Co nosit boty s podpatky?

Co nosit boty s podpatky?

Když už mluvíme o botách, hrdinka brilantní Julie Robertsová přichází na mysl z uznávaného snímku „Pretty Woman“, kde se mladá žena nejstarší profese chlubí ve vysokých botách s podpatky v kombinaci s mini sukní. Od té doby byly boty považovány za boty pro odvážnou a odvážnou ženu, přesněji řečeno, byly zvažovány, protože dnes je to módní trend zimních období.

Boty na podpatku vypadají sexy na ženských nohách a dávají druhé půvabu, navíc přidávají několik centimetrů na délku a slibují, že přitáhnou pozornost kolemjdoucích. V závislosti na pojatém obrazu - romantickém, osudovém a dokonce i obchodním, byste měli dodržovat několik pravidel kombinace bot a oblečení.

Dlahy vytvoří módní vzhled

Chcete-li vytvořit obraz křehké dámy, měli byste věnovat pozornost montážní boty na tenké nebo stabilní paty v kombinaci s mini šaty nebo krátké sukně, midi šaty a dokonce i sundresses. Jedinou podmínkou jsou tlusté tmavé punčocháče, pokud mají boty tmavý odstín.

Boty na podpatku vypadají roztomilé s pevnými kalhotami a džíny a pro vytvoření skutečně stylového vzhledu si vyberete boty s volnějšími botami a silnou patou. Ideální obuv je kombinována s oděvy z tlustých materiálů - pletené šaty a vesty z úpletu, hrubé nadměrné šaty v kombinaci s pásem v pase nebo tunika se stejným důrazem na pas. Dnes je velmi módní nosit paty s podpatky, jejichž délka přesahuje délku šatů nebo sukně, jinými slovy, boty vypadají jako „druhá“ kůže a nepřesahují oblečení.

Podpatky: podpatky

Boty na podpatku jsou tak rozmanité, že si myslíš o své volbě. Nízký podpatek boty jsou považovány za nejpraktičtější možnost a jsou vhodné pro dívky a ženy vysoké nebo střední výšky. Vysoké paty jsou vhodné pro miniaturní osoby, zde stojí za to přemýšlet o velmi patě - stabilní, jehlové, zdobené nebo jednoduché. Při výběru bot byste se měli spoléhat na svůj vkus a hodnotit se zvenčí, hlavní je vypadat stylově, ne vtipně.

V poslední době oblíbené boty s tlustou pevnou patou, které jsou vhodné jak pro štíhlé dívky, tak pro osoby s nádhernou postavou. Zvláštností bot na takové patě je to, že vám umožní zachytit správný poměr a učinit ženské nohy štíhlé a nekonečně dlouhé. Pokud se budete držet klasického jehlice, pak si vyberte kožené nebo semišové boty, pevně přiléhající nohu a nemají další podrobnosti.

Běhy - co as čím se oblékat

Semišové boty s nízkými podpatky mohou být různých odstínů a variant provedení - červené, černé, béžové, šedé, s třásněmi, těsné, volné, s popruhy nebo nýty. Pokud váš výběr spadl na skořici nebo červené boty s nízkými podpatky, pak je zkombinujte s úzkými modrými nebo modrými džíny, džínové šortky nebo sukně v kombinaci s lehkými punčochami (nejlépe na kůži).

Fringed běhouny budou vrcholem ženského obrazu, a doplnit, můžete si vybrat jiné příslušenství se stejným okrajem nebo dát výjimečnou roli boty. Při výběru červených zvedáků nechte na semišových botách svou volbu, aby se nezdály vulgární, protože semiš zjemní bez této osudové barvy obuvi a zušlechťuje jednodílný vzhled.Pokud přemýšlíte o tom, co nosit na romantickou večeři nebo ranní setkání, pak neváhejte vybrat boty s podpatky.

Bílé boty s nízkými podpatky vypadají stylově v romantickém luku s šaty z tekoucího materiálu a lehkým kožichem a elegantní kabelka může být použita jako doplňkové příslušenství.

Šedé boty s podpatky jsou jako černá klasika - budou vypadat vhodně v jakémkoli obraze a kombinaci textur - s věcmi z jemného pletení (šaty a sukně), s hedvábným oblečením, pleteninami a džíny všech odstínů. Šedé semišové nebo kožené boty s podpatky jsou vhodné k nošení s nylonovými punčochami z masa nebo bez nich.

Klasické černé boty s podpatky budou vhodné pro všechny šatní skříně, to je něco, co nikdy nebude zbytečné v obraze ženy. Černé semišové boty jsou perfektně kombinovány s těžkým svrchním oblečením - kabát, kožich, elegantní bunda a kožich, a mohou sloužit jako nádherná zimní obuv. Kožené zimní boty budou dokonalým spojencem ženy, která ocení pohodlí a teplo, pouze v tomto případě byste měli zvolit středně vysoký podpatek a postarat se o jeho stabilitu.

Běžec, punčochy vypadají skvěle na štíhlých nohách. Zároveň jsou univerzální jako černé, takže by neměly být žádné otázky o tom, jak tyto boty kombinovat. Jsou úspěšně kombinovány s krátkými šaty střední délky z lehkých nebo tlustých tkanin, džíny, svrchních oděvů z jakéhokoliv střihu a materiálu.

Jehlové podpatky

Miliony žen zbožňují půvabné tenké paty, a aby nebyly obscénní, musíte dodržovat zlatá pravidla:

Vyberte si uzavřené svetry, jako jsou roláky a svetry pod krkem a bez hlubokého řezu, jinak riskujete získání nelichotivé reputace;

Pokud budou šaty spojenci pat, vyberte si střední délku plus otevřené zbraně nebo mini šaty, ale s uzavřenými rameny.

Je dobré, jsou-li boty na podpatku černé nebo jiné neutrální barvy, jinak bude příliš mnoho jasných akcentů - bez té „nezbedné“ vlásenky, také jasného odstínu bot;

Posledním doporučením je zhodnotit váš obraz z boku: vypadá to vzdorně? Už odešli? Ne? Nebojte se nosit paty na podpatcích a jít dobýt obzory.

Jak nenosit boty

Chcete-li vytvořit moderní obraz pomocí bot, poslouchejte několik tipů, jak a co se nedoporučuje nosit boty s podpatky.

Pokud si vyberete černé nebo tmavé boty nad kolenem, nikdy je nenoste s tenkými tělními punčochami, zejména v zimě nebo zima na podzim. Výjimkou z tohoto pravidla je vytvoření módního luku, kde není poskytováno oblečení a doplňky (těžké šátky a klobouky);

Když si dáte na boty, postarejte se o výstřih - nenechávejte to upřímně nahý, zkuste si na svetr s vysokým krkem nebo šaty, které pokrývají hruď;

Mají smysl pro proporce: při výběru jasných bot nebo bot se spoustou příslušenství se zastavte u jednoho přízvuku a ujistěte se, že zbytek oblečení je co nejjednodušší.

Nezapomeňte, že opravdu elegantní vzhled by měl být čistý: boty na podpatku by měly být elegantní, oblečení by mělo být žehleno a neporušené. Je nepřijatelné chodit do utiskovaných a sotva celých bot, je lepší dělat jiné boty.

V zimě si můžete vybrat boty z odolné kůže nebo semiše, můžete povolit boty s kožešinovými prvky. Jeho podešev by neměla být příliš tenká, je lepší nechat tyto boty až do jara nebo podzimu.

Jak kombinovat boty s podpatky s kalhoty nebo džíny? Neexistují žádná omezení, experiment!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky