Co nosit boty v zimě?

Co nosit boty v zimě?

Boot boty mají vysokou a těsnou botu. Pevně ​​obsadili hlavní místo v dámském šatníku. Běhouny mohou být rozděleny do několika typů, které se liší výškou a šířkou vrcholů. Délka bot se může měnit od poloviny stehna po koleno. Tato bota sedí těsně, jako punčochy nebo má volný a široký bootleg.

Zimní boty jsou zpravidla vyrobeny z semiše nebo pravé kůže, méně často se jedná o modely z umělé kůže. V botách jsou izolovány přírodní a umělé kožešiny nebo izolace vlny.

Výběr kožených modelů, věnujte pozornost materiálu byl dostatečně měkký. Jinak budete prostě nepříjemně chodit, a ještě víc tak sedět v takových botách. Běhouny mohou být paty, klíny nebo pevné podešve. Ty jsou obzvláště oblíbené v zimním období, protože v nich je noha stabilní a bezpečná.

V této sezóně, boty jsou velmi populární vrcholy vrcholů téměř k linii hýždí, zatímco boty by měly fit pevně na noze, jako punčochy. V tomto snímku není hlavní věcí překonat linii ze stylového a ženského obrazu, aby se upřímně sexy a bez chuti. Kromě toho, módní trend současné sezóny jsou boty s špičatými nebo zaoblenými nosy. Mnozí se diví, jaký druh svrchního oděvu nosit boty v zimě tak, aby nevypadal vulgární?

Podpatky budou vypadat dobře s uzavřeným a skromným obrazem. Například, to může být zúžené kalhoty s objemným svetrem, od svrchních oděvů je lepší dát přednost krátký kožich kožich. V tomto případě bude obraz vypadat luxusně, bez sebemenšího náznaku vulgárnosti nebo bez chuti. Také si můžete vybrat zdarma řezané sukně a šaty. Jejich délka by však neměla zcela pokrývat vrcholy bot. Vzdát se asymetrických modelů, budou vizuálně dělat obraz ošklivý.

Dlahy s malou patou nebo plnou podrážkou dobře zapadají do těsných džíny, úzkých sukní a šatů. V tomto případě lépe přiléhejte boty s prodlouženými hřídeli. Vybírat šaty pro jackboots, vyhnout decollete a otevřené oblasti těla. Dobře padnou legíny, legíny, objemné pulovry, dlouhé svetry a různé tuniky. Z vrchního oblečení si můžete vybrat kožené bundy a kožichy pod úrovní pasu. Dlouhé, krátké kabáty nebo ponchos bude fungovat stejně dobře. Svrchní oděvy mohou dobře pokrývat délku bot, v každém případě bude obraz vypadat krásně.

Tyto boty jsou perfektní šifónové šaty s květinovými potisky. Může být rovný nebo osazený. Klobouk se širokým lemem bude skvělým doplňkem k vzhledu. Toto příslušenství bude stylový a módní. Dekorace pro libovolný obrázek vyberte minimum. Může to být náušnice a prsten, řetízek a náramek. S tímto příslušenstvím nepřehánějte, protože můžete vypadat směšně. Boty na boty dokonale doplňují večerní vzhled. Může to být jakýkoliv sváteční oděv, který je v souladu s výškou a šířkou bot.

Při výběru obrazu pro jackboots, je třeba mít na paměti, že čím více přizpůsobit boty, tím větší by měl být horní. Například, pokud si vyberete úzkou krátkou srst, pak dávejte přednost botám s volnou nohou. S načechraným pončo nebo volným kabátem by si měl vybrat těsně přiléhající jack-up modely připomínající punčochy. Stojí za povšimnutí světlé odstíny. Oblečení a obuv musí být v souladu s ostatními. Pokud si vyberete jasnou skříň, boty by měly být tlumené.Například je lepší kombinovat červené boty s monofonním a co nejvíce uzavřeným oblečením. V tomto případě je možné finery přizpůsobit tónům boty jako dekorace.

Stojí za to připomenout některá pravidla kombinování oblečení s botami:

Vyhýbejte se kombinování této boty s punčochovými kalhotami, jinak budete vypadat jako snadno přístupná žena;

Kombinace tmavých odstínů s masovými punčochami bude také nešťastná;

S takovými botami nikdy nenoste punčochy;

Minisukně je nebezpečná kombinace s vysokými podpatky a botami, obraz může být levný a upřímný.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky