Co mohu nosit černé boty?

Co mohu nosit černé boty?

Dámské boty jsou poměrně kontroverzní kus oblečení. Mnozí považují vysoké boty za vulgární a nevhodné pro vytváření stylových luky. Ale velké množství různých modelů, které se objevují každý rok, a módní obrazy založené na nich, tuto myšlenku vyvracejí. V tomto článku se naučíte, jak si vybrat správné boty a co je kombinovat, aby vám zvolený luk skutečně vyhovoval.

Výhody vysoké boty pro ženy

Příběh o botě začal už dávno. Takové vysoké boty, chránící nohy téměř po celé délce, získaly popularitu v době pirátů. Kromě ochranné funkce byly tyto boty také dobré, protože bylo možné skrýt něco, co je v nich zakázáno, jako je zbraň, nebo láhev se silným alkoholem. K dnešnímu dni, boty dostat více z důvodů estetiky, ale nemůžeme popřít, že vysoké boty lépe chránit před chladem než kratší modely.

Jednou z hlavních výhod moderních botek je, že se každým rokem stávají rozmanitějšími. Můžete se setkat s oběma modely klasické výšky a úzkými nadhodnocenými botami připomínajícími punčochy. Kromě populárních bot s tenkými podpatky nebo vysokými podpatky, tam jsou také produkty na platformě, nízké podpatky nebo plochá podešev.

Díky této rozmanitosti lze boty kombinovat nejen s krátkými šaty, ale také s ležérním oblečením, jako jsou džíny a halenky.

Kdo by neměl nosit černé boty

Vysoké boty - především boty pro statečné a sebevědomé dívky, které se nebojí přitáhnout pozornost většiny. Proto se tyto boty nedoporučují pro ty, kteří nechtějí příliš mnoho pozornosti nebo si nejsou jisti krásou nohou.

Dívky s plnýma nohama by se měly vyhnout těmto botám nebo nosit těžké kalhoty tmavé barvy pod botami. Díky nim budou nohy vizuálně štíhlejší a pomohou vyhnout se zbytečným pochybnostem a nepohodlí.

Výška paty

Výběr bot se řídí skutečností, že jste se ve vybraných botách cítili pohodlně.

Bez paty

Jedním z nejpohodlnějších modelů jsou boty bez podpatků. Model na ploché podrážce je vhodný pro práci, školu i každodenní život. Pokud se boty s podpatky cítíte nejistý, je nejlepší dát přednost právě takové možnosti.

Na platformě

Další pohodlná volba - černé boty na platformě. Jsou stabilní a pohodlné. Současně však přidávají několik centimetrů navíc a postavu činí vizuálně přitažlivější. Plošiny běhounu se krásně mísí s legíny nebo džíny.

Vysoké podpatky

Jedna z nejvíce ženských a atraktivních možností - boty s podpatky. Zdůrazňují sexualitu a štíhlost nohou, což činí obraz elegantnějším. Volba takového modelu ho však doplňuje prostými a jednoduchými věcmi tak, aby luk nevycházel příliš vulgárně.

Semiš nebo kůže: jaký materiál je lepší

Je také důležité, jaký materiál se vyrábí.

Z kůže

Nejkvalitnější boty jsou vyrobeny z kůže. Nosí se dlouhou dobu a vypadají tak elegantně, jak je to jen možné. Jedinou nevýhodou kožených bot je jejich vysoká cena. Pokud vám rozpočet nebo vaše vlastní principy neumožňují tyto boty nosit, podívejte se na černé kožené boty.

Semišová kůže

Zvláštní pozornost je věnována semišovým botám. Tyto černé boty vypadají velkolepě.Ale vyžadují zvláštní péči. Suede se rychle zašpiní, navíc se nedoporučuje nosit při tání nebo deštivém počasí. Při mokré boty by měly být okamžitě vysušeny, protože mokré barevné semišové barvy kůže a lehké ponožky.

Stylové značky

Orel bělohlavý

Módní novinky najdete na značce orel bělohlavý. Designéři této společnosti milují milovníky klasiky. V jejich sbírkách jsou klasické barvy a tvary nově interpretovány novým způsobem.

Wilmare

Originální boty najdete v novém Wilmaru. Barevné kůže, volné horní části a plochá podešev umožňují těmto modelům vytvářet každodenní vzhled.

Ztráta inkoustu

S touto značkou najdete vysoce kvalitní semiš nad kolenními botami, které kombinují nejnovější módní trendy a klasickou eleganci.

Co se nosí s černými botami

Běhy by měly být kombinovány s jednoduchými a uzavřenými věcmi. Pro každodenní styl můžete omezit monofonní džíny nebo legíny, doplněné svetrem nebo tunikou.

Kombinace bot s oblečením nebo tunikou bude vypadat žensky. Neměly by být příliš krátké, ale neměly by zakrývat kolena, aby bylo vidět horní část vrcholků.

Vyberte si jednoduché monofonní věci, které budou vypadat harmonicky a omezené botami, a nebudete mít žádné problémy s vytvářením módních obrázků.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky