Zelené plavky

Zelené plavky

Vlastnosti

Zelená barva symbolizuje energii, nové objevy, vývoj a harmonii, je to barva míru a bezpečnosti. Je schopen změnit náladu, v závislosti na stínu, a vypadat jako čerstvý a mládí, a docela solidní. Proto by měly být zelené plavky vybírány opatrně, s přihlédnutím nejen ke stylu a designu, ale také k odstínu zelené.

Stylisté věří, že je nejlepší si vybrat plavky, založené na jejich typu barvy. Tmavě zelené plavky jsou vhodnější pro dívky s tmavými vlasy a světlýma očima. A pro světlovlasé dívky jsou dokonale modely světle zelené, světle zelené a mátové barvy. Světle zelené plavky vypadají dobře na hnědovlasých ženách s tmavou pletí nebo opálenou pokožkou.

Zelené plavky jsou v každém případě nepochybným favoritem letní sezóny letošního roku.

Mnoho módních značek prezentovalo své verze tohoto oblíbeného letního oblečení široké veřejnosti. Aktuální syté barvy a neobvyklé výtisky, závěsy a výřezy. Pokud jde o dekorativní prvky, v této sezóně jejich minimální počet. Již ne první sezónu, plavky vyrobené v retro stylu jsou velmi populární a žádané.

Módní styly a modely

Fused

Modely jako mayo, skok a bande patří mezi nejoblíbenější plavky.

Značka Gottex představila uzavřené plavky-skok v odstínech zelené s vysokými výstřihy, které opticky prodloužily nohy, s fantasy tisk připomínající paví peří. Designéři nabízejí nosit v kombinaci s pareo, který opakuje tisk plavky.

Značka Aquaclara připravila zajímavý model plavky-monokini v nízkých tónech zelených tónů s potiskem ve tvaru listů tropických rostlin.

Docela provokativní model pevných plavek ve sportovním stylu představila značka Mint Swim. Je vyrobena v neonově zelené barvě, má boční vložky z černé průhledné tkaniny, mírně odkrývající hrudník, stejně jako dlouhý černý zip ve střední části plavky.

Oddělené

V nové sezóně, populární gang plavky se zelenou taveninou je populární. Jeho vybrané mladé dívky štíhlé stavět.

Velmi relevantní modely s kelímky s kosticemi a řemeny. Vypadají obzvláště působivě.

Značka OMG Miami Swimwear představila model samostatných plavek příjemné zelené barvy s originálními plaveckými kmeny s výřezy na bocích.

Světle zelené plavky představila značka Victoria's Secret. Jeho tenké kravaty na kalhotkách a živůtku vypadají velmi sexy a koketní.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky