Dětské plavky 2019

Dětské plavky 2019

Dívky a chlapci v určitém věku chtějí být jako dospělí ve všem. To platí zejména pro chování a oblečení. Proto je důležité vštípit chuť a styl dítěte od dětství. K dnešnímu dni věnuje velký počet návrhářů a módních návrhářů zvláštní pozornost dětským plavkám a doplňkům. Stylové a módní plážové obleky jsou speciálně navrženy pro aktivní fidget.

Zajímavostí je, že plavky začaly svou existenci ve starověkém Řecku a plavky do dnešních dnů vyvolaly mezi lidmi smíšené pocity a názory. Někdo si myslel, že tento kus oblečení je bujný a frivolní, a někdo ho obhajoval a fascinoval. Nyní, žádný fashionista si nedokáže představit dovolenou na pláži bez plavek, to platí i pro děti.

Plážový oděv pro děti je primárně nutný jako předmět hygieny. Pohyblivé dítě může snadno infikovat, poškrábat jemnou pokožku nebo se posadit do špíny. Plavky mohou snadno chránit proti tomuto všemu. Také dítě, od třetího roku života, se velmi projevuje nezávislostí a nezávislostí na rodičích, chce ve všem vypadat jako dospělí a chovat se jako oni. Proto milované dítě jistě požádá o stejné oblečení jako její máma nebo táta.

Jak si vybrat

Navzdory tomu, že dětské plavky v roce 2017 jsou velmi podobné dospělým, neměli byste jít do extrému a dostat si upřímný kostým. Než se vydáte do obchodu pro začátek, rozhodněte se o stylu, barvách a účelu, který bude sloužit jako plavky.

Při nákupu oblečení pro outdoorové aktivity nebo plavání byste měli věnovat zvláštní pozornost ostění. To je důležitý detail pro dětské plavky, protože zabraňuje pronikání nečistot, písku nebo oblázků na pokožku dítěte.

Samozřejmě, mnozí lidé vědí, že kvalitní výrobek by neměl být zkroucený, nemá lepicí nitě a jsou zde pouze přímé švy.

Pro děti se vyrábějí světlé plavky s různými potisky. Chcete-li se ujistit, že kresba nebude při první aplikaci omývat ani vypalovat na slunci, měli byste látku lehce otřít lehkým hadříkem nebo ubrouskem. Pokud na objektu není ani náznak barvy, tak takové plavky vydrží několik sezón a neztratí svůj původní vzhled.

Kvalita samotné látky však může být kontrolována natažením věci. Velké plavky si okamžitě vezmou svou původní podobu.

Pro velmi malé děti by neměl dostat bohatě zdobené koupací oblečení. Dětské korálky, kamínky, flitry, korálky a další dekorace lze snadno roztrhnout a poslat do úst pro výzkum.

Rozměry

Pro děti a mládež je velikost plavek vhodná pro výšku. To znamená, že dříve, než jdete do obchodu pro nákupy, měli byste změřit výšku, objem hrudníku, pas a boky. Ještě lépe, vezměte si dítě s sebou a zkuste to hned. Můžete také chytit kalhotky, hrubě odhadnout a neztratit peníze se zbožím.

V zásadě se rozsah velikostí pohybuje od 92 do 158.

Tabulka velikostí:

92 velikost - 2 roky - výška 87-92 cm.

98 velikost - 3 roky - růst 93-98 cm.

104 velikost - 4 roky - výška 99-104 cm.

110 velikost - 5 let - výška 105-110 cm.

Velikost 116 - 6 let - výška 111-116 cm.

122 velikost - 7 let - výška 117-122 cm.

128 - 8 let - výška 123-128 cm.

Velikost 134 - 9 let - výška 128-134 cm.

140 rozměr - 10 let - výška 135-140 cm.

146 velikost - 11 let - výška 141-146 cm.

152 velikost - 12 let - výška 147-152 cm.

158 velikost - 13 let - výška 153-158 cm.

Vlastnosti a výhody

Plavky jsou rozděleny do dvou typů. Je uzavřená a otevřená. Otevřené jsou určeny jen pro pláž, zatímco uzavřené mohou být buď pro relaxaci u otevřených vodních ploch, nebo pro bazén nebo různé sportovní aktivity. Plážové plavky se liší od ostatních v pestrých barvách, krásné dekoraci, další dekorace, tisky.

Uzavřené plavky pro bazén jsou vytvořeny ve zralém stylu. Jsou stručné a neobsahují šperky. Hlavním úkolem kombinovaného sportovního obleku je pohodlí a praktičnost. Stejně jako plavky pro bazén jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, který odolává škodlivým účinkům chloru. To stojí za zvážení při nákupu, protože plážové modely v chlorované vodě lze snadno natáhnout a deformovat.

Módní modely

 • Fused.
 • Se šortkami.
 • Se sukní.
 • S pěnou.
 • Oddělené.
 • Pro balet a sportovní tanec.
 • Dlouhý rukáv
 • Krátké rukávy.

Plavky - skvělá volba pro aktivní děti, protože jsou docela pohodlné při pohybu a není pravděpodobné, že ztratíte jakoukoliv část kostýmu, například při potápění. Může být buď s plně otevřeným zadním dílem a zcela uzavřeným. První možnost je vhodnější pro rekreaci a opalování venku. Jeho výhodou je, že velmi rychle schne a vytváří vynikající podmínky pro výměnu tepla.

Zvláštní pozornost při nákupu uzavřeného obleku by měla být věnována popruhy. Je praktičtější zakoupit modely s řetězci. V budoucnu můžete snadno regulovat velikost plavek, jak dítě roste. Pro pohodlnější outdoorové aktivity můžete sledovat modely s popruhy, které jsou umístěny příčně. V tomto případě nebude strach, že popruhy vypadnou.

Existuje mnoho různých modelů. samostatné plavky pro každý vkus a peněženku. Malé fashionistas může rozhodnout jen o barvě a jak to bude vypadat oblečení. Samostatné plavky se skládají z živůtek a kalhotek. Horní část může být ve formě tématu, trička nebo živůtku, stejně jako u dospělých. Ale kalhotky jsou k dispozici ve formě šortky, sukně nebo spolu s pareo.

Velmi zajímavé model plavky s vložkami z pěny. Je nutné, aby dítě nevědělo plavat. Vždy se vyrábí pouze společně a je vhodný jak pro bazén, tak pro otevřené vodní plochy. S takovými plavkami se rodiče nemusí bát o bezpečnost svého dítěte, protože speciální vložky udržují tělo nad vodou. Plavky jsou velmi praktické a jak se dítě učí, můžete postupně odstranit pěnu, proměnit kostým na běžný standardní model.

Plavky s pěnou jsou vyrobeny v jasných barvách, s dekorem a dekoracemi. Možná pro dívky i chlapce. Rozdíl vzniká pouze ve spodní části obleku. Pro malé ženy módy se taví kalhotky a pro chlapce šortky. Stojí za zmínku, že plavecký oblek s vložkami z pěny není nástrojem na záchranu života, ale pouze předmětem učení, a proto není možné nechat dítě bez dozoru.

Pro balet nebo umělecký tanec potřebný speciální plavky. Na dnešním trhu můžete snadno najít obrovské množství různých modelů. Obleky mohou být buď s krátkým nebo dlouhým rukávem nebo bez nich. Spodní část plavek může být doplněna šitou sukní nebo kalhotkami. Různé barvy a zdobené ornamenty jsou příjemné na pohled a nemohou nechat malou módní ženu lhostejnou.

Teen modely

Teenageři, na rozdíl od dětí, jsou v tak nádherném věku, kdy již existuje potřeba vyjádřit individualitu a nejčastěji se to děje z hlediska vzhledu. Proto stojí za to, aby se k výběru plavek hodil vážný a odpovědný postoj.

Je třeba mít na paměti, že pro jemnou a citlivou pokožku dospívajících je třeba si koupit plavky pouze z kvalitních materiálů, které je například velmi obtížné najít na trhu. Také levné plážové oblečení mají často funkci jít na švy, kůlny a rychle ztratit svůj tvar.

Při výběru plavky je třeba věnovat pozornost etiketě a složení. Výrobek by se měl skládat z elastanu, polyesteru a lycry. Přítomnost těchto materiálů indikuje kvalitu produktu a přítomnost takových vynikajících vlastností, jako je rychlé schnutí, praktičnost, trvanlivost. Plavky s lycrou a polyesterem nevymizí na přímém slunečním světle a s náležitou péčí vydrží několik sezón.

V teen módních plavkách, stejně jako u dospělých, existují dva typy šatů. Je roztavený a oddělený. Teenageři jsou často hanbliví svých těl, zvláště pokud mají pocit, že je nedokonalý. Ale zároveň nemají rádi uzavřené plavky.

Dnes je skvělá alternativa k elegantní plážový oblek - to je tankini. Tento druh oblečení pro volný čas sestává z kalhotek a vrcholu, vyrobený ve formě trička. Tkanina tak pokrývá většinu těla a vypadá jako uzavřené plavky, ale zároveň je samostatná, velmi elegantní a originální.

Fused oblečení jsou méně populární u teenagerů. Často se domníváme, že uzavřené plavky jsou určeny pouze pro bazény nebo sportovní tanec. Ve skutečnosti to tak rozhodně není a dnes existuje celá řada modelů, které mohou být vybrány tak, aby vyhovovaly vašemu vlastnímu stylu a obrazu. Budou rozlišovat od davu a dokonale demonstrovat chuť.

Výhody samostatných plavek pro mládež:

 • Venkovní oblečení schne mnohem rychleji než uzavřený.
 • Opálení je krásnější a je distribuováno téměř po celém těle.

Nevýhody:

 • Jsou tam jen jedno jasné mínusové otevřené plavky. Spočívá v tom, že během aktivního odpočinku je možné ztratit jednu nebo druhou část kostýmu. A pokud si vyberete špatné popruhy, mohou točit nebo odletět z ramen, což zase přinese nepohodlí a neustálé sledování oblečení.

Výhody a nevýhody uzavřených plavek pro teenagery:

 • Plavky nebudou schopny odletět při odpočinku a potápění.
 • Pohodlné nošení.
 • Na těle sedí přesně, pokud zvolíte správnou velikost.
 • Jediné negativní je, že suší po dlouhou dobu.

Barvy

Plavky pro mládež jsou vyráběny v různých barvách. Mohou existovat tmavé i pastelové barvy, bílá, světle zelená, červená, žlutá, fialová, jako u světlých výtisků nebo výšivek a monofonní. S dekorem a výzdobou nebo přísné a ochucené.

U adolescentů, na rozdíl od dospělých, stále neexistuje žádný definitivní barevný typ vzhledu, a proto se při výběru plážového příslušenství nemůžete podívat na vlasy nebo barvu očí. Jakýkoliv odstín jim bude vyhovovat a stojí za to se spoléhat pouze na vlastní vkus a preference.

Materiály

Dětské plavky jsou nejčastěji vyrobeny ze syntetických materiálů. To je vysvětleno tím, že na rozdíl od přírodních materiálů jsou syntetické materiály mnohem méně absorbující tekutiny a rychleji schnou.

Lycra perfektně udržuje svůj tvar a při natažení se vrací do původního vzhledu.

Elastan rychle schne a může se trochu protáhnout, jako by "rostl" s dítětem.

Polyamid nezpůsobuje naprosto žádné problémy a je ideální při opalování.

Nepřírodní materiál na slunci nevybledne, nebojí se soli nebo chlorované vody.

K dispozici jsou také originální modely z guipure, pletené z příze a šité z různých přírodních tkanin.

Přírodní látky a materiály nezpůsobují alergickou reakci, jsou velmi příjemné na dotek a jsou vhodné pro citlivou dětskou pokožku.Pokud potřebujete vybrat plavky pouze z přírodního složení, pak je nejlepší koupit alespoň dva výrobky, protože takové věci vyžadují hodně času na sušení.

Modely pro chlapce

Pro chlapce v moderním trhu plavek není volba tak široká jako u dívek. Pro ně existují pouze dvě možnosti: klasické plavky a šortky. Velmi důležitým faktorem při nákupu je správná velikost. Plavání by mělo pokrývat hýždě úplně, a šortky nebo kalhotky by neměla zmáčknout a být těsný.

Šortky mohou být krátké i kolenní. Kromě standardních klasických černobílých barev se tavení vyrábí z jasných tkanin s různými potisky a dekorem.

Kolik to je?

K dnešnímu dni je zde obrovský výběr dětských a dospívajících plavek. Všechny se od sebe liší texturou, designem, tkaninou, velikostí. Proto je velmi těžké říci nějakou konkrétní hodnotu konkrétního kostýmu.

Je naprosto jasné, že kvalitní a originální plavky nemohou být levné. Proto je nejlepší nezachraňovat a nakupovat věc, která bude sloužit po dlouhou dobu a potěšit oko.

Novinky značky

Velké množství známých značek produkuje sbírky dětských plavek. Mezi hlavní patří:

 • Arena (Arena);
 • Archimedes;
 • Arina;
 • Zara;
 • Charmante (Charmante);
 • Tyr;
 • Emdi.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky