Vysoké pasové plavky

Vysoké pasové plavky

V současné době existuje rozsáhlá paleta stylů plavek. Je těžké si představit, že jakmile nastaly časy, kdy ženy musely bez těchto plážových šatů dělat.

Je běžné, že se vše opakuje s časem, návrat šatních předmětů v retro stylu na první místa v hodnocení směrů je pravidelná metamorfóza módy. Plavky s vysokým pasem o několik desetiletí později se vracejí do světových lávek a pláží módních středisek.

Hlavní výhodou tohoto modelu plavky je pohodlí a komfort. Jaká jsou specifika těchto stylů a dívek s jakou postavou mohou nosit, jaké typy plavek existují, s tím vším musíme zjistit.

Je však třeba mít na paměti, že moderní móda je mnohostranná a různorodá a umožňuje jakékoliv experimenty, ale musíte nosit něco, co vypadá harmonicky a každou dívku nechává samo sebou, ale dělá obraz ženským sexy.

Komu

Model retro plavky připomíná padesátá a šedesátá léta minulého století. Fotografie a obrázky Marilyn Monroe a Bridget Bordeaux okamžitě přijdou na mysl. V současné době se pravidla krásy výrazně liší od těch předchozích, protože ne každá moderní dívka je konfrontována s vysoce pasovanými plavkami.

Z pohledu populárních odborníků budou plavky s vysokým pasem perfektně ladit s dívkami a ženami s luxusními figurkami, čímž se vytvoří proporcionální obraz. Jedním z doporučení je zakoupení top plavek bez push-upu. Standardní postava ve formě přesýpacích hodin, bude vypadat docela dobře v takové plavky.

Dívky s lehce znatelnými břišními plavkami s vysokým pasem budou líbit. V případě, že si vyberou plavky z husté tkaniny, pak se skryje bříško a upozorní na pas. Tyto plavky skryjí vady kůže ve formě jizev a strie.

Jak si vybrat

Všechno je nové, zapomenuté staré - takové motto vyzbrojené slavnými designéry. Při použití nových textur, barev a dekorů na plavkách s vysokým pasem dostali druhý vítr. Aby nedošlo k omylu s volbou tohoto modelu, odborníci doporučují vzít v úvahu několik faktorů.

Plavky s kalhotky-kalhotky dělají siluetu otevřenější a sexy. Plavky nabízejí pocit uzavřeného a skromnějšího obrazu. Kalhotky s vysokým řezem vizuálně dělají nohy delší a štíhlejší, budou nepostradatelné pro ženy krátkého vzrůstu.

Většina podprsenek, které přicházejí s plavkami, má klasický tvar zvaný push-up. Tradiční formy bustier vám umožní vizuálně vytvořit atraktivní dutinu na fair sex s luxusní postavou. Jak je dobře známo, černá barva vizuálně činí tvar viditelně zastrčeným a proporcionálnějším.

Bílá barva dodává extra objem, ale s výhodou zvýrazňuje opálení. Křičí, silně kyselé odstíny vypadají dobře na dívkách s tmavou pletí, přitahují oči k sobě. Ale při výběru takové světlé barvy, je vhodné nezapomenout, že plavky s různými barvami nahoře a dole bude vizuálně řez obrazu na polovinu. Odborníci radí dívkám s vyplněnými formuláři, aby si vybrali jednoduché plavky.

Plavky stejné barvy vizuálně kreslí siluetu a činí postavu štíhlejší. Majitelé svěží boky, je vhodné zvolit možnosti s šortky plavky kmeny stejné barvy, vyhnout se jasnému vzoru. Světlé, velkolepé a znatelné vzory jsou perfektní sporty a štíhlé dívky.Tato pravidla platí pro vzory ve formě hrachu, pruhů a různých geometrických tvarů.

Hlavní část plavek je stejná pro všechny modely. V různých ročních obdobích však návrháři přidávají různé materiály ve formě sítí, tkaniček, tkanin s paletami a ocelového lesku.

Aktuální modely

  • Slip styly jsou něco mezi minulostí a současností. Tento typ modelu nebude k opalování, hlavní část plavky je uzavřena. Ale to vám umožní cítit se okouzlující a krásné majitelé luxusních forem a umožňuje skrýt problémy. K takovým modelům je možné vyzvednout spoustu krásných doplňků v podobě klobouků, brýlí, plážových šatů a sandálů na vysoké platformě.
  • Plavky nejsou roztavené s vysokým pasem vždy vypadají výhodně na štíhlých, napjatých dívkách. Samostatné plavky mohou být monofonní nebo složené z kontrastních barev nahoře a dole. Stylově vypadá samostatná plavka s monofonním dnem a jasným, nápaditým jízdním stylem.

Samozřejmě, že tyto modely v retro stylu budou vypadat úžasně na dámy s formami, skrývají nedostatky a zdůrazňují všechny výhody obrázku. Křehké dívky, stejně jako ženy s oválnou postavou, můžete takové modely vyzvednout, ale je třeba zvážit několik nuancí. Důraz by měl být kladen na svěží bustier a vybrat si plavky s jasným a akcentovým potiskem.

Alternativní retro - luxusní jedinečnost

Pro holky, které by si nerad vyzkoušely na plavkách s vysokým pasem, je tu skvělá alternativa. Plavky Touch Secret - velmi elegantní, extravagantní, odvážné a jedinečné. Nový trend v módních plavkách v nadcházející sezóně. Charakteristickým rysem těchto plavek je dokonalé přizpůsobení každé postavě a jedinečná, krásná dekorace od špičkových návrhářů pro nejodvážnější ženy.

Takové plavky jsou linií mezi slušností a smyslným sváděním, každá dívka v takových plavkách si všimne. Jsou ideální pro nejmodernější střediska, bude vhodné podívat se na procházku na jachtě a na plážové párty.

Tento styl je vhodný především pro milovníky luxusu, exkluzivních materiálů a postavení. Dívky, které chtějí sledovat všechny trendy a nové trendy v módě. Majitelé štíhlého a sportovního vzhledu postavy. Takové vystřižení na kalhotkách učiní nohy viditelně delší a štíhlejší, a proto není vhodné pro vysoké dívky. Opět platí, že černé plavky, na rozdíl od bílé, bude vizuálně dělat postavu štíhlejší a atletickou.

  • Dotkněte se Secret models

Pevné monokini představují plavky s hlubokými zářezy na bocích. Takový model se objevil na konci šedesátých let minulého století. V současné době mohou být monokini velmi elegantní a velmi často se podobají samostatným plavkám, ale jsou propojeny ozdobným řetězem, například štrasem SWAROVSKI nebo tenkým proužkem tkaniny. Tento model bude samozřejmě vypadat skvěle na harmonicky nízkých a křehkých dívkách.

  • S kalhotkami tango, tanga, brazilské

Brazilské kalhotky jsou atraktivní vzhled a pohodlí. Charakteristickým rysem této spodní části plavky je speciální střih, když je pas spuštěn a zadní strana je otevřená. Vizuálně tento tvar může změnit tvar kyčlí. Plavky s dno v podobě strun jsou velmi upřímný model. Tento styl ponechává hýždě zcela otevřené díky popruhu, ve formě úzkého pruhu tkaniny. Takový model se otevírá a neuzavírá nic. Plavky Touch Secret s vysokými boky a tango kalhotkami jsou zapamatovány přítomností copánky a tkaniček v dolní části.

  • Fused

S velmi hlubokým výstřihem na hrudi modely se vyznačují svým neobvyklým střihem. Výřez může být velmi hluboký, jak vpředu, tak zezadu. Vzhledem k takové neobvyklé řez, prsa se zdá větší, krk je křehký, a pas je štíhlejší a delší.

Všechny tyto styly plavek se samozřejmě vyznačují exkluzivními a vysoce kvalitními materiály, které se výborně hodí k postavě, jedinečnému designu a dekoraci.

Zvolte právo

Výběr modelu plavky nezapomeňte na svou postavu, zvyky, místa odpočinku a především na pohodlí. V jakýchkoli plavkách by měl být pocit komfortu a na obrázku musí prostě vypadat harmonicky. Přesněji řečeno, my se setkáváme s modely s vysokým pasem a více explicitními modely.

Jakékoliv z výše uvedených modelů mohou být vybrány dívkami s obrázkem přesýpacích hodin. Doporučujeme však zvolit monochromatické modely: modré, černé, červené, korálové atd.

Dívky s hruškovitou postavou si vybírají plavky s důrazem na horní část. Mohou to být korzety s dodatečným objemem nebo excentrickým potiskem. Majitelé nádherných forem, je žádoucí zvolit uzavřený model, uklidňující břišní oblasti. Jsou to velmi vhodné plavky s vysokým pasem a tmavými kalhotkami.

Pro dívky s tvarem obráceného trojúhelníku se doporučuje vyhnout se jasným barvám v oblasti výstřihu. Takové dámy se hodí do samostatných a spolu plavky s vysokým krkem stehna. Model plavek je vhodný i pro dívky s mírně výrazným pasem nebo s postavou ve tvaru obdélníku a žen s postavou ve tvaru jablka.

Výběr plavek je důležitou a významnou událostí pro nadcházející letní sezónu. Každá žena je krásná a chce vypadat ještě lépe, skrýt malé nedostatky a ukázat všechny výhody své postavy. Který model a zbarvení těch, které si vyberete, rozhoduje každý sám za sebe.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky