Gelový lak Patrisa Nail

Gelový lak Patrisa Nail

Německá společnost Patrisa Nail působí v kosmetickém průmyslu téměř čtvrt století. Zabývá se výrobou a prodejem materiálů pro návrh nehtů. Jedná se o různé laky, gely, základní a dokončovací nátěry, jakož i různé nástroje pro manikúru, pedikúru, prodloužení nehtů a modelování. Společnost má vlastní laboratoř, ve které se specialisté zabývají vývojem nových receptur pro své výrobky, což umožňuje společnosti držet krok s dobou a být neustále v trendu. Všechny výrobky vyráběné touto značkou procházejí několika fázemi testování a testování.

Gelové laky Patrisa Nail jsou odolné a neškodné pro složení nehtové desky a jejich paleta potěší obrovským výběrem různých barev a textur.

Sortiment společnosti zahrnuje hladké laky, šelaky z kočičího oka, které jsou v této sezóně módní, magnetické gely, chameleonové laky, termo-gely a mnoho dalších neustále se objevujících inovací. Cenová kategorie zboží společnosti je zároveň ve středním segmentu, což umožňuje jeho nákup i pro majitele salónů v ekonomické třídě i pro ženy pro domácí použití.

Stejně jako u jiných produktů se názory na produkty Patrisa Nail rozcházejí. Někdo o tom nechává jen chválu, někdo, komu se to nelíbilo. Významný vliv na kvalitu manikúry zde má stav nehtů. Pokud jsou slabé a odlupující, může být doba opotřebení povlaku výrazně snížena. V sortimentu společnosti je celá řada pečovatelských, posilovacích a ochranných prostředků pro ruce a nehty, které je vyživují a dodávají jim zdravý vzhled.

Všechny šelaky Patrisa Nail mohou být podmíněně rozděleny na jedno-, dvou- a třífázové. Začneme s revizí kolekcí s tradičními třífázovými nátěry.

Tři fáze

"Night Megapolis"

Zde jsou sbírány laky, vytváří blikající povlaky z nejúžasnějších barev - od jasně červené až smaragdově zelené. Kouzlo třpytivých odstínů skutečně připomíná světla velkoměsta. Taková manikúra by byla velmi vhodná v Silvestra nebo v jiném slavnostním večeru. Povlak se nanáší ve dvou vrstvách, z nichž každá se suší pod speciální lampou.

"O lásce"

Zde najdete 15 univerzálních nátěrů pro každou příležitost v životě dívky v lásce - pro první rande, pro sňatky a dokonce i pro svatební manikúru. Tvůrci této sbírky se snažili ztělesnit všechny nejjasnější emoce v ní, které jsou výsledkem takového magického pocitu lásky, že každá žena bez ohledu na věk, která si vybrala tuto sbírku, by nezanechala pocit radosti a nedbalosti.

"Kód oblékání"

Tato řada obsahuje světlé, neutrální tóny, které jsou vhodné v přísné kanceláři, přátelské párty nebo romantickou večeři. Jednou z nesporných výhod této kolekce je, že všechny její šelaky jsou univerzální a jsou naprosto vhodné pro jakoukoliv délku nehtů. Kromě toho, že je mimo věk - její barvy jsou stejně dobré pro mladé dívky, a to i pro její babička.

"Závoj"

Jedná se o gelové leštění s tajemným holografickým povlakem as 3D efektem. Vypadají nejvýhodněji s černým nebo tmavým podkladem. Tato řada je určena pro stylové ženy, které se nebojí vypadat nejen jasně, ale i pobuřující.

"Brownie"

Jedná se o chutný mini-soubor tří různých čokoládových laků. Všechny kopie této série mají poměrně hustou strukturu a perfektně padnou poprvé. Pro intenzivnější odstín doporučujeme použít dvě vrstvy.

"Den-noc"

Zvláštností nátěrů laků shromážděných v této sbírce je, že jejich barva může být upravena v závislosti na typu a intenzitě osvětlení.V denním světle laky mají klidný mírný odstín. Jakmile však vstoupíte do místnosti s umělým nebo nedostatečně jasným světlem, vaše drápy začnou svítit agresivním neonovým světlem. To bude přidávat chuť k obrazu a přinést nějakou rozmanitost do vašeho života.

"Lilac Autumn"

Série se skládá ze 6 různých odstínů šeříku: od světle fialové až po silnou fialovou. Je pozoruhodné, že všichni leží rovně a dokonale se doplňují. S jejich pomocí můžete vytvořit různé vzory na nehtech nebo manikúru s gradientem.

"Vanguard"

To je skutečný karneval barev a barev. Světlý lesk, tajemný lesk, bohaté tóny - to vše je charakteristické pro kolekci Avangard. Obsahuje nejmodernější odstíny, které odrážejí náladu světových lávek.

Bifázické

"Lumy"

Fluorescenční odstíny zářící ve tmě a ultrafialovým světlem, typické pro noční kluby. Šťavnaté světlé a odvážné řešení vytvořené speciálně pro léto - tyto nátěry lze použít jak samostatně, tak i pro vytvoření jednotlivých světelných prvků. Textura je hustá, perfektně sedí i v jedné vrstvě.

"Vitráže"

Charakteristickými rysy této řady leštících gelů jsou jemné jemné tóny připomínající příchod jara. Po vysušení má povlak lesklý průsvitný povrch.

Jedna fáze

"Chameleon"

Lak má tendenci měnit odstín v závislosti na typu a intenzitě osvětlení. V jasném elektrickém světle se barva stává jasnější a sytější a když vstoupí do méně osvětleného místa, změní se stín na tmavší.

Thermogel

Povlak je jedinečný tím, že citlivě zachycuje změnu okolní teploty a reaguje na ni změnou odstínu: čím nižší je teplota, tím tmavší je barva.

"Vodní prvek"

Jedná se o 9 různých odstínů modré a šedé: od bledé, téměř bílé až nasycené tyrkysové. Po polymeraci se získá spektakulární lesk s hustou texturou.

"Sladký zub"

Světlé, šťavnaté barvy, připomínající vícebarevné dražé - tedy jméno "srdíčko". Povlak má lepivou vrstvu, doporučuje se aplikovat dvakrát.

"Moskevská sága"

Sbírka 39 radikálně odlišných odstínů, jako by vyprávěla příběh tohoto velkého města. Název sám zachycuje ducha: růžový „Západ slunce nad Yauza“, modrý, jako policejní uniforma „Petrovka 38“, jasně šarlatový „Spartak Moskva“, světle růžový „Matryoshka“, bílý jako nevěsta „Svatba v Kuskově“, modrý „ Diamond Fund ”- můžete přenášet jména na velmi dlouhou dobu.

Tam jsou také gelové leštění vydané v jedno- a třífázových verzích. To, například, kolekce "Granit" s imitací textury přírodního kamene, stejně jako "oko kočky" s neobvyklými přechody z jednoho odstínu do druhého.

Testování gelového laku Patrisa Nail, viz video níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky