Krásné oblečení pro novorozence

Krásné oblečení pro novorozence

Staré časy zapadly do zapomnění, kdy všechny mladé maminky bez výjimky zaplavily své novorozené děti až šest měsíců. Pak to pediatrové učili a pro všechny to byla absolutní norma.

Časy se však změnily a v době rychlého vývoje pokročilých technologií není pediatrie na místě. Nedávné studie v této oblasti ukazují, že novorozené dítě by nemělo být pevně utažené v plenkách. A pokud se zamotáte, pak právo na existenci má pouze volné zavádění, protože dítě by v žádném případě nemělo být omezeno v pohybu.

Jak to je - košile a jezdce, které v žádném případě neomezují fyzickou aktivitu drobků. Proto, pokud jste si koupili pouze plenky, to nestačí. Novorozenec také potřebuje oblečení.

Jaké věci dítě potřebuje poprvé a jak si vybrat oblečení, budeme v tomto článku popisovat.

Oblečení pro první dny života

 • Vesta nebo halenka. Obvykle postačí 3-4 kusy. Například, dvě pletené nebo kaliko košile a dva flannelet nebo flanel.
 • Posuvníky. V prvních týdnech života budete potřebovat jezdce se širokým elastickým pásem, dokud se pupek neuzdraví. Pak můžete použít posuvníky různých stylů. Kterýkoli se vám nejvíce líbí, bude se hodit: s prostou nebo širokou gumičkou, se zapnutými popruhy, na kravatách.

Výhody jezdců na gumičce: jsou rychlé a pohodlné utahovat drobky. Ale pak musíte na sobě nosit tělo, protože vesta může vylézt nahoru a odhalit záda. V tomto ohledu bude volba na pásech nebo pásech spolehlivější - zadní strana nebude vystavena. Jako vestu, poprvé dost 3-4 kusů.

 • Tělo Velmi pohodlná věc, která kombinuje kalhotky a tričko. Kalhotky rozepnuté knoflíky nebo tlačítky, takže plenka nebude těžké měnit. Kromě toho můžete kombinovat s jakýmkoliv oblečením. A když jdete na ulici v teplém jarním či letním období, tělo s jezdci na elastickém je nepostradatelná věc: zadní strana není holá, rychle a snadno dostanete plenu. V létě nosit tělo s krátkým rukávem, v chladném počasí - s dlouhým. Počet bude dost 2-3 kusů.
 • Klouže. Vypadá to jako kombinéza. Hlavním účelem skluzu - spát, dítě bude pohodlně spát, protože nic nebude vytáhnout a tyran. Stejně jako v těle můžete rozepnout tlačítka nebo tlačítka pro jednoduchou a snadnou výměnu pleny. Zpravidla stačí 2 kusy.
 • Ponožky nebo botičky. Jeden pár teplých a lehkých ponožek pro novorozence je více než dost.
 • Čepice nebo čepice. Na ulici - ano, potřebujete klobouky. Pro dům - ne. Pokud je dům teplý, pak se nenosí. V mateřské nemocnici jsou první dny života samozřejmě potřeba klobouky nebo čepice - 2-3 kusy. Pokud si myslíte, že jeden je dost, pak to není tak: ležel v postýlce, dítě může skvrnu to tím, že na něj řve.
 • Scrabble. Potřebujeme doslova první týdny života, stačí jeden pár. Škrábance jsou nezbytné k ochraně jemné kůže dítěte před náhodným poškrábáním jeho rukojetí. Pak si prostřihni nehty.
 • Plenky. Nyní všichni používají plenky, takže nepotřebujete mnoho plenek: dejte je do postýlky nebo do kočárku. Když pálíte, můžete dítě otřít plenkou.

4-6 kusů je dost, ale měly by být různé: teplé (flannelette) a tenké (calico) v závislosti na počasí. Pro plavání je lepší koupit si koupací plenu. Pokud stále chcete zamotat, pak si pamatujte, že v horkém počasí je lepší to neudělat - riziko přehřátí dítěte je velmi vysoké.

 • Obálka. Na výpis z nemocnice. Můžete také zabalit do plenky nebo přikrývky s přikrývkou. Ovšem v krajině je samozřejmě krásnější.Kromě toho je zde nyní mnoho možností: obálky, přikrývky, obálky ve tvaru kukly, transformující kombinézy. Jakou obálku si vybrat, řídit sezónou a preferencemi.

Co potřebujete vědět při nákupu oblečení pro nejmenší:

 1. Oblečení by nemělo mít aplikace, volánky, volánky, korálky a další takové detaily.
 2. Oblečení by mělo být volné: nemělo by omezovat pohyby dítěte. Dítě by mělo být pohodlné a pohodlné.
 3. Tkaniny by měly být přirozené, měkké a příjemné na dotek. Zpravidla se jedná o bavlněné výrobky. Dítě můžete nosit v pletených šatech, zatímco příze musí být velmi kvalitní a určená pro pletení dětského oblečení.
 4. Stehy by měly jít ven, aby nedošlo k tření něžné a citlivé kůže dítěte.
 5. Oblečení by mělo být také pohodlné pro mámu: takže můžete rychle a snadno upevnit a rozepnout, odstranit a obléknout.

Pollo děti

Ruská společnost Pollo se zabývá vývojem, výrobou a velkoobchodním a maloobchodním prodejem krásného a elegantního oblečení pro novorozence. Společnost se v poslední době specializuje na šití oděvů pro kojence a drobky, ale již se dokázala doporučit jako hodný a konkurenceschopný výrobce dětského oblečení. V sortimentu výrobků je velké množství dětských oděvů, včetně těch nejmenších.

Výrobní možnosti společnosti se nacházejí v moskevské oblasti. Výrobci pečlivě sledují kvalitu výrobků. U novorozených oděvů se používají pouze vysoce kvalitní hypoalergenní látky, které nezpůsobují podráždění a nevyžadují zvláštní ošetření. Jedná se o polskou bavlnu, satén, velur, krajky. Všechny výrobky jsou velmi kvalitní, o čemž svědčí příslušné certifikáty kvality.

Pollo vyvinul různé modely oděvů pro drobky: obálky a různé soupravy pro výdej a pro každodenní použití, oblečení pro křest, plenky, deky, vesty, halenky, slidery, šortky, čepice, čepice, čelenky a luky pro extrakt dívky, kombinézy, tělo, sportovní oblečení, šaty, obleky a jiné výrobky. Ve velkém množství produktů si můžete vybrat oblečení pro každodenní použití a elegantní oblečení pro speciální akce a oslavy. Pollo věci - trvanlivé a odolné proti opotřebení, nepotřebují se prát ručně - myje se v automatickém stroji.

Pollo - nejkvalitnější, módní a krásné oblečení pro novorozence. Značka Pollo se neustále vyvíjí a uvolňuje stále více a více nových kolekcí, které jsou v souladu s dobou. Barevná řešení a styly výrobků jsou nejrozmanitější: jemné a světlé barvy, klasické a chladné styly.

Přiměřený poměr ceny a kvality a obrovský výběr titulů přitahuje mladé rodiče, aby se rozhodli pro značku Pollo. V kvalitě tkanin a šití nikdo ještě nebyl zklamán. Proto si mnoho mladých rodičů vybírá Pollo oblečení.

A pamatujte! Dítě bude v klidu, pokud maminka není nervózní. Proto jedním z faktorů ovlivňujících stav Vašeho dítěte je váš klid. Samozřejmě, že budete oblékat dítě, jak bude pohodlné. Pokud je však dítě oblečeno módněji a krásněji, jak se vám líbí, pak se vás dotkne ještě více a bude pro vás mnohem příjemnější vyrovnat se s prvními obtížemi mateřství.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky