyrobit monogramy v různých barvách. Pro slavnostní design, přidejte flitry, kamínky.
 • Hadí kůže. Obraz je vhodný pro ty, kteří chtějí získat originální a neobvyklou manikúru. Po přípravě nehtové destičky se na ni nanese zelený gel. Sušte v lampě po dobu dvou minut, přikryjte barvou perleťové barvy. Neposílejte na lampu, ale vezměte si kartáč a v chaotickém pořadí aplikujte kapku laku. Chvíli počkejte, až se zobrazí výkres. Obal s povrchovou úpravou a suchý.
 • Růže. K vytvoření růží je třeba připravit tečky, čtyři gely (modré, růžové, bílé a zelené) a tenký štětec. Nejdříve naneste základní nátěr na nehty a usušte v lampě. Dále přikryjeme nehty bílým leštidlem na gely a znovu posíláme do sucha. Když základní vrstva barvy schne, můžete kreslit růže.

Jemnosti pro začátečníky

S výhradou správné technologie nanášení gelu polštář udržuje na nehtech do 20 dnů. Během této doby, nátěr neztrácí lesk, nepraskne a nedělí se, a také nevyžaduje další korekci. Nehty přirozený vzhled a jsou chráněny. Bohužel, některé gely leštění namísto dvou nebo tří týdnů ponožky začnou praskat nebo odlupovat několik dní po manikúru. Důvodem může být nesprávná aplikace, špatná kvalita produktu a další péče. Pro začátečníky, před použitím gelu, je lepší pečlivě prozkoumat jeho vlastnosti a seznámit se s doporučeními.

 • Fáze 1. Tvorba volného okraje hřebu. Volný okraj nehtové desky by měl být dokonale rovný a zcela čistý (bez tuku).V případě rozvrstvení nehtové desky ji jemně ořízněte souborem pro přírodní nehty. V případě potřeby si můžete udělat manikúru. Pokud během manikúry použijete oleje nebo krémy, důkladně očistěte nehty a osušte je po dobu 10 minut. V první fázi je důležité odstranit kůžičku.
 • Fáze 2. Odstranění horní vrstvy keratinu nehtové desky. Pokud se tak nestane, gel se oddělí. Nedoporučuje se dotýkat ošetřených nehtů. Pro konečné odstranění zbytkové vlhkosti a ukládání použijte speciální nástroj s obsahem bez tuku. Zajišťuje silnou přilnavost gelového laku k nehtové desce.
 • Fáze 3. Aplikační základna. Pokud je nehtová destička po odstranění zvětšených nehtů velmi měkká a slabá, může se gelový lesk začít odlupovat již v prvních dnech po aplikaci. Proto před zahájením manikúry naneste základní nátěr na oslabenou desku. Zajistí pevnou přilnavost základního gelu k přírodnímu nehtu.

Aplikace základního gelu je jednou z hlavních složek technologie práce s gelovými leštidly. Základem tohoto produktu je základní gel. Je zodpovědný za vytvoření spojení mezi přírodním keratinem přírodního nehtu a umělým gelovým materiálem. Současně základní gel chrání hřeb před pronikáním barvicích pigmentů s gelem. V technologii nanášení gelových laků je důležité zajistit, aby byly materiály aplikovány na nehtovou desku ve velmi tenké vrstvě.

Na štětec napište malé množství základního gelu a zakryjte ho třením, od volného okraje.

Pak přejděte přes celou nehtovou desku s hladkými pohyby shora dolů. Zajistěte, aby gel nespadl na kůži, kůžičku a boční části. Poté umístěte hřebík do UV lampy na jednu minutu, aby se polymerizoval základní gel. Po vysušení podkladu suchým štětcem vyrovnejte vrstvu. To je nezbytné k tomu, aby se barevný gelový lak rovnoměrně pokládal a nechodil a neroztáhl. Nezapomeňte zakrýt konec hřebu, dbejte na rovnoměrnost a hladkost nátěru.

 • Fáze 4. Povrchová úprava gelu. Povrchový gel se nanáší o něco silnější vrstvou, než je barevná. Finální gel by měl být do dvou minut dobře vysušen. Nedostatečná polymerace povede ke skutečnosti, že při odstraňování lepivé vrstvy bude lesk ztracen.

Používáte-li barevný gelový lesk, mějte na paměti, že všechny vrstvy je třeba nanášet velmi řídce. Pokud nedodržíte technologii aplikace, mohou se na volném okraji objevit vlny a škrábance a po celém povrchu nehtu se objeví vzduchové bubliny. Pomocí jasných pastelových barev naneste dvě vrstvy gelu. Každá vrstva musí projít UV lampou po dobu dvou minut. Při práci s tmavými barvami může být první vrstva nerovnoměrně obarvena, ale není třeba aplikovat velké množství gelu. Tento problém bude vyřešen druhou vrstvou. Při práci s tmavými tóny je lepší vytvořit tři tenké, ale i vrstvy.

Při tvorbě malby s akrylovými nebo gelovými laky můžete použít čínskou techniku.

Při práci s ním je důležité vizuálně prezentovat proces vytváření vzoru - okvětního lístku okvětním lístkem. Pro krásný výsledek je hřebík opatřen jednou vrstvou pomocí speciálního nástroje, kterým je předem nanesená barva v několika vrstvách a různých barvách. K provedení této techniky bude třeba:

 • Akrylové barvy. Základem těchto barev by měla být voda a silikon. S pomocí akrylu bude snadné kreslit krásné obrázky. Barvy viskózní a silné, rovnoměrně a snadno padají na nehet.
 • Štětec Nejlepší je mít několik různých velikostí. Existují různé typy kartáčů - kartáče, vložky, kartáče s ventilátory, ploché a zkosené. Používají se pro kreslení různých čar a výkresů.
 • Tyčinky nebo špejle pro kreslení malých kruhů a bodů.
 • Sklenice vody.

Je nejlepší koupit umělé falešné nehty a cvičit na nich, a mít dobře vyplněnou ruku, začít kreslit na nehty.Připravte si všechny potřebné materiály, můžete zkusit nakreslit první obrázky z obrázků. Budete potřebovat tři barvy akrylových barev: bílou, černou a červenou, stejně jako široký štětec. Kartáč ponořte do červené barvy a poté do bílé barvy as malým množstvím vody je smíchejte, abyste vytvořili narůžovělé odlesky.

Udělejte si stěr v podobě zaoblené kapky, udělejte další stěr, ale vyšší. Dva další tahy štětce podobného tvaru, ale o něco větší, kolmé k předchozím dvěma. Chcete-li dokončit tvar květu, přidejte na prázdná místa několik dalších lístků a vyberte požadovanou velikost. Pomocí jemného štětce a černé akrylové barvy kruh okvětní lístky kolem okraje, přidávání malých tahů.

Pokud se chcete dozvědět, jak aplikovat gelovou polštář, je důležité teoreticky studovat všechny nuance a nebát se jich použít v praxi.

Výhodou tohoto nátěru je trvanlivost, ochrana nehtové desky, snadná aplikace. Nevýhodou tohoto postupu jsou vysoké náklady na spotřební materiál, nesprávné odstranění nátěru doma, traumatický přírodní nehet, potřeba dovedností, doba trvání odstraňování gelu. Je možné se naučit, jak dělat takovou manikúru krok za krokem a studovat jednoduchá poučení z používání jednoduchých kreseb.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky