Co mohu nosit bílé boty?

Co mohu nosit bílé boty?

V posledních několika sezónách se vysoký model bot, bot, vrátil na vrchol popularity. Tento typ obuvi je velmi rád mnoha módních žen a stal se neuvěřitelně běžným v Evropě a ve Spojených státech a v naší zemi.

Běhouny jsou boty s prodlouženou hřídelí, která pokrývá kolena, a někdy dosahuje až do stehna. Tento model boty skvěle vypadá na štíhlé ženské nohy, prodlužuje tvar a zdobí obraz. Díky své délce nafouknuté boty zachycují většinu nohou a udržují ji v teple. To se týká především zimních zvedacích modelů, které jsou z celé strany izolovány kožešinou po celé délce.

Před několika lety byly oblíbené kožené vysoké boty na podpatku, které vypadaly velmi vulgárně a ošklivě. V této sezóně návrháři provedli několik změn tohoto modelu. Za prvé, kožený materiál byl nahrazen semišem. Semišové zimní boty vypadají mnohem hezčí a ženský než jejich předchůdci z kůže. Přidáno bylo také několik typů paty.

Modely

Podpatky

Samozřejmostí je klasický model paty s podpatky. Tenké a vysoké cvoky, s malou platformou vpředu nebo bez, takové boty vypadají velmi elegantně na dívkách a vytvářejí ženský obraz. Kromě čepů, pata může být tlustá, střední nebo vysoká, hlavní věc je přeplněný bootleg.

Modely s malou platformou, které jsou pohodlnější a pohodlnější, jsou také běžné.

Plochá podrážka

Nafukované boty bez paty - to je další novinka sezóny. Pohodlné a velmi elegantní, semišové boty na ploché podešvi jsou velmi praktické a krásné každodenní boty, zejména pro ty, kteří ocení především pohodlí.

Klín

V posledních sezónách se klín vrátil zpět, a proto není divu, že vzhled a bota s klínem Může být otevřený nebo skrytý. Tyto boty jsou vhodné pro dívky, které milují pohodlí a zároveň chtějí vypadat výš a štíhleji.

S ozdobným zipem

Speciálně pro ty, kteří mají rádi tenisky v létě, byl vytvořen model bot, spodní část připomínající tenisky. Charakteristickým rysem tohoto modelu je ozdobný zip na přední nebo zadní straně, který dodává botě zvýraznění.

Co nosit s bílými botami

Běžecké boty samy o sobě jsou docela náladový typ obuvi. Mělo by být velmi kompetentní vybrat si obrázek pro tyto boty, aby vypadaly harmonicky.

Nedoporučuje se nosit je s úzkými krátkými sukněmi a šaty, ale rozšířené sukně s botami vypadají docela lakonicky.

Módní návrháři doporučují nosit více objemné horní vyhladit světlé dno. Dokonale kombinované boty s pevnými kalhotami, džíny nebo legíny vstrčenými uvnitř nahuštěných bot. Takové obrazy s bundou podobné barvy s botami vypadají velmi krásně.

Pokud jde o bílé boty, jsou to ještě více rozmarné boty, protože bílá barva v botách musí být schopna kombinovat se zbytkem oblečení, aby nevypadala směšně.

Bílé boty dokonale ladí se světlými džíny a bílým topem. Jako top můžete nosit bílou bundu nebo objemný bílý svetr, stejně jako pončo, pletené šaty nebo jiné svrchní oděvy podobné barvy.

Stylové obrázky

Krátké, světle šedé šaty s objemnými dlouhými rukávy jsou dokonale sladěny do dlouhé bílé semišové boty s malým tlustým patem.Světle modrý spojkový vak s řetězovým řemínkem se používá jako jasný akcent na snímku.

Zelený tvídový oblek, skládající se z krátkých šatů a kabátu s bílým límcem, je doplněn bílými vysokými botami s černým nosem. Zlaté korálky dávají tomuto obrazu úplnost a velká šedá kožešinová čepice s klapkami na uši je posledním přízvukem.

Bílý, izolovaný pončo s dlouhými rukávy je položen na vrchol bílých krátkých krajkových šatů, které vypadají z pod vrchní částí svrchního oděvu. Bílé semišové boty dokonale zapadají do tohoto jemného a roztomilého vzhledu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky