Slip-on plavky

Slip-on plavky

Každá dívka chce v každé situaci vypadat co nejatraktivněji. A pokud v chladném období skrýt všechny své nedostatky je poměrně jednoduché, pak s příchodem léta, jsou všechny v dohledu. Dívky, které považují svou postavu za ideální, často nechtějí vystupovat na pláži v otevřených plavkách. Stylový, jednodílný plavky s efektem úsek pomůže tento problém vyřešit.

Tyto modely plavek si však nyní vybírají nejen dívky s nádhernými formami, ale i štíhlé ženy módy, které chtějí vypadat elegantněji. Podívejme se na výhody těchto plážových šatů a jejich výhody.

Výhody a nevýhody

Elegantní plavky jsou skvělým způsobem, jak skrýt vady vaší postavy pod tenkou květinovou tkaninou. Přítomnost dalšího efektu hubnutí vám umožní vizuálně štíhlejší a ladnější vzhled.

Plavky s utyazhkoy zapadají nejen dívkám s ladnými tvary, ale i těm, kteří chtějí svou postavu přiblížit k ideálu. Zeštíhlující vložky na plavkách mohou zdůraznit štíhlou postavu a učinit ji ženskou.

Nevýhoda tohoto stylu může být přičítána skutečnosti, že v uzavřeném modelu je obtížné získat přirozené, rovnoměrné opálení. Tyto plavky skryjí tělo před sluncem. Proto není dovoleno opalovat se.

Populární modely

Plná plná

Velkolepé jednodílné plavky z jasných monofonních tkanin vypadají velmi stylově. Ženy s ladnou formou mají z čeho vybírat. Pokud se vám nelíbí monofonní věci, vyberte model s potiskem. Je třeba mít na paměti, že příliš malý tisk bude kompletní.

Plné modely jsou vyrobeny s vysokým obsahem lycry. Je to právě tento oblek, který nejlépe sedí na postavě, jemně ho tahá nahoru. Tento materiál je navíc dlouho opotřebovaný a po pravidelném praní neztrácí svůj tvar.

Spoj s dekorem

Mnoho plavek také doplňuje všechny druhy dekorativních prvků. Správné používání výtisků a šperků vám umožní upravit tvar na vlastní pěst. Nemělo by být příliš mnoho dekorativních detailů, aby obraz nebyl pestrý a neodváděl pozornost od vašeho vzhledu.

Pokud se vám nelíbí proporce vaší postavy, vyberte si plavky doplněné volánky. Volány na podprsence dodají další objem hrudníku, a na dně - bude boky více ženský.

Krásné barvy

Barvy plavky si vyberete podle svého uvážení. Tam je stereotyp, že bílá, stejně jako všechny ostatní světlé odstíny, výplně. Ale se správným nasazením i ve světlých plavkách můžete vypadat velmi dobře.

Z tmavších odstínů si můžete vybrat populární v této sezóně, tmavě modré a fialové. Z jasných doporučujeme věnovat pozornost akvamarínovým, korálovým a smaragdovým plavkám. V šatech s jasně sytými barvami budete vypadat tak působivě, že všechny vaše vady ustoupí do pozadí.

Věnujte pozornost plavkám s barevnými vložkami. Tmavé vložky na bocích vám pomohou, aby pas byl vizuálně užší.

Druhy

Plavky s utyazhkou se stávají jako zcela uzavřené a přidány jsou kusy a hluboká dekolt. Kromě toho jsou rozděleny podle toho, která část těla je inhibována.

Opravuje břicho

Jedním z hlavních problémových oblastí většiny dívek je břicho. To může být jen znak postavy nebo důsledky těhotenství a porodu.V každém případě vám plavky, korekční břicho, pomohou vyrovnat se s tímto problémem.

Plavky, doplněné hubnutí vložky v břiše nebo v pase, pomůže učinit postavu dokonalejší. Ale aby se v tomto oblečení cítil pohodlně, vyberte si model, který nic nestlačuje a nepadá do těla.

Další zajímavou možností pro břišní tuck je plavky s korzetem. V tomto oblečení, můžete nezávisle nastavit sílu make-upu.

S hubnutí plavky

Pokud máte velké boky a hýždě, můžete je vytáhnout s plavkami s vložkami v oblasti plaveckých plavidel.

Napínací hrudník

Existují také modely určené k nápravě poprsí, která ztratila svůj tvar. Podprsenka s vložkami pod hrudníkem zvedne hrudník a udrží ji ve správném tvaru. Tato možnost je vhodná pro ty, kteří chtějí, aby tvar jejich poprsí o něco méně svěží.

Pro těhotné ženy

Nejen dívky s chybnou postavou kupují jednodílné plavky. Tento model je relevantní pro budoucí maminky. V prvních měsících těhotenství vám plavky s uklidňujícím účinkem umožní zůstat na vaší dovolené u moře.

Tento model bude relevantní plavky a po porodu. Ještě před tím, než si postavu postavíte, můžete se na pláži objevit v jednodílných plavkách bez jakýchkoliv nepohodlí.

Módní značky

Pokud chcete, aby plavky s efektem přetahování skutečně upravily postavu, což odůvodňuje účel koupě, je lepší ji zakoupit od osvědčených značek. Levné plavky nízké kvality vás jen zklamají.

Marc & Andre

Tato francouzská společnost je známá svými štíhlými plavkami. Mnoho zákazníků bylo přesvědčeno, že věci z této značky jsou opravdu schopny postavu přiblížit k dokonalosti. Při výrobě plavek používá značka kvalitní materiály s vysokou elasticitou. Z tohoto důvodu je obrázek opraven. Ještě jeden plus plavky z této značky je jasný tisk, který se nachází tak, aby na správném obrázku.

Gottex

Další značkou, která se podílí na tvorbě štíhlých plavek, je Gottex, která vyrábí své výrobky již více než padesát let, takže o kvalitě není pochyb. Značka plavek z této značky je otevřená záda, která doplňuje téměř každé oblečení.

Miraclesuit

Je třeba poznamenat, a americká značka Miraclesuit. Zabývá se tvorbou stylových a ženských plavek. Tato značka může být nalezena velkolepé plavky s pěnové kelímky, které zvednou hrudník a aby bylo více zaoblené. Většina věcí, které tato značka má, je klasická, ale existují neobvyklé plavky-šaty.

Co na sebe

Chcete-li vytvořit plnohodnotný obraz, uzavřené plavky mohou být doplněny různými čepicemi nebo šortkami. To vám umožní objevit se na pláži šaty na večírku nebo v kavárně, stejně jako si večerní procházku podél pobřeží. Jako mys, můžete použít krajky nebo prolamované svetr, barevné pareo, tippet nebo jednoduchý tenký plášť.

Jakékoliv problémy spojené s nadváhou nebo účinky těhotenství, to je docela možné rychle opravit nebo alespoň skrýt. Vyberte si jednodílné plavky vhodné pro vás s tažným efektem a relaxujte s radostí, zapomeňte na všechny komplexy a pochybnosti o vašem vzhledu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky