Béžové plavky

Béžové plavky

Těšíme se na plážovou sezónu, práci na své postavě, výběr hotelu ... A už jste si mysleli, které plavky si vezmete s sebou, abyste během svého pobytu vypadali stylově?

Hladké a oddělené béžové plavky jsou obzvláště populární v této sezóně. Takové plavky zdůrazní vaši ženskost a neodolatelnou. Ale nejdůležitější je, že se v plavkách cítíte pohodlně a příznivě zdůraznil důstojnost vaší postavy.

Béžová barva je univerzální, je vhodná pro dívky s libovolným typem barev, tmavovlasé, blond, červené. A to vše kvůli béžové jsou různé odstíny: šedavě, narůžovělé, nažloutlé, s teplým subtone, se studeným subtone.

Nejvíce vítězné béžové plavky budou vypadat, pokud je vybráno přesně podle barvy pleti. Nezapomeňte však, že z dálky se může zdát, že nemáte plavky. Ale nevypadá to, že je pryč a bez chuti. A naopak, je to celé zvýraznění - model plavek může být zavřený a skromný, ale na úkor barvy přidáváte do obrazu odvahu.

Nemáte čas hodit pár kilo před létem a přemýšlíte, že si vezmete černé plavky? Samozřejmě, že tmavé plavky z nás činí štíhlejší. Ale to neznamená, že pouze holky s postavou modelu mohou nosit béžové plavky. Stačí si vybrat správný model plavky, aby se skryly nedostatky postavy a zdůraznily se zásluhy. A některé detaily umožňují zvýšit nebo snížit hlasitost.

Jak si vybrat obrázek

Majitelé ideální postava - "přesýpací hodiny" bez nadváhy, s plochou bříško a štíhlé nohy mohou bezpečně dovolit bikiny, stejně jako tavené, ale neméně sexy možnost - monokini plavky.

Na dívkách s postavou ve tvaru písmene A (nebo jinak se tento typ postavy nazývá „hruška“) budou nejvýhodnější modely typu halter nebo gang. Živůtek kolem krku a hluboké štěpení přitáhne pozornost ostatních k horní části trupu.

A dívky s postavou ve tvaru písmene T (obrácený trojúhelník) naopak potřebují upozornit na boky. K tomu si vyberte model planj a klasické jednodílné plavky.

Na plných dívkách vypadají plavky tmavých tónů výhodněji. Ale pokud opravdu chcete nosit béžové, můžete použít následující triky :? vyberte model - tankini? retro styl, high-pasu plavky budou transformovat vaše postava.

V této sezoně je ceněný minimalismus. Béžové plavky bez příslušenství již vypadají velmi výhodné. Můžete se však zaměřit na určité části těla, kombinující béžovou s jinými trendy v plážové módě:

  • Boční šněrování, jednodílné plavky s výřezy v pase, vložky z průhledné textilie: tyto detaily vizuálně dělají štíhlejší pas.
  • Vysoké stehno. Vizuálně prodlužuje nohy.
  • Ruche. Tento detail vám umožní vizuálně zvětšit velikost miniaturního prsu.
  • V-krk v pevných plavkách a jednodílných plavkách. Pomáhají odvrátit pozornost od širokých boků a věnují pozornost rafinovaným ramenům a výstřihu. Skvělá volba pro dívky s tvarem A.

Béžové plavky jsou skvělé v kombinaci s hnědým a zlatým doplňkem. Nude swimsuits najdete v tajných značkách Forever21, Missguided, Beach Riot, Blue Life.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky