Plavky lorin

Plavky lorin

S příchodem léta začínají lidé přemýšlet o tom, kde strávit svou dovolenou. Mnozí půjdou do moře - po kruté zimě chtějí tolik ležet na teplém písku a ponořit se do jemné mořské vody. Ale to není možné bez plavky. Ženy mají zvláštní požadavky na plavky - musí být krásné a módní, spolehlivé, zdůrazňovat zásluhy a skrýt vady postavy.

Velmi krásné a kvalitní plavky produkují evropské značky, ale mají "kousání" cenu. Samozřejmě si můžete koupit levné plavky vyrobené v Číně, ale nikdo vám nezaručuje, že vás během vaší dovolené nenechá dolů. Požadovaná kombinace rozumných cen a kvalitních výrobků Vám nabídne polskou značku Lorin.

O značce

Značka, založená několika polskými podnikateli, začala svou existenci v roce 1988. Poté byla vytvořena malá výroba šicích oděvů pro ženy. V roce 1991 byla výroba přestavěna na výrobu plavek a plážového oblečení. Od té doby značka zaujímá mezeru mezi evropskými výrobci plavek. Zboží je vyráběno na moderním vybavení. Pro své výrobky používá značka kvalitní tkaniny a doplňky z Itálie, Španělska, Francie. To zase zaručuje kvalitu zboží.

Lorin se ve své práci zaměřuje na potřeby zákazníků. Konstrukční kancelář značky při tvorbě nových kolekcí proto monitoruje otázku, jaký druh plavek ženy chtějí, studuje a aplikuje módní trendy. Značkové výrobky uspokojí nejnáročnější chuť - ve svém arzenálu najdete jakýkoliv model od klasiky až po extravagantní. Přiměřená cenová politika a evropská kvalita zboží se ubírají - značka nepozoruje spotřebitele, jeho popularita z roku na rok roste.

Výhody

Plavky Lorin jsou zaslouženě populární, protože látky jsou odolné vůči vlivům prostředí. Dobře udržují jasné sluneční záření, vliv mořské vody, písku a vysokých teplot.

Plavky mají vysokou odolnost proti opotřebení, mohou být použity více než jednu sezónu.

Výrobní program neustále aktualizuje sortiment s ohledem na módní trendy. Plavky jsou krásné, mnoho z nich má zajímavá designová řešení. Kromě toho, Lorin návrháři vzít v úvahu, že ženy mají různé typy tvarů, a vytvořit modely, které berou v úvahu jejich konkrétní postavu.

Produkty Lorin jsou velmi pohodlné a funkční, vhodné jak pro relaxaci na pláži, tak i u bazénu. Důležitým detailem je, že výrobky mají rozumnou cenu, a žena, která není ani s nejvyšším příjmem, si může dovolit koupit si originální plavky.

Vlastnosti

Značka splňuje přání žen a každá žena si může vybrat plážový oděv podle svého vkusu. Rozmanitost stylů a modelů je skvělá a všechny jsou nejen kvalitní, ale také pohodlné. Pro korekci tvaru prsou v horních částech plavek se používají kosti, push up efekt a tvrdý pohár. Plavky perfektně podporují prsa, jejich popruhy jsou nastavitelné na délku. U některých modelů jsou popruhy odnímatelné.

Pro ženy s malými prsy, plavky jsou nabízeny s řadou závěsy a volánky, které vizuálně, aby hrudník větší. Tukové ženy se mohou rozhodnout pro pevné plavky. Vyrobeny z elastických tkanin, trochu táhnou tvar a žena bude vypadat štíhleji. Rozměrová řada mnoha modelů je velmi široká a pro dámu nebude těžké vyzvednout si věc, která se perfektně hodí na postavu.

Barevná odrůda je také velmi široká.Tam jsou prosté plavky různých barev a odstínů. Vzhledem k tomu, že se plavky nosí za jasného slunečného počasí, je možné upřednostnit model s potiskem v podobě různobarevných rozvodů, geometrických vzorů, hrachu, aranžování květin - mnoho z nich. Existují také modely s kontrastními detaily nahoře a dole.

Populární modely

Z prezentované palety modelů ženy často upřednostňují samostatné plavky, protože chtějí mít po celém těle jednotné opálení. Vyberou si plavky s podprsenkou s kosticemi - je lepší „sedět“ na těle a krásně podporuje prsa. Mnoho žen také upřednostňuje přítomnost vyjímatelných vložek do podprsenky.

Ženy s velkými prsy si vybírají plavky se širokými popruhy - neprorážejí do těla. Velmi oblíbené jsou však funkční popruhy, které lze rozepnout a svázat kolem krku.

Pokud jde o barvu, v trendu světlé šťavnaté barvy, a v poptávce jsou obě holé plavky bohaté odstíny, a multi-barevné tisky. Velmi zajímavé černé plavky. Vypadají dobře na jakékoli kůži a na různých postavách a jsou vhodné pro všechny ženy bez výjimky. Absolutním hitem sezóny jsou černé flitry plavky. Jiskry v jasném slunci vytvářejí efekt, jako kdyby jste právě vyšli z vody.

Recenze

Zákazníci zanechávají skvělé recenze o plavkách Lorin. V první řadě si všímají vysoké kvality výrobku - plavky nejsou deformovány při nošení a praní, rychle schnou, nezmizí a nevyblednou na slunci v první sezóně. Majitelé plavek jsou potěšeni vysokou trvanlivostí: používají se několik sezón a plavky neztratily svůj krásný vzhled.

Výrobky jsou velmi pohodlné, švy v nich jsou neviditelné a netuhlé, netírají kůži a je tam podšívka v kalhotkách, což vytváří další pohodlí. Kostice podprsenky jsou skvělé, a těsné poháry dokonale podporují prsa, i když ženy rozepínají popruhy, aby si opálení. Mnozí spotřebitelé považují Lorin za nejlepšího výrobce plavek a budou kupovat pár dalších produktů jiných modelů a barev. Kromě toho jsou spokojeni s demokratickou cenou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky