Ralf Ringer boty

Ralf Ringer boty

Značka Ralf Ringer se nemůže pochlubit bohatou historií, ale pověst vysoce kvalitní a spolehlivé ruské obuvi je za ní pevně zakořeněna. Výroba začala v roce 1995, ale jméno Ralf se objevilo o rok později. Po dalším roce začala firma vyrábět vysoce kvalitní boty, které dnes známe pod názvem Ralf Ringer.

Rok co rok, produkce rostla exponenciálně: 60 tisíc párů, 110, 180, 220 a více, více, více ... Značka se rychle rozšířila po celé zemi. Výroba v roce 2014 činila 1,45 milionu. Společnost zároveň získala národní ocenění v nominaci "Nejlepší obuvnická společnost".

Dnes je výroba značkových bot v plném proudu. Je určen pro ženy a muže, děti a mládež. Vhodné modely najdou lidi s jakýmkoliv vkusem.

Vlastnosti

Skepticky se odkazuje na značky domácí produkce, zdá se, že všichni máme krev. Ralfovi Ringerovi se však podařilo tuto bariéru překonat. Prvním důvodem je samozřejmě kvalita. Společnost používá pouze přírodní materiály. Ostatní ruská značka prostě nepozná. Ve výrobě existuje jedna vlastnost. Leží v horní vrstvě obuvi. Zůstává neleštěná, díky čemuž má výrazný vzor.

Modely vyrobené z nubuku lze nosit i za mokra. Je vyroben ze zvýšené pevnosti a potažen ultra-účinným vodoodpudivým činidlem.

Dalším důvodem k lásce Ralfa Ringera je jeho Jedinečná podešev. Při jeho upevňování se používají speciální technologie, které tvoří základ pevnosti. A speciální vlastnosti absorbující otřesy dokonale chrání nohu před nárazem.

Mimochodem, jméno je spojeno s německou značkou. Byl koncipován speciálně tak, aby lidé měli velkou důvěru v novou ruskou značku. Ale jak vidíte, ne pro jedno jméno se tato bota zamilovala do kupujících. To plně odůvodňuje jeho cenu a je vždy spokojen s kvalitou.

Dámská obuv Ralf Ringer

Dámská obuv je reprezentována širokou škálou modelů. Kotníkové boty, boty, boty ... Vše z přírodních materiálů, navržených podle módních trendů.

Kolekce určená pro období podzim-zima 2016-2017 zahrnuje pohodlné a stylové modely. Barvy, ve kterých jsou nové boty vyráběny, jsou v této sezóně nejvýznamnější. Ženy módy si budou moci najít něco mimořádného. Fanoušci klasiky se mohou potěšit elegantními klasickými modely.

S pomocí slavné ruské značky si můžete nejen koupit kvalitní boty, ale také doplnit svůj šatník o stylovou věc.

Mezi ženské modely jsou oblíbené boty s kožešinou na stabilní masivní patě. Jsou vyrobeny z semiše v různých barvách. Boty jsou velmi pohodlné, stabilní a praktické. Kožešina dobře prohřívá nohu a klopě dělá model zajímavým.

Kotníkové boty jsou ideální pro každodenní nošení, jsou lehké, pohodlné a teplé. Budou pohodlné v offseason.

Velmi elegantní model dámské obuvi se středním šněrováním. Plochá podešev s malým podpatkem a pohodlným běhounem je ideální pro zasněženou zimu.

Pánské boty Ralf Ringer

Mužská modelová řada není o nic méně bohatá než žena. Potřebujete boty pro obchodní jednání? Nebo hledáte praktické modely pro každý den? Ralf Ringer vám dá obojí. Oxfords, brogues, nízké boty, sportovní obuv ...

Kromě toho tato značka vyrábí speciální řadu obuvi pro lidi, kteří mají nestandardní velké velikosti. Toto je hlavní sestava.

Nové položky pro každou sezónu se objevují v obchodech rychle a včas. A vždy potěší zákazníky řadou modelů.

Skvělá denní volba pro pánskou šatní skříň - pohodlné boty s nízkým podpatkem s tmavým zipem. Přírodní srst a kůže se zahřejí a chrání před jakýmkoliv počasím. S nimi a nejtěžší zimou se nebudete bát.

Sportovní modely jsou také rozšířené. S nízkými a vysokými hranami, pohodlným šněrováním, výborným běhounem, vyrobeným z vysoce kvalitních materiálů - můžete tyto tenisky nosit až do pozdního podzimu.

Sportovní modely jsou převážně konstruovány v přísné černé barvě, jen občas zředěné tenkými bílými, červenými, modrými akcenty. Modely Laconic jsou vhodné pro lidi všech věkových kategorií.

Dětská obuv

Ralf Ringer neignoruje modely dětí. Všechny modely jsou prezentovány v uklidňujících barvách. Bledě růžová, béžová, červená, fialová. Můžete potěšit své dítě výběrem dvojice podle chuti a barvy.

Obzvláště populární jsou dnes dětské dětské tenisky. Model je vyroben z přírodní kůže, vysoká, teplá kožešinová podšívka dokonale zahřeje jemnou nohu. Design je módní a ocení ho mladí móda.

Čisté dětské boty pro chlapce a dívky se dnes vyznačují módní kontrastní podešví. Samotné dno masivu vám umožní cítit se skvěle ve sněhu a dešti. Model je vybaven vysokým šněrováním, které spolehlivě chrání dětské nohy.

Značkové linky

Ralf Ringer se specializuje na výrobu několika linek. Jedná se o muže: Classic, Comfort, Weekend, Real Ringer, Piranha. A dámské Classic, Weekend, LadyGrand a Piranha.

Zvláštní poznámka může být Piranha. Objevil se v roce 2006 a byl navržen speciálně pro ty, kteří chtějí vypadat jasně a stylově, to znamená pro mladé lidi. Piranha má svůj vlastní koncept a je vždy na vlně nejmodernějších trendů.

Recenze

Mezi Rusy, mnoho fanoušků bot Ralf Ringer. Tato značka je jedním z nejznámějších v Rusku. To naznačuje nejnovější marketingový výzkum. Mladí lidé od 25 do 45 let v 77% případů jsou s touto značkou dobře obeznámeni. Navíc ti, kteří se kdysi rozhodli koupit boty nebo jiné boty, se ve většině případů rozhodnou pro druhý nákup a budou kupovat boty této značky v budoucnu.

Celá „vina“ je kompetentní strategií, která je založena na neustálém zlepšování kvality a úzkém kontaktu se zákazníky, kteří se mohou obrátit nejen na zákaznickou podporu, ale také vyjádřit své názory a názory na obuv.

Hlavními a jedinými hodnotícími kritérii pro Ralfa Ringera jsou recenze lidí. Je jim věnována největší pozornost. To vám umožní být vždy v kontaktu s uživateli, pochopit jejich přání a neúnavně zlepšovat obuv. To vše vede k tomu, že se každoročně zvyšuje prodej výrobků o 30%.

Zákazníci ji milují za dobrou kvalitu. To je jak lehkost, tak pohodlný pocit pro nohy, měkkost a stabilitu. Velký výběr produktů vám umožní vybrat si model pro každý vkus, barvu a velikost.

Mnoho rodin, které se kdysi snažily koupit Ralfa Ringera, jí zůstane loajální.

I když cena u Ralf Ringer není nejnižší, kupující jsou spokojeni s častým prodejem, během kterého můžete najít zajímavé modely za nízkou cenu. Většina respondentů věnuje pozornost vynikající kvalitě kůže, ze které jsou boty vyráběny, a rozmanitosti linií pro všechna roční období.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky