Plavky Calzedonia

Plavky Calzedonia

Slavná italská značka Calzedonia je jedním z lídrů ve výrobě úžasných dámských plavek a stylového plážového oblečení. V letní sezóně 2017 se designéři značky snažili přidat k klasickým bikinám význam ještě výrazněji a elegantněji. navíc v celé své třicetileté historii nás Calcedony nikdy nepřestal ohromovat nádhernými a upřímnými modely flush a samostatných plavek.

Modely plavek Calzedonia vás z roku na rok zblázňují a doslova si je přejí, a to se stává docela reálným - cenová politika značky je pro ruské spotřebitele velmi příjemná, a to tváří v tvář stylovým mladým ženám, které upřednostňují pouze klasickou klasiku nebo moderní designová řešení.

Značka vznikla v malém italském městě a brzy se stala nejoblíbenějším na světě: jsem si jist, že každý z vás o tom slyšel. Díky globálním módním trendům, které jsou zakotveny v každém modelu plavek Calzedonia, se značka stala tak slavnou a milovanou. Kvalita vyráběných výrobků si zaslouží zvláštní pozornost: je až na par a nedělá to pochybnost o koupi modelu bikin plavek nebo jiných předmětů plážového šatníku, které se vám líbí.

Vlastnosti

 • Značka Calzedonia je ztělesněním italského temperamentu - pálení, mimo moc a překvapení. Modelová řada plavek je vždy jasná a originální díky ideální kombinaci módních barev a skutečných stylů pro jakoukoliv postavu;
 • Vynikající design exteriéru každé plavky Calzedonia vám umožňuje dávat přednost tomu, aby vypadal úžasně na pláži jak z vnějšku, tak zevnitř;
 • Přijatelné nízké ceny značkových italských plavek - to je o značce Calzedonia; Zvláště výhodné nákupy se objeví v období sezónních prodejů a speciálních nabídek na staré i nové sbírky;
 • Přítomnost různých modelů otevřeného a uzavřeného formátu jasných a šťavnatých odstínů, stručná a moderní, klasická a moderní;
 • Široký rozsah velikostí vám umožní vybrat si perfektní plavky pro vaši postavu: velikosti od XS do XL, od 70 do 90 velikostí hrudníku.
 • Možnost získání sady plavek nebo výběr jednotlivých modelů živůtek a kalhotek pro vytvoření původního souboru;
 • Plavky Calzedonia jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a trvanlivých materiálů: polyester a polyamid - moderní syntetické textilní komponenty, které umožňují oděvu udržet si tvar a nezmizí pod škodlivými účinky slunečního světla, rychle se suší na čerstvém vzduchu a nabírají svůj původní tvar;
 • Značka Calzedonia má navíc atraktivní punčochy, punčocháče, spodní prádlo, pohodlné domácí a plážové oblečení (pláštěnky a tuniky), další doplňky pro dámy a ženy, kteří ji potřebují pro speciální příležitosti nebo každodenní nošení po celý rok.

Modely

Modelová řada plavek italské značky Calzedonia vám umožní zakoupit celou sadu (nahoře + dole) nebo si vybrat svou vlastní kombinaci detailů různých barev, stylu, textury a dokonce i střihu, čímž vytvoříte originální a jedinečný styl.

 • Horní část - bikiny - mezi širokou škálou najdeme podprsenky gangů bez rámu a kostry, balkonky, límce s trojúhelníkovými kelímky a husté přídavné vložky, odstupňovaný gang, push-up trikot s klasickými a křížovými popruhy monofonní nebo barevné. Tato sezóna trojúhelníkové šálky a živůtek-gangy jsou módní, z nichž každý by měl být těsný a dobře upevnit hrudník;
 • Spodní část - kalhotky - samostatný prvek samostatných plavek, který, podobně jako podprsenka, umožňuje přizpůsobit vlastnosti postavy a vytvořit opravdu atraktivní plážový vzhled. K dispozici jsou pohodlné kalhotky s klasickým nebo s vysokým nasazením, svůdné Brazilce, praktické šortky, modely s volánky a luky, kravaty na boku, aby bylo možné ovládat hlasitost a dát hezký pohled na koupací šortky;
 • Pevné plavky a neobvyklé tankiny jsou uzavřené modely pro vytvoření lakonické a dokonce striktně obraz na pláži, což umožňuje nejen stát se nejpozoruhodnější na pláži, ale také dělat plavání nebo sportovní hry na slunné písečné pláži bez starostí. Calzedonia uzavřené plavky jsou skutečným ztělesněním sofistikovaného designového stylu: mohou být extrémně uzavřené v černé nebo bílé barvě s dalšími barevnými kameny nebo nejotevřenými zády; Existují přísné modely ženské formy s živým efektem pushup efektu.

Tankini je model s protáhlým vrcholem, který se podobá košili a kalhotkám. Ve sbírce Calzedonia je tankini prezentována v přísné černé barvě - ideální volbou nekompromisní dívky. Kromě toho, tankini bude vyhovovat těm dívkám, které si nejsou jisti, ideální pro jejich bříško nebo těhotné ženy v krátkodobém horizontu.

Jak si vybrat

Správná volba hlavních plážových oděvů - plavky, je klíčem k velké náladě a vytvoření originálního obrazu. Aby byla volba správná a číslo vypadalo úžasně, měli byste při výběru plavek od módního italského výrobce Calzedonia vzít v úvahu několik tipů od stylistů:

 • S štíhlou postavou přesýpacích hodin, nemůžete se starat o model plavky: vyberte si každý, každý z nich bude vypadat "šťavnaté" na zdobené štíhlé a opálené tělo. Mimochodem, pro některé problémy s prsou, přesněji, jeho tvar, snažte se věnovat pozornost správné podpoře a dát svůdný vzhled;
 • Typ postavy „hruška“ zavazuje moderní ženy vybrat si spodní prádlo a plavky, aby odpovídaly: starat se o bujný vrchol plavek (jasný potisk, volánky, flounce, nášivka), tenké popruhy pro vizuální zvětšení hrudníku a ramen. Kalhotky nechaly lakonické, ne honosné a bez zbytečných detailů;
 • Je váš typ tvaru obráceného trojúhelníku? Věnujte pozornost vrcholům s tlustými popruhy a přísnou formou, zaměřte se na dno - podívejte se na kalhotky se sukní, volánkem, formou "šortek" nebo světlým odstínem.
 • Chyby na obrázku vizuálně opraví uzavřený model plavek Calzedonia; její volba je postarat se o typ podprsenky - pro malé a střední hrudník hodit top bando nebo push-up, a velký může podpořit svícen s kostry nebo trvanlivé tkaniny základny (včetně bezrámové modely);
 • Pokud jde o barvu plavky, dámy s bílou pletí se mohou dívat na jasnější, ale teplé odstíny (oranžová, žlutá, zelená, modrá) a tmavé osoby si mohou vybrat černou, bílou a masovou barvu. Každý z nich si může vybrat modely s volánky nebo kudrlinkami, sloučenými nebo otevřenými svůdnými modely, které jsou přesně zdůrazněny nepřekonatelnou a rafinovanou chutí mladého člověka.

Rozsah velikostí

Každý z nás chce vypadat úžasně v otevřeném oblečení na pláži a cítit se pohodlně na lehátku i při plavání a dalších aktivních aktivitách. Za tímto účelem stojí za to zodpovědný přístup k výběru plážového oblečení - plavky nebo spíše jeho ideální velikost. Rozměrná mřížka italské značky Calzedonia se svým rysem neliší a umožňuje vám správně určit svou vlastní velikost, která je v souladu s tabulkovými parametry

Tabulka 1

Mřížka velikosti plavek Calzedonia má několik označení, včetně obecně přijímaných mezinárodních v systému: xs, s, m, l, a tak dále.Tam jsou modely s označením, více obvyklé pro ruské ženy, kde je objem hrudníku a pohár je uvedeno, například, 70А, 80В, 90С.

Spotřebitelé poukazují na to, že velikost plavek Calzedonia odpovídá těm, které jsou uvedeny v tabulkách (plavky nejsou větší a méně velké, to znamená, že se přesně shodují se zadanými parametry).

Nová kolekce

Nadcházející bude obzvláště horké, protože v nové kolekci plavek z Calzedonia se objevily nejúprimnější modely ohromujících odstínů. Tato sezóna bikiny jsou více relevantní než kdy jindy - více uzavřené nebo upřímné, prosté nebo vytištěné, v závislosti na vašich preferencích.

Hlavní věc je jedna věc - všechny plavky Calzedonia jsou jistě světlé a atraktivní, a kombinace geometrických tisků a odstínů v jednom modelu doslova činí vaši hlavu na moderních módních ženách.

Zvláště v nové kolekci Calzedonia jsou modré a modré plavky - prosté nebo s kosočtverci, prsteny, hráškem, ozdobami na vrcholu nebo sexy volánky; uzavřené modely jsou plné upřímných řezů v pasu nebo zadním prostoru - není důvod je ukázat?

Každý rok v létě zůstávají plážové motivy relevantní: slunce, palmy, nekonečné písečné obzory; Tento potisk je mimořádně působivý na pevných modelech plavek: skromný, stylový a vkusný.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky