Dětské oblečení Orchestra

Dětské oblečení Orchestra

Francouzská značka Orchestra vytváří téměř 20 let moderní a stylové oblečení pro batolata a starší děti. Značka také získala několik společností, které vyrábějí výrobky pro péči o novorozence a další dodávky mýdla pro celou rodinu. Dnes je Orchestra největší světovou sítí obchodů a butiků se skutečným dětským oblečením a rodinným zbožím, včetně nastávajících matek a otců.

Vlastnosti a výhody

  • Světově proslulá značka s 20letou historií podněcuje mimořádnou důvěru budoucích i mladých matek, díky kterým si ji vybírají jako hlavní a nejoblíbenější;
  • Sortiment dětského oblečení Orchestra zahrnuje stylové sbírky pro novorozence, batolata a mládež do 14 let;
  • Vysoká kvalita dětského zimního a letního oblečení je hlavním ukazatelem důkladné práce značky; K výrobě jedinečných dětských a dospívajících oděvních sbírek se používají pouze přírodní látky a minimum syntetických materiálů. Pohodlné styly umožňují dětem strávit dovolenou aktivně, jak si to mohou dovolit.

Jak si vybrat

Výběr oblečení pro dítě se někdy stává „bolestí hlavy“ pro každého rodiče, který se rozhodl aktualizovat dětský šatník. Při výběru oblečení je důležité vzít v úvahu věk dítěte nebo teenagera a sezónu, pro kterou je oblečení vybráno.

Pro děti do 3 let se vyplatí nosit hlavně přírodní látky - jejich oděvy jsou bavlna, len, teplé, pohodlné, které by „opakovaly“ pohyby dítěte a umožnily jejich „dýchání“, kromě spodního prádla nebo spodního prádla, které by neměly mít hrubé a otřené švy.

Svrchní oděvy se vyznačují použitím syntetických materiálů pro vnější výzdobu, nicméně taková kombinéza uvnitř by měla mít bavlněný povrch nebo jiné měkké a příjemné k materiálu těla. Oblečení značky z Francie Orchestra splňuje mezinárodní požadavky a je mimořádně pohodlné a praktické oblečení pro nejmenší chlápky.

U starších dětí se vybírá oblečení pro domácnost, každodenní nošení, pouliční, plážové a jiné oblečení s přihlédnutím ke stejné výšce: obvykle se věci zakoupí s malým okrajem, takže se dítě v něm „netopí“, ale necítí nepohodlí nebo pocity „tahání“ a řezání. “

Tyto děti, a dokonce i starší dospívající, jsou obzvláště aktivní, což zvyšuje požadavky na oděv a zavazuje je, aby se skládaly z přírodních absorpčních materiálů nebo syntetických analogů, které budou schopny zajistit správnou výměnu tepla a vlhkosti.

Adolescenti (chlapci a dívky) se navíc obávají své postavy nebo zažijí jiný druh nepohodlí, který je zcela vyřešen výběrem kvalitního a stylového oblečení. Francouzská značka Orchestra vyrábí ultramoderní styly oblečení pro dívky a chlapce s aktuálním potiskem a příjemnými barvami, které umožňují rozvíjející se osobnosti vyjádřit se svým oblečením.

Pro teenagery připravila značka Orchestra stylový sportovní vzhled a dívky budou příjemně překvapeny nejrůznějšími módními sukně různých délek. Když už mluvíme na výběr: podívejte se na spojovací materiál na oblečení - jsou pohodlné pro vás a dítě? Je výstřih svetr příliš úzký a na tom místě nebude tlak blesku?

Barvy

Moderní firma dětského oblečení z Francie ničí barevné stereotypy a nabízí stručné a někdy odvážné kombinace barev ve formě jedné věci. Dnes většina rodičů upřednostňuje různé barvy, spíše než notoricky známé "kluci jsou modré a černé, dívky jsou růžové a červené." Kromě toho je vybrána barva oděvu s přihlédnutím k vlastnostem vzhledu dítěte - barva vlasů a očí, tón pleti a výška.

Teplé odstíny oblečení Orchestra pro chlapce a dívky jako žlutá, oranžová, šarlatová, tmavě zelená nebo hnědá jsou vhodné pro červené děti nebo hnědé vlasy, teplé zelené nebo hnědé oči. Příliš světlé nebo tmavé vlasy a studené oči (modré, modré) jsou dobře kombinovány s růžovými, tyrkysovými, modrými, fialovými a fialovými barvami.

Obecně platí, že při výběru barev pro dětské oblečení, musíte dodržovat pravidlo - ne více než tři barvy v jednom obrázku. Pokud hovoříme o přísném nebo obchodním stylu, musí být pravidlo bezpodmínečně dodržováno a při vytváření každodenního vzhledu můžete ignorovat základní barvy jako bílá, béžová a černá.

Modely

Dětské oblečení Orchestr je bohatý na originální a stručné modely pro dívky a chlapce. Univerzální kombinéza pro děti osloví rodiče, protože tento kus oblečení je pro dítě pohodlný a praktický; snadno se nasadí a vzlétne a během činnosti dítěte předmět nespadá a nevypadá.

Svrchní kombinéza s dlouhými rukávy je vybrána jako ležérní oděv s krátkým rukávem - pro spaní nebo v teplém období. Dětské tělo orchestru má pohodlné přední zipy, takže dítě nepociťuje žádné nepohodlí a rodiče ho prostě musí odložit.

Tričko je další univerzální věc v šatníku chlapce nebo dívky jakéhokoliv věku. Pro malé děti stojí za to si pořídit trička, když dítě začne s důvěrou chodit a tráví méně času vleže, pak bude tričko pro něj opravdu pohodlné. Tričko Cotton Orchestra bude ideální volbou pro dívku a chlapce pro domácí použití nebo nošení na ulici, a ponechá na výběr své dítě.

Dětská Orchestra košile je stejně vhodná pro chlapce i dívky, a pro výběr správné velikosti, měli byste znát výšku dítěte a délku jeho paže. Většina velikostí obvykle dobře zapadá do výšky uvedené na štítku, existují však případy, kdy je rukáv krátký.

Alternativou k Orchestra košile může být rolák, jen dávejte pozor na šířku krku - to by nemělo „houpat“, ale také „uškrtit“ dítě. Rolák od francouzské značky Orchestra bude základní věcí v šatníku dítěte od jednoho a půl roku, protože před tímto věkem je mnohem obtížnější ho obléknout.

Pro chladné období je jumper prezentován ve sbírkách současného dětského módního orchestru, stejných roláčích, ale bez hrdla. Pro zahřívání shora můžete nosit stylový svetr nebo mikinu, stejně jako jumper jako samostatný kus dětského šatníku. Mikina Orchestra fleece je skvělým spojencem pro chladné období: tenká, lehká, teplá, tato mikina bude oblíbeným oblečením vašeho dítěte.

Ve sbírkách značky Orchestra je snadné najít přísné kalhoty pro dívky a chlapce, džíny, sukně a šaty z nejvýznamnějších stylů a barev, svrchní oděvy pro zimu a sezónu, boty a další doplňky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky