Teen plavky

Teen plavky

Přichází horká letní sezóna. Dospělí pobíhají po obchodech a vybírají si pro sebe plážové oblečení. Není daleko za nimi a dospívajících - už nejsou děti, ale ještě dospělí. Dospívající dívky aktivně sledovat módu a snaží se koupit módní model. Dospívající chlapci jsou mnohem umírněnější, ale neméně selektivní při výběru plavkách či plavecké šortky.

Na co se zaměřit při výběru

Zakoupení konkrétní plavky pro dospívající, ujistěte se, že dávat pozor na tkanině ze kterého šité vzorem. Tkanina by měla být trvanlivá a elastická. Skvělá volba je polyester, plavky z těchto tkanin rychle schnou.

Věnujte pozornost kvalitě nátěru. Po prvním plavání by plavky neměly vyblednout nebo vyblednout.

Švy by měly být ploché, nitě by neměly vyčnívat. Teenageři přicházejí na pláž za aktivní zábavou a plavky musí vydržet aktivní zábavu, a to jak ve vodě, tak na souši.

Pro dospívající dívku

Výběrem jedné nebo druhé plavky model pro dospívající dívky by měla zhodnotit výhody a nevýhody různých modelů.

Výhodou jednodílných plavek - správného modelu, nikdy nespadne do vody, bez ohledu na to, jak se aktivně dívčí ponory a točí. Sloučené plavky se rychle a snadno nasadí. Hlavní nevýhodou souvislých modelů - jsou dlouhé, aby suchý, opustit vodu, ta dívka může zmrznout. Kromě toho, pokud zůstanete dlouho na slunci, je v nich velmi horké.

Pozitivní rysy samostatných plavek - rychle schnou. Opalovat se v nich je radost, opálení dopadá krásné a hladké. Nevýhody samostatných plavkách patří možnost ztráty horní nebo spodní část plavek, aktivně plavat ve vodě. Ztížené pro uchycení popruhů v plavkách oddělené, jsou vždy zkroucené.

Přesto je lepší vyzkoušet si několik modelů různých plavek a vybrat si ten, ve kterém se dospívající dívka bude cítit pohodlně a okouzlující. V závislosti na tom, jak se dívka cítí, když je plachý, můžete si vybrat různé modely:

  • Těsné plavky jsou skvělou volbou pro plaché dívky. Koupit plavky je lepší s nejvíce otevřenou záda. Takový model by se rychle vysychají, a dívka se před mrazem, opouštět zemi.
  • Široká nabídka samostatných plavek:
  1. Tankini - top, vyrobený ve formě trička a kalhotek, šortky, ideální pro aktivní hry na pláži;
  2. bikini nebo banjo - vynikající volbou v případě, že dívka bere příklad z mé matky a dospěl k pláži opalovat.
  • Monokini plavky - střední varianta mezi konfluence a samostatných plavkách. V tomto modelu se můžete aktivně potápět ve vodě a neméně aktivně trávit čas na pláži.

Módní trendy

V trendu jako uzavřené, samostatné plavky. Uzavřené modely plavek pro dospívající mají přísné siluetu, ale zároveň krásný výstřih a tenká ramínka. Jsou zařízené ve světlých barvách s volánky, volánky, sukně a zdůrazňují romantickou povahu.

Populární a sportovní modely, například Tankini plavky s jednoduchými vrcholy. Dospívající dívka bude vypadat moderní a světlé s barevným tankini horní a self-barevné kalhotky.

Otevřené modely plavek pro dospívající jsou bikiny. Tanga kalhotky na těchto modelech jsou zdobeny miniaturní sukně, a top, populární mezi ženskými modely, je gang.

Teenage plavky jsou vyrobeny v jasných sytých barvách, mezi nimi: světle modrá, oranžová, jasně žlutá a růžová.

Návrháři přesunuli populární tisky z „dospělých“ modelů na dospívající.Na vrcholu popularity abstraktní, geometrické a květinové vzory, vyrobené v jasných barvách. Stylový vzhled dospívající plavky v barevné pruhy a velký hrášek.

Abyste se vyhnuli zbytečným konfliktům, poslouchejte názory svých dětí a zkuste si vybrat nejoptimálnější variantu plavek. Pak budete se svými dětmi spokojeni při sdílení dovolené na pláži.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky