Italské plavky

Italské plavky

Léto přichází tak rychle, jak končí. Ruské léto je poměrně nepředvídatelné, takže teď musíte být plně vyzbrojeni. Hlavním doplňkem každé letní šatní skříně je krásné a módní plavky. Italské plavky jsou považovány za jeden z nejvyhledávanějších.

Vlastnosti a výhody

Jak víte, Itálie je standardem stylu a často diktuje módní trendy ve všech zemích světa. Díky přítomnosti silné konkurence na trhu plážové módy se italští návrháři snaží ztělesnit nové jedinečné nápady a vytvořit jedinečné módní modely plavek.

Není divu, že mnoho dívek preferuje italské plavky. V této zemi je kvalita jedním z hlavních kritérií při tvorbě věcí. Barevná paleta plavek z Itálie je navíc ve své rozmanitosti pozoruhodná. Najdete zde jednoduché plavky různých odstínů, modely s geometrickými vzory a řadu moderních tisků.

Italští návrháři berou v úvahu všechny rysy ženské postavy, takže dívky s jakoukoliv velikostí těla si mohou vybrat ideální model plážového oblečení.

Populární modely

Bikiny

Bikini je považován za klasickou verzi rozdělených plavek. Tento model se skládá z podprsenky a kalhotek. Podprsenka může mít různé formy, například může být ve tvaru trojúhelníků. Dívky s velkými prsy jsou perfektní bikiny s pevným šálkem s kosticemi.

Stejně jako podprsenka, bikiny kalhotky se mohou lišit v jejich tvarech. Klasické modely jsou považovány za kalhotky, slipy nebo kalhotky s poutky na bocích. Pro odvážné dívky s krásnými hýždě vytvořené bikiny s tanga kalhotky. Minimální množství látky také umožňuje rovnoměrnější opálení.

Tankini

Tankini je považován za skutečně evropský model plavky. Díky italským značkám jsou nyní tyto plavky dostupné pro ruské dívky. Tankini se skládá ze dvou částí: horní a kalhotkové. Top může být na popruzích nebo v gangu. Z dálky vypadá tankini jako běžné jednodílné plavky.

Tankini plavky jsou ideální pro dívky s ladnou. To vám umožní skrýt vady a zdůraznit jeho výhody. Ale získat krásné opálení v těchto plavkách nefunguje, protože je tak uzavřený, jak je to jen možné.

Monokini

Tento model plavky je skutečný nález pro štíhlé dívky, ale s jakýmkoliv nedostatkem v břiše. Za plavky nelze odlišit od obvyklých samostatných modelů. Má otevřené strany a oblast břicha je zavřená. Plavky vypadají velmi sexy. Díky proužku v oblasti břicha dívčích plavek se objeví tajemství.

Monokini mohou být úplně jiné formy. Populární jsou modely s efektem korekce, které mohou vizuálně zvětšit prsa a dát jí pružnost.

Push up efekt

Italské plavky, jako žádný jiný, jsou vybaveny kvalitním a dovedně promyšleným push-up efektem. Hruď vypadá přirozeně, jak je to možné, získává krásnou elastickou formu. Účelem tohoto plavky je maximalizovat hrudník, takže vypadá několik velikostí větší.

Moderní plavky mají tento efekt díky silikonovým vložkám. Pěnové vložky jsou také nalezeny, ale postupně se stávají zastaralými. To není překvapující, protože silikon, na rozdíl od pěnové gumy, neabsorbuje vodu. Výsledkem je, že plavky se silikonovými podložkami schnou mnohem rychleji.

Bando

Italské gangové plavky pro několik sezón potěší dívky, které ocení krásné i opálení. Podprsenka v podobě gangu nemá žádné popruhy, takže není třeba je snižovat během opalování. Tělo tedy nezanechává stopy popruhů.

Balíček plavky v sadě může mít odnímatelné popruhy, které mají několik možností upevnění. Například, můžete přes popruhy na zádech nebo použít jeden popruh, přes krk. Vzhledem k přítomnosti odnímatelných popruhů můžete bezpečně plavat a podmanit si vlny bez strachu ze ztráty podprsenky.

Top značky

Charmante

Italská značka Charmante zaujímá přední místo ve výrobě italského oblečení a doplňků. Jednou z aktivit společnosti je výroba plavek a plážového oblečení.

Nová kolekce plavek fascinuje svým jasem a rozmanitostí modelů. Charakterem této značky je vydání různých modelů plavek stejné barevné škály. Novinkou jsou bikiny s jedním páskem přes rameno.

Mnohé plavky jsou zdobeny objemnými volánky a květinami. Hlavní potisk je květinový, s malými i velkými vzory.

Lora grig

Italská plážová značka Lora Grig potěšila své fanoušky jasnou novou kolekcí plážového oblečení. Hlavním místem kolekce jsou plavky. Dívky mají možnost koupit okouzlující plavky, ve kterých bude skutečnou královnou pláže.

Mezi modely najdete klasické i velmi extravagantní verze. Určitě budete mít rádi sexy monokini, divoké bikiny a jemný gang. Různých tisků představuje každá dívka svobodu volby.

O své malé princezny se postarali i italští návrháři značek a vydali sbírku zajímavých dětských plavek.

Amarea

Tato italská značka již více než dvacet let navrhuje a vyrábí plavky. Během této doby se krásným a kvalitním plavkám podařilo získat uznání žen ve všech evropských zemích. Nedávno se na policích ruských butiků objevily plavky Amarea.

Plavky této značky jsou vždy prezentovány dívkám na italských soutěžích krásy. To je další skutečnost potvrzující jejich popularitu a význam ve světě módy.

Jolidone

Hlavním principem designérů této italské značky je poměr kvality a dostupné ceny. Sbírka plážového oblečení zahrnuje různé modely plavek a plážového oblečení. Kromě dámských plavek se designéři věnují také tvorbě pánských plážových doplňků.

GrimaldiMare

Plavky této italské značky jsou považovány za jeden z nejelegantnějších a nejženštějších. V těchto plavkách prostě nezůstanete bez pozornosti mužského pohlaví. A okolní ženy budou kousat lokty a tiše závidět.

Plavky GrimaldiMare se každoročně účastní různých veletrhů a módních přehlídek po celém světě.

Jak si vybrat

Než půjdete nakupovat na plavky, určete si, co si kupujete. Pokud chcete dostat všechno najednou, při plavání a při příležitosti získat krásné opálení, pak zastavte svou volbu na plavkách s odnímatelnými popruhy.

Pokud dáváte přednost klasickým variantám a známějším modelům plavek, pak je ideálním modelem bikiny plavky.

Jak se starat

Mořská sůl a jasné slunce spolu mohou hrát krutý vtip s vaší plážový oblek. Proto se po každém plavání zkuste opláchnout plavky v tekoucí vodě.

Voda bez soli nemá nepříznivý vliv na tkaninu, což jí umožňuje zůstat nezměněn déle.

Co na sebe

Po výběru a plavkách vašich snů je ve vašich rukou, je na čase najít nezbytný doplněk ve formě plážového oblečení. Nejlepší možností je pareo.Tento lehký šátek má mnoho možností pro upevnění na tělo.

Vynikající doplněk k plavkám bude také lehká sukně s vůní. Může to být krátké i dlouhé.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky