Semišové boty bez podpatků

Semišové boty bez podpatků

Po dlouhou dobu tuto elegantní botu nosili pouze muži, kteří sloužili v armádě. Dívky si však rychle všimly neobvyklého výrobku a přidaly se do svého šatníku.

A pokud armáda použila pouze koženou krejčovství, pak většina mladých dam nebyla speciálně lhostejná k semiši.

Kromě toho byly boty původně nošeny bez paty a tento prvek se objevil teprve před několika desítkami let. Přes inovace, plochá podešev neztratila svůj význam. Nyní se můžete setkat s mnoha ženami, které jí dávají přednost.

Vlastnosti a výhody

Semišové boty bez paty mohou být jak každodenní, tak slavnostní. Je třeba říci, že tato možnost je více populární. Vznešený materiál vypadá velmi drahý a elegantní. Je schopen udělat obraz rafinovanějším a reprezentativnějším.

Navíc vysoké boty dokonale pokrývají nohy, což je obzvláště příjemné v chladných obdobích. To je jediná teplá obuv, kterou lze kombinovat s jakýmkoliv oblečením.

Nedostatek podpatků usnadňuje nošení mnoha dívkám. Někdo neví, jak chodit na vysokých podpatcích, a někdo z nich je unavený. Plochá podešev je nejen neuvěřitelně pohodlná, ale také bezpečná. V zimě, na kluzké silnici, je snadné otočit nohu nebo skluzu, což může vést k pádu. Boty bez paty jsou v tomto ohledu spolehlivější.

Sezónnost

Zima

Obvykle jsou tyto boty doplněny umělou nebo přírodní kožešinou. Velmi často je izolována pouze nožní zóna a holeně je ponecháno bez podšívky. Toto je děláno aby zajistil, že boty nejsou tak objemné. Tato možnost je však vhodnější pro publikaci nebo pro milovníky automobilů. Každodenní model by měl mít plnou izolaci a protiskluzovou podrážku.

Demi-season

Na podzim a na jaře je povolen tenký obklad nebo jeho nepřítomnost. Některé produkty jsou doplněny velmi tenkou srstí, která je užitečná v chladnějším období.

Tyto boty mají tenčí a elegantní platformu, stejně jako elegantní siluetu.

Léto

Letní možnosti také existují, ale jsou méně populární. Více obyčejné modely jsou “punčochy” to kompletně sedět noze. Nevypadají tak volumetricky, což je velmi důležité pro teplé období.

Také můžete často najít styly se šněrováním nebo perforací, které vypadají jako korzet. Částečně vystavují nohu, ale zůstávají uzavřené z jiných stran. Podešev by měla být co nejtenčí.

Modely

Klasika

Tyto boty zcela zakrývají koleno, ale nevejdou ho. Samotná forma může být široká a může být vhodnější. Obvykle je přední část poněkud delší než zadní, protože je zde ohyb.

Klasický model má malou patu, která se pohybuje od jednoho do tří centimetrů, stejně jako malá platforma. Často nemá zámek, ale v modernějších modelech je blesk přítomen ze strany nebo zezadu.

Zkrácené

Sotva zakrývají koleno a někdy mohou být těsně pod ním. Velmi často se mezi zkrácenými styly montují „punčochy“. Chlubí se jednotným tvarem a stejnou délkou.

Blesk je nutností, protože nošení takových bot není snadné. Tyto modely jsou více slavnostní.

Prodloužené

Tyto boty končí uprostřed stehna. Neměly by být příliš široké nebo příliš úzké. Vhodné pouze pro ženy s štíhlýma nohama a dobrou postavou.Častěji se nosí na některých akcích nebo tematických akcích.

Tento styl musí být vybrán s velkou opatrností. Neměl by být příliš pokřivený v kolenou a silně se schovat na nohou.

Barvy

Semiš velmi hodný přijímá různé barvy a často je činí ušlechtilejšími. Nyní v módních tlumených odstínech, které na tomto materiálu vypadají ještě efektněji.

Z tmavých barev lze odlišit víno, smaragd a čokoládu. Fialové, tmavě tyrkysové a modré odstíny budou také působivé.

Pokud jde o jasnější tóny, nyní je velmi relevantní šedohnědé, špinavé modré a prašné růžové.

Za zmínku stojí obvyklé základní barvy. V botách budete vždy vypadat stylově a elegantně v černé nebo šedé barvě. Bílé modely jsou poměrně složité a rozmarné. Je třeba je nosit s maximální opatrností.

Jak si vybrat

Vždy věnujte pozornost kvalitě šicích bot a spolehlivosti semiše. Švy by měly být hladké a čisté a tkanina by měla být stejnoměrná a měkká. Také si zaslouží velkou pozornost kování. Pokud je zip zpočátku bez obtíží, měli byste takový model opustit.

Je velmi důležité, aby oblast kolen byla atraktivní. Docela často tato část sbírá ošklivé záhyby. Také běžné případy vícevrstvého materiálu na nohách. Produkt vyzvedněte podle tvaru nohy. Boty by měly skrýt vady, ne zdůrazňovat je.

Co na sebe

Ta věc bude perfektně kombinována s elegantními šaty a legíny nebo džíny. Můžete nosit dlouhou tuniku nebo svetr s botami. Šortky nebo krátké sukně budou vypadat skvěle s prodlouženým střihem. S punčochy boty, můžete nosit více reprezentativní oblečení a jít na párty.

Nezapomeňte si vybrat správné punčocháče a svrchní oděvy. Skvělým tandemem budou klasické varianty pro kabáty, pláště a krátké kožichy. Pokud jde o punčocháče, pak zapomeňte na styly pletiv, výrobky s třpytem nebo velkým vzorem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky