Cukr Manikúra Gel Polský

Cukr Manikúra Gel Polský

Různé laky dnes příjemně potěšily i ty nejnáročnější zákazníky. Najdete zde lesklé, matné, neonové a dokonce i „kosmické“ povlaky. Volba něčeho, co vám pomůže vyjádřit se, bude tedy naprosto snadné. Jednou z nejzajímavějších novinek, které se v poslední době objevily, je cukrová manikúra s gelovým lakem. To je vyrobeno mnoha manikérky, protože tento trend přilákal dívky a ženy různého věku. Podívejme se, jaké jsou jeho vlastnosti a jak tento salon prodeduru opakovat doma.

Vlastnosti

Tato manikúra vypadá velmi neobvykle. Zdá se, že nehty pokrývají jemná zrna cukru požadované barvy. Vypadá to zajímavě a velmi krásně. Nejčastěji tuto možnost pokrytí volí mladé dívky. V tomto stylu vypadá podobný dekor na nehty.

V následujícím videu se dozvíte více o cukrové manikúre.

Jak používat

Pokud se vám tento zajímavý nápad líbí a chcete takovou manikúru udělat, nemusíte kontaktovat salon ani mistry. Může být plně realizován samostatně. Gel lesk s texturou cukru lze zakoupit v kosmetickém obchodě nebo objednat online. Volba je poměrně velká, takže něco, co prostě milujete.

Aby lak dobře zapadl do nehtů a každý hřebík jako výsledek vypadal jako malý barevný cukr, láhev by měla být před nanesením výrobku jemně protřepána. Pokud tomu tak není, výsledek bude daleko od toho, co jste chtěli vidět na konci. To platí i pro nátěr a barvu samotnou.

Existují rysy v otázce aplikace.

Je důležité používat kartáč správně, aniž by na něj bylo příliš mnoho produktu. Malovat nehty tenkou vrstvou. Pokud je to nutné, po úplném vysušení postup opakujte. Ale v každém případě, nepokoušejte se aplikovat na nehtovou desku s více lakem najednou - takže samotný účinek cukerných zrn na nehty zmizí.

Pokud uděláte všechno správně, pak lak okamžitě zaschne. V tomto případě nebudou žádné holohlavé body a průhledné pásky. Pokud potřebujete manikúru trvat déle, pak na vrcholu nehtů, můžete chodit více a tenkou vrstvu fixátoru. To bude také přidat třpytivé manikúru.

Druhou stranou problému je odstranění tohoto magického produktu z nehtové desky. Vzhledem k tomu, že se liší od textur jednoduchých laků, mělo by být odstraněno zvláštním způsobem. Jak praxe ukazuje, když začnete mazat s bavlněnou podložkou namočenou v acetonu, pak malá "zrna písku" poškodí nehtovou destičku. Kromě toho, pro úplné očištění nehtů budete potřebovat hodně času.

Řešení problému čištění nehtů je poměrně jednoduché.

Odstraňte ji jako klasický gel polský, i když jste namaloval nehty s jednoduchým lakem. Navlhčete vatové tampony v odstraňovači nehtů a naneste je na měsíčky, zakryjte je fólií. V této formě by měl být improvizovaný obklad držen na nehtech několik minut.

Poté musí být fólie rozložena a změkčené zbytky laku odstraněny bavlněnou podložkou. Snadno zmizí bez poškození struktury nehtu. V tomto případě nebude mít kůže žádnou barvu ani třpyt. Po odstranění lešticího gelu na ruce se doporučuje zvlhčit krémem nebo olejem tak, aby pokožka kolem nehtů nebyla vysušena.

Jak si vybrat vhodný lak

Tento takzvaný polštář marmeládového gelu je dnes přítomen v mnoha řadách. Proto si můžete koupit téměř každý nástroj a dát tuto kosmetickou "marmeládu" na nehty. Ale nejlepší ze všeho je samozřejmě volba osvědčené a kvalitní kvality.V tomto případě bude design krásnější a manikúra vydrží déle.

Uvažujme o několika možnostech cukrového gelového laku různých značek, analyzujeme jejich výhody a nevýhody.

Jerden "Color Sugar"

To je první lak, který přichází na mysl, když se snaží, aby top populární laky pro manikúru cukru. V této sérii je poměrně bohatá barevná paleta. Můžete najít až patnáct odstínů, které vypadají velmi zajímavě a neobvykle. Barevná paleta však není jedinou výhodou laků této značky.

Mezi výhody těchto výrobků patří také skutečnost, že jsou co nejrychleji suché. Ano, a dlouho drží manikúru připravenou. Výsledné cukrové měsíčky vydrží tři až čtyři dny. Ale termín ponožky manikúra je docela možné rozšířit. Pokud je čip malý, může být opraven lakem. Nebude to viditelné.

"Sahara Crystal" od Dance Legend

Tato řada s krásným názvem patří do kategorie profesionálních nástrojů pro tvorbu cukrové manikúry. Paleta barev je také docela zajímavá. Ale je tu funkce. Štěstí z této značky na nehtech vypadají trochu jinak než v láhvi. Kromě toho, aby lak nepoškozoval nehtovou desku, je třeba před použitím nechat hřebíky zakrýt průhledným lakem nebo kvalitní základnou.

Zlatá růže "Dovolená"

Ve srovnání s předchozími možnostmi jsou tyto laky mnohem levnější. To je alternativa rozpočtu pro ty, kteří chtějí získat krásnou manikúru s účinkem "cukrovou vatu" na nehty. Současně, i přes nízkou cenu, výrobek neztrácí vůbec dražší protějšky v kvalitě. Proto můžete nástroj bezpečně koupit, ale stále není ve stejné barvě.

Pokud jde o nedostatky, jsou zde také.

Lak je méně hustý, aby bylo možné získat krásnou barvu, měl by být aplikován ve dvou vrstvách. Pokud však tento postup budete provádět opatrně, získáte požadovaný výsledek a krásnou bohatou barvu. Kromě toho taková manikúra nepotřebuje další konsolidaci. Nehty budou vypadat efektivně a blikat.

Z rozpočtu produktů na stejném principu lze doporučit více laků od společnosti "Expert barva." Jsou levné, ale zároveň mají dobrou kvalitu. Výsledné barvy vypadají velkolepé a ne horší, než kdybyste v salonu dělali takovou manikúru.

Recenze

Cukrová manikúra je zajímavý trend, který se rozšířil mezi celebrity a běžné ženy.. Ten je v první řadě potěšen tím, že dosažení požadovaného výsledku je poměrně jednoduché a lze ho provést i doma.

Takový gelový polštář se nosí dlouho. Pokud v salonu uděláte manikúru, bude trvat déle než týden. Domácí pokrytí vás potěší o něco méně. Ale tři nebo pět dní je dost na to, abyste viděli dost takových zázraků na nehtech. Vše však závisí na individuálních vlastnostech vašeho těla a na kvalitě samotného výrobku.

Kromě toho, cukr manikúra je vhodná pro různé životní situace.

Na jedné straně vypadá elegantně a hodí se k večernímu vzhledu. Na druhou stranu může být perfektně kombinován s každodenním oblečením.

Tyto nehty vypadají zajímavě a neobvykle. S pomocí takového experimentu můžete získat jak jednobarevnou manikúru, tak vícebarevnou. Tak je například módní vyndat jeden hřebík jinou barvou nebo jinou texturou. Proto všechny nehty mohou být lesklé, a jeden - "cukr". Bude to vypadat originálně. Kombinujte různé odstíny a textury s sebou, a můžete dokonce udělat něco neobvyklého s nehty i doma.

Obecně platí, že cukr manikúra je ideální způsob, jak vyzdobit nehty na léto nebo na jaře, kdy chcete něco pěkného a lehkého.

Vyberte si lak pro svůj styl nebo jen v náladě a pomocí tohoto nástroje si vytvořte vlastní stylovou manikúru.

Pokud jste tuto novinku nezkusili sami, můžete experimentovat.Možná je to přesně to, co vám chybělo, aby váš styl byl v této sezoně vrcholem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky