Fialové plavky

Fialové plavky

Hluboká fialová barva jako dívky s bohatou představivostí a tendencí snít.

Toto oblečení na pláži dokonale zvýrazní vaši ženskost. Fialové plavky vypadají jasně a zvýrazňují krásné opálení. Plážová móda vám umožní vybrat si plavky různých stylů, hledat přesně to, co vyhovuje rysům postavy a vzhledu obecně. Podívejme se na nejoblíbenější modely plavek a odstínů fialové, které budou v létě letos v trendu.

Vyberte si svůj styl

Příští sezónu budou fialové plavky prezentovány v různých stylech, od těch nejotevřenějších až po ty elegantní.

Podprsenka v samostatných plavkách může být klasická, s trojúhelníkovými kelímky, gangem nebo balkonem, doplněným push-upem.

Uzavřeno

Vestavěné plavky jsou vhodné pro ty, kteří chtějí skrýt jakékoli chyby. Uzavřené plavky skryjí vyboulené břicho, nedokonalý pas a další problémové oblasti. Nicméně, v nedávné době takový styl je populární mezi dívkami s štíhlou napjatou postavou. Tyto plavky zdobené průsvitnými vložkami nebo krajkou jsou skvělé pro plážové večírky.

Otevřete

Samostatné plavky jsou klasickou variantou. Fialová barva v takových plavkách je často kombinována s lehčí. Tak například, dívky s malými prsy mohou být doplněny fialovými plaveckými kmeny s bílým živůtkem pro přidání hlasitosti na správných místech.

Kombinované

Populární a originální plavky, na první pohled, na které je těžké říct, jsou sloučeny nebo oddělené. Takové plavky mohou být doplněny pouze jedním popruhem nebo různými výřezy přes celou základnu plavek. Takový outfit upozorňuje na sebe, ale má také nevýhodu - v takových plavkách nebudete schopni získat přirozené opálení.

Pokud jde o dekor, fialové plavky jsou často zdobeny volánky, kamínky, třásně, flitry a korálky. Tento dekor činí plavky živějšími. Kromě toho může být běžná tkanina naředěna barevnými vložkami, potisky nebo přechody.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky