Heelless Treads

Heelless Treads

Běžecké boty bez podpatků mají mnoho výhod oproti téměř jakémukoli typu demi sezóny nebo zimní obuvi, protože chrání dívčí nohy před chladnými teplotami a dávají obraz ženám větší eleganci.

Běhy jako boty se objevily před několika tisíci lety a byly určeny výhradně pro muže, lovce a horníky, aby jim neublížili nohy.

Dnes boty bez podpatků jsou v šatníku každé stylové dívky, protože tato bota se stala moderní klasikou.

Heelless Treads - co to je?

Běhouny bez podpatků jsou prodloužené boty z různých materiálů, ať už se jedná o přírodní nebo umělou kůži, semiš a jiné tkané materiály. Boty bez podpatků se zpravidla podobají klasickým dámským botám, pouze noha je prodloužena na koleno a výše.

Běhouny z různých materiálů - jak si vybrat?

Semišové boty bez podpatků dokonale doplňují obraz křehké okouzlující dívky, zejména pokud je nosíte s plyšovými šaty. Tyto boty budou dokonale kombinovány s těsnými džíny nebo kalhotami, sukněmi všech délek a dalšími šaty v kombinaci s pevnými punčochami, ale semišové boty jsou ve vztahu k počasí velmi rozmarné.

Ideální volbou pro nošení semišové boty je teplý pramen a jasný podzim, kdy srážky ještě nevypadly nebo se již podařilo vyschnout.

V zimě je nepravděpodobné, že by semišové boty bez paty vydržely dlouho a udržovaly ženské nohy v teple a suchu; je pravděpodobné, že budou mokré v blátivém počasí, takže je lepší si vybrat boty s semišovými prvky - na vrcholcích, zatímco spodní část boty by měla být trvanlivá - kůže nebo dokonce guma nebo nubuk.

Běhouny bez podpatků mohou být pevné a dlouhé, jako punčochy. Takové boty vypadají úžasně na dívkách střední nebo vysoké postavy s přesnou postavou. Běžecké boty, punčochy, v ideálním případě by měly být semišové, aby poskytly obraz romantiky, nebo kůže - pro obraz osudové svůdce. Punčochy-šlapatky budou "zvýrazněním" jakéhokoliv oblečení - od lehkých šatů s svetrem nebo džíny až po kožich nebo teplý kabát.

Béžové boty bez paty mohou být napsány v seznamu přání každé ženy módy, tyto velmi okouzlující a ženské boty. Béžová nad kolenními botami může být semiš nebo kůže, dokonce pletená, ale každá z nich je svým způsobem žádoucí a módní. Béžové kožené bundy bez podpatků jsou ideální volbou pro romantický vzhled, slunečný den nebo speciální večer. Určitě se stanou hlavním důrazem na obraz a skryjí sebemenší nedostatky, pokud se náhle objeví.

Béžová kožená obuv je také praktická, lze ji nosit i za nepříznivého počasí. Béžová semišová obuv nad kolenními botami je pravděpodobnější, že vyjde na světlo nebo pro ty, kteří cestují autem, protože světlý odstín bot se může brzy stát znatelně špinavý. V této situaci však existuje řešení - dnes existuje několik speciálních impregnací pro boty s efektem odpuzujícím prach a nečistoty.

Krásné boty bez podpatku - to je kvalitní obuv, která vypadá draho a stylově. Krásné boty mohou být tradiční černé, vyrobené z kůže nebo semiše. Béžové boty nebo barevné boty jsou skvělou alternativou klasiky.

Kdo jsou boty bez paty?

Dlahy bez paty vypadají úžasně na vysokých a štíhlých dívkách, protože dělají nohy ještě delší a hladší.Vyzkoušejte na botách bez paty miniaturní holčičky krátkého vzrůstu, ale nepřehánějte s délkou botičky, nechte je být nad kolenem. Světlé a neomezené ženy mohou nosit boty bez paty maximální možné délky - do středu stehna, jedinou podmínkou je mít dobrou postavu, přesněji štíhlé nohy.

Ale nezoufejte, pokud nemáte tento předmět ženské hrdosti, nechte zvedáky tvrdě pracovat a splnit přání. Stačí si vybrat boty s malou patou, nejlépe stabilní, aby zachytil obdivné pohledy kolemjdoucí.

Běhouny bez paty se hodí téměř každé dívce nebo ženě, vše v závislosti na věku, stavbě nebo na něčem jiném. Hlavní věcí při výběru bot je věnovat pozornost vaší postavě a poměru její a bot, které si vyberete. Takže, majitel štíhlých dlouhých nohou půjde téměř všechno, ale dívka krátkého vzrůstu musí přemýšlet o výšce vrcholů (měla by být nad kolenem nebo mírně nižší, v žádném případě podél jejich středu). Pokud se jedná o problém, věnujte pozornost tvaru dolní části boty - nemělo by pevně obepínat nohu - musí být respektovány proporce a spodní část zavazadlového prostoru musí být objemná a ne na velmi ploché podešvi.

Podzimní a zimní dámské boty bez podpatků

Běhy bez paty jsou na podzim dobře nošeny a chrání nohy žen před teplotními změnami, větrem a jinými přirozenými vadami. Je třeba mít na paměti, že na podzim s mokrým typem klimatu stojí za to vybrat kožené boty bez podpatků nebo kombinované, to znamená s koženými nebo dokonce gumovými botami. Pro suché počasí by ideální volbou byly semišové boty bez podpatků různých délek, od klasiky těsně nad kolenem až po maximum. Podzimní boty bez podpatků by měly být odolné proti vlhkosti a měly by být vyrobeny z vysoce kvalitních trvanlivých materiálů.

Módní boty bez podpatků

Je velmi snadné najít módní boty bez paty - každá značka představuje ve svých kolekcích prodloužené boty na podzim nebo v zimě. V poslední době, boty s tlustými a hrubými podrážkami, s nízkou, ale prominentní patou, jsou považovány za módní. K dispozici je také verze boty na ploché podešve s tloušťkou téměř centimetru, která je také módní a stylová. Je nepravděpodobné, že by se tento typ obuvi hodil pro každodenní nošení na ulici, ale jako „víkendová bota“ nebo pro místnost bude určitě sloužit.

Vysoké boty bez paty výrazně převyšují délku kolena a zvedají ženskou nohu, obklopují ji šarmem a stylem. Tento typ obuvi je nyní nejoblíbenější, protože tradiční boty s prodlouženou horní nohou mají dost času, ale vysoké boty bez paty jsou skvělou volbou. Mezi hlavní výhody obuvi patří její stabilita, ale stále stojí za to věnovat zvláštní pozornost jedinci; měla by být dostatečně tlustá a hustá, aby boty vydržely dlouho.

Běhouny bez paty nad kolenem - hlavní trend běžného roku a pravděpodobně i v budoucnu bude tento trend pokračovat. Boty nad koleny jsou nejen praktické, ale také módní, moderní a drahé. Hlavní věc v tomto oboru je vybrat si model z vysoce kvalitních materiálů, ať už je to kůže, semiš nebo ekologická kůže.

Slavná značka drahých bot Zanotti ví hodně o botách - jeho kolekce zahrnují desítky párů elegantní a módní boty s podpatky nebo bez podpatků. Tread Zanotti - to je opravdové potěšení a potvrzení správné chuti ženy, kromě toho, aby si takové boty, měli byste mít vysoký příjem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky