Zimní boty bez podpatků

Zimní boty bez podpatků

Skutečné, světlé a pohodlné boty pro zimní období jsou boty. Takové boty se nikdy nestanou zbytečnými v šatníku jakékoli módy.

Boty na boty, kdysi ztratily svou stylovou jedinečnost, se nám vrátily z 80. let minulého století. Nyní jsou populární ne pro první sezónu. Kromě toho existuje spousta možností pro tuto dámskou obuv. Tam jsou dokonce léto, otevřené boty. A to má svou chuť.

Obrovská rozmanitost materiálů vás nenechá nudit: semiš, kůže nebo dokonce pletené. Všechny tyto možnosti jsou velmi populární.

Mnoho lidí mylně považuje tento druh bot za vulgární. Tento názor přišel po vzdorovité roli Julie Roberts ve filmu "Pretty Woman". Nicméně, výběr správného oblečení, budete vypadat sexy, ale ne vulgární. Běhouny jsou boty pro sebevědomé, extravagantní módy. Proto experiment, neváhejte.

Zimní bundy bez podpatků

Boty bez podpatků - nejlepší a nejbezpečnější volba pro zimní kluzké vozovky. Konkrétně, boty budou také moci zdůraznit svou individualitu, protože se nejedná o běžné boty. Obvykle jsou rozděleny do kategorií.

Každá taková kategorie má svou specifickou délku:

 • Klasická délka (nad patellou);
 • Krátká (nedosahuje kolena);
 • Prodloužený (dosahuje středního stehna).

Každý model je vybrán v závislosti na vaší postavě a štíhlosti nohy.

Kromě délky mohou mít boty různé tvary. Například, tam jsou modely, které expandují nahoře, a naopak, zúžené, které těsně zapadají do kyčlí.

Následující klasifikační znak je tvar ponožky, a to:

 • Špičatý;
 • Zaoblený;
 • Náměstí;
 • S řezem (letní modely).

S tím, co nosit boty bez podpatků v zimě

Zpočátku, boty byly vynalezeny pro muže, jejich cílem bylo chránit nohy armády. K dnešnímu dni jsou zpět v módě a jsou navrženy tak, aby zdobily ženské nohy.

Klasické dámské zimní boty jsou ideálně kombinovány s vrchním oděvem, jako jsou kožichy z ušlechtilých kožešin nebo kabátů z pravé kůže. Nejjednodušší barvy pro kombinace: černá, bílá, pevná, vínová. Existují tzv. „Nebezpečné“ tóny. To jsou všechny odstíny palety duhy. Nezapomeňte kombinovat barvu boty s barvou oblečení.

S věcmi, jejichž délka je pod kolenem, nejsou boty kombinovány. Nejpříznivěji vypadají s takovými prvky vnějšího oblečení jako:

 • Krátká srst;
 • Semišové nebo kožené bundy.

Trend s délkou nad kolenem se nevztahuje pouze na svrchní oděvy, ale také na takové druhy oblečení, jako jsou sukně, šaty, šortky.

Aby nedošlo k nadměrné vulgárnosti obrazu, neotvírejte výstřih.

Těsně přiléhavé džíny se dobře hodí pro vysoké boty, pokud mohou být skryty uvnitř bot.

Stylisté také dodržují tento princip: pokud jsou oděvy těsné, boty by měly být široké a naopak.

Foto

 • Semišové běhouny
 • Kožené boty.
 • Eurozima.

Eurozyma je varianta zimních bot, ve kterých je izolace ve formě srsti pouze ve spodní části, tj. K kotníku modelu. Vše nad spodní nohou má fleecovou podšívku, stejně jako v botách na podzim. Mezitím vypadají běhouny erozimu na stonku mnohem přitažlivěji, protože je zcela uzavírají, aniž by vytvářely „rýhy“. Raději nosí mnoho dívek. Ale navzdory jejich kráse a eleganci se nedoporučují pro naše ruské zimy, protože je nebudou moci zahřát v extrémním chladu. Pohodlná teplota pro ně je maximálně -5 °. Takže spíše jde o boty na cestě ven. Pro každodenní nošení mohou být použity na jaře nebo na podzim, pak budou určitě teplé.

Obuv EuroZima je skvělou cestou pro majitele velkých uniforem, protože, jak víte, zimní boty díky své silné izolaci mohou přidat další objem. To nejen kazí obraz, ale také ztrácí sebedůvěru as ním krásnou procházku.

Pokud jste stylový a ne notoricky známý člověk, pak byste se měli rozhodnout koupit boty pro tuto sezónu. S bigotností a předsudky, protože všichni žijeme ve 21. století. Krásná dívka v dobře vybraných botách nemůže přitahovat pohled obdivujících mužů a závistivých žen.

Je důležité si uvědomit, že správně vybrané boty by neměly vyvíjet tlak na žádnou část nohy, bez ohledu na to, zda sedíte nebo stojíte.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky