Na co si boty nosit?

Na co si boty nosit?

Dámské boty, zdůrazňující krásu nohou a dávající obraz sexuality - ne mýtus, ale docela hmatatelná a dostupná realita. Designéři dlouho vynalezli boty, získali srdce těch nejnáročnějších módy po celém světě.

Vlastnosti a výhody

Mnozí by se shodli na tom, že boty dělají obraz hravějším a dívka sama - přitažlivější v očích mužů. Z tohoto důvodu, každá dáma ne, ne, ano, a přemýšlet o nákupu této boty pro sebe.

Běhouny jsou boty nad délkou kolena. Existují modely s úzkým, jako punčocha, nebo rovný hřídel. Obchody jsou vybaveny paty, ploché boty nebo platformu. Proč je ženy tak ráda nosí a opačné pohlaví je baví sledovat je na nohách žen?

Odpověď spočívá v řadě vlastností, které tyto boty odlišují od všech ostatních:

 • Za prvé stojí za povšimnutí výšková charakteristika těchto bot. Je to ona, kdo přitahuje pohledy mužů a zároveň činí obraz ženským a svůdnějším;
 • Neméně důležitá je poměrně úzká silueta, nejasně připomínající punčochy. Dává botě svůdný tvar, dokonce i v kombinaci s džíny nebo dlouhou sukní;
 • Samo o sobě, forma boty neumožňuje nosit s širokými kalhotami. Nejlepší je kombinovat je se sukněmi nebo šaty. Tato funkce dává ženě ženskost a dává dívce jistotu.

K obleku

Běžecké boty, boty na podpatcích, světlé sandály na kožešinách a další designové požitky jsou poměrně složité boty. Vysoké a štíhlé dívky s dlouhými a krásnými nohami, můžete bezpečně dostat pár těchto bot, nejlépe ne jeden.

Ale co většina ženské populace, která nemá takové velkorysé přírodní údaje? Je to jednoduché: každý může transformovat svůj obraz, správně používat boty ve svých sadách.

 1. Nezapomeňte, že v takové obuvi se může harmonicky cítit jen dívka, která si je jistá svou vlastní přitažlivostí. Pokud se cítíte na pochybách, zkuste pár, který se vám líbí, a uvidíte, jak v něm vypadáte dobře, to dá důvěru.
 2. Druhou důležitou podmínkou je bezvadná chuť. Naštěstí může být smysl pro styl vyvíjen nezávisle. Pokud máte pochybnosti o svých vlastních schopnostech, podívejte se na představy o módních sadech ze světových celebrit nebo ikon ve stylu ulice.
 3. Naproti tomu vysoká a štíhlá postava není nutnou podmínkou pro přidání jeho šatů s vysokými botami. Nízké holky si mohou dovolit pár, který se jim líbí, za předpokladu, že mají vhodnou kombinaci bot s jinými prvky obrazu. Totéž platí pro majitele nádherných forem nebo ne ty nejtenčí nohy.

Co na sebe

Aby byl obraz úspěšný, je velmi důležité respektovat proporce. Nejlepší ze všeho je, že boty doplňují ženský, drzý vzhled každý den, ale tyto boty jsou také vhodné pro speciální příležitosti. Existuje jen málo omezení, ale stále jsou tam: vyhýbejte se kombinování bot se sportovním stylem, oblečení v obchodním stylu, ale i příliš odhalování oblečení. Tam jsou šaty, které jsou v souladu s takovými obtížné boty nejlepší ze všech.

Sukně

Délka sukně pro takový duet by měla pokrývat horní část bot po několik centimetrů. Tato kombinace změkčuje chuť bot, dává obraz tajemství a úplnosti.Štíhlé, dlouhosrsté dívky si mohou vybrat kratší délku sukní, 5-10 centimetrů vyšší než boty. Zvažte, že tato kombinace zkracuje nohy, takže by bylo nejlepší podívat se na majitele vysokých a štíhlých postav.

Perfektní sety se získávají kombinací bot s různými siluetami sukní:

 • Sluneční sukně dokonale ladí s různými páry bot. Věnujte pozornost takovým detailům, jako je délka sukně a výška bot, pro harmonický vzhled byste neměli zapomenout na patu.

Štíhlé krátké holky zapadají do délky sukně na dlani nad kolenem, kombinují se s botami, punčochy na patách nebo vysoké platformě. Nezapomeňte doplnit obraz těsné punčocháče, aby odpovídaly boty.

Pokud se nemůžete pochlubit dlouhými štíhlými nohami, vyberte si svěží sukni na kolena. Boty ve vašem případě by měly být s rovným hřídelem těsně nad kolenem. Zvedněte sadu tak, aby lem sukně mírně pokrýval horní část bot. Nezapomeňte na přítomnost paty, dávejte přednost půvabné patě střední výšky.

 • Tužka sukně od přísného obchodního oděvu, to snadno změní se na oblečení pro večer, a to je vše kvůli správně vybraným jackboots. Vyhněte se délce mini, nejlepší možnost - do středu kolena nebo na dlani níže. Volba délky závisí na vaší výšce, čím menší je, tím kratší by měla být sukně. Měly by být upřednostňovány úzké zvedáky, jejichž horní část bude skryta před zvědavýma očima u okraje sukně. Pozornost ostatních na váš obraz je zaručena.
 • Dlouhá sukně. Maxi sukně nejsou první sezónou na vrcholu popularity mezi módními ženami různého věku. Jejich popularita je pochopitelná, protože tento styl je schopen ozdobit naprosto žádnou ženskou postavu. Můžete nosit maxi sukni s botami, je lepší zvolit modely s podpatky. Pokud chcete ostatním ukázat krásu vašich bot, zastavte se u sukně se zářezy uprostřed stehna. Obraz bude hravý a ženský.

Šortky

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, šortky s botami dokáží vytvořit skvělý každodenní duet. Chcete-li zajistit, aby se obraz neobjevil příliš extravagantní a nepoškozoval vaši reputaci, postupujte podle několika jednoduchých tipů:

 1. I když máte velmi dlouhé nohy, vyberte si těsné punčochové kalhoty, aby odpovídaly botám. Vytisknuté punčocháče a modely zlikvidujte v mřížce.
 2. Dávejte přednost černé barvě obuvi.
 3. Horní část obrázku by měla být tak skromná a diskrétní, jak je to jen možné. Skvělá volba je svetr nebo mikina v nadměrném stylu.

Džíny

Stylový vzhled nákupní cesty nebo setkání s přáteli vám pomůže vytvořit hubené džíny. S botami tvoří úspěšný soubor, který je třeba doplnit pouze objemným svetrem nebo pánskou košili.

Punčocháče

Vyberte si těsné, přes které nevidíte nohu. Tato technika ostatním nejen předvede váš smysl pro styl, ale také pomůže upravit tvar vašich nohou. Vyhoďte modely se vzorem nebo perforací. Nejlepší volba - prosté modely, které odpovídají barvě s botami nebo jinými detaily obrazu.

Golf a legíny

Navzdory dostatečné výšce bot, některé ženy módy hledají způsoby, jak učinit je ještě delší vizuálně. Taková technika může být vyžadována pro vytvoření specifického obrazu. Nejzřejmější technikou v tomto případě je použití golfu nebo legín. Častěji je tato metoda využívána mladšími dívkami, které vytvářejí sady pro mládežnické party. Pro tyto účely zvolte punčochové zboží tak, aby odpovídalo botám.

Jaké svrchní oblečení

Koupili jsme pár na zimu nebo na podzim, téměř každý si hádá hlavu nad otázkou: jaký druh svrchního oděvu by měl být správnou kombinací bot. Můžete nosit boty s jakýmkoliv svrchním oděvem dle svého vkusu:

 • Bunda dole. Chcete-li vytvořit stylový zimní vzhled, vyberte si objemné prodloužené bundy dolů;
 • Park. Diskrétní styl této bundy z ní dělal jednu ze základních věcí šatníku.Běhouny si nevyberou příliš vysoké, bez paty;
 • Kabát - povinná věc pro dámský šatník. Můžete ho kombinovat s jakýmikoliv modely bot;
 • Mink kabát. Luxusní vzhled pro publikaci vám pomůže vytvořit vysoké boty, punčochy s podpatky. Pro příležitostné ležérní sety si vyberte boty bez podpatků;
 • Bunda. Klasické a ženské modely tvoří skvělý duet s botami. Existuje pouze jedno pravidlo - vzdejte se vyfoukaných a sportovních modelů.

Barevné kombinace bot

Vytvořit různé sady vám pomůže hrát s barvou. Boty jsou jedním ze základních prvků šatníku. Vyberte si oblečení různých barev, aby vypadaly každý den jinak. Výběr barev celého souboru závisí na barvě obuvi:

 • Brown boty budou nejúspěšněji v souladu s oblečením z modrých, béžových a mléčných odstínů;
 • Černá - nejuniverzálnější, budou dělat duet s oblečením jakékoliv barvy;
 • Červená. Živá provokativní barva vyžaduje diskrétní šedé, černé nebo bílé odstíny v obraze;
 • Modrá. Vyberte si hluboké ušlechtilé odstíny, kombinujte je se základními tóny: mléčnou, krémovou, šedou nebo černou;
 • Zrzky. Protipožární odstíny jsou stejně jasné, takže kombinujte červené boty podle příkladu červených s diskrétním monofonním oblečením. Zvláště krásná je aliance s modrou a šedou;
 • Béžová bude vypadat krásně s jakýmkoliv svrchním oděvem;
 • Jasné. Výběr světlých barev obuvi, dodržování tohoto pravidla v celém obraze, nebo hraní na kontrastech, kombinující světlé dno s tmavým vrcholem;
 • Zelená odstíny zdůrazňují béžové nebo šedé oblečení a fialové, modré nebo bílé barvy zdůrazňují barevnou hloubku;
 • Sandy boty určené pro obrazy v odstínech modré, mléčné, růžové a zelené;
 • Barvy Marsala. Víno odstíny jsou nejen populární, ale také univerzální. Kombinujte je s hlubokými modrými, zelenými nebo fialovými odstíny, stejně jako s tlumenými pastelovými tóny.

Jak nosit boty

Řada modelů vysokých bot nejen umožňuje vybrat perfektní pár pro každou krásu, ale také vytvořit řadu různých obrazů. Nabízíme Vám výběr kombinačních pravidel pro nejoblíbenější modely bot:

 • Vysoké Běhy Punčochy vyžadovat zdržení zbytku detailu oblečení. Tyto boty se nosí pouze se sukněmi nebo šaty, chybou by bylo nosit je s džíny nebo kalhoty. Délka sukně by měla být dostatečná k zakrytí horní části bot;
 • Velvet boty znamenají přítomnost večerních šatů, dobře, nebo přinejmenším obraz pro sobotní párty;
 • Na nízkém běhu. Pokud z nějakého důvodu nenosíte boty s podpatky, model s plochou podrážkou vám pomůže ven. Majitelé nízkého růstu jsou důležití pro sledování proporcí obrazu. Taková obuv bude zdobit denní i večerní šaty;
 • Na podešvi traktoru. Tento model bude skvělou alternativou k páru pat. Nosit s ležérní oblečení v grunge nebo ležérní styl;
 • Lak. Nejvíce provokativní model, který by měl být opuštěn, pokud nejsou povinným atributem tematického obrazu;
 • Pletené výrobky budou tvořit harmonický obraz s úpletem;
 • Fringed. Naughty boty s ozdobným prvkem ozdobí oblečení ve venkovském stylu. Používejte je s džínové kalhoty, šortky nebo sukně a kostkované košile;
 • Se širokým hřídelem. Takové boty pomohou dámám s plnými nohami, a také pomáhají vytvářet uvolněný obraz mládeže. Nosit běhouny s džíny a volné svetry.

Stylové obrázky

Studujte ráno a večer večer? Vyberte si univerzální šedé boty a kombinujte je s měkkým ženským úpletem na důležitý den.

Černé boty a nadměrné tonální šaty pomohou vytvořit všestranný, elegantní vzhled. Zbývá pouze přidat jasné příslušenství.

Běžecké boty a krátký kožich jsou nádherným boho stylem pro velké město.

Mléčné midi šaty tvoří jemný duet s vysokými botami vínového stínu.

Luke s úspěšnými a neúspěšnými příklady

Bez módy bez módní obuvi. Člověk dokáže vytvořit dokonalý vzhled, jiní by se měli poučit z chyb druhých.

 • Běžecké boty mohou být nošeny s krátkou sukní, vyvažující provokativní dno objemných skromných jízdních šatů.
 • Celebrity jsou někdy mylné také, kombinovat extravagantní boty s otevřenou délkou šatů nebo množstvím jasných tisků.
 • Barevné boty s ozdobným šněrováním oživují monochromatické šaty.
 • Nešťastná sada obsahuje množství odhalujících prvků oděvu, které jen zhoršují světlé džínové boty.

Nezapomeňte si vybrat ženské vysoké boty, které vám pomohou vytvořit neobvyklé sety a zdůraznit svou sexualitu a ženskost.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky