Tónovací sprej na vlasy L'Oreal "Magic retouch"

Tónovací sprej na vlasy L'Oreal Magic retuš

Každá žena sní o dokonalé a rovnoměrné barvě vlasů. Ženy se cítí obzvláště nepříjemně, když jejich kořeny rostou, ale není čas jít do salonu. L'Oreal našlo řešení a pomohlo milionům žen po celém světě.

Vlasový sprej L'Oreal Magic Retouch je speciální barvivo, které během několika vteřin „obnoví“ barvu vašich kořenů a dokonce i na šedivé vlasy!

Tato stříkací barva se objevila poměrně nedávno, ale mnoho žen se jí již podařilo otestovat a ponechat pouze pozitivní zpětnou vazbu.

Ve skutečnosti mnozí z nás vědí, že tento sprej není takovou novinkou, protože na policích obchodů s kosmetikou můžeme vždy najít různé odstíny šamponů a jiné podobné výrobky. Sprej L'Oreal je však podle výrobce jedinečný svým druhem, protože neabsorbuje přebytečný tuk z vlasů a nemá žádné fixační vlastnosti.

Barevná paleta

Nelze říci, že paleta odstínů této sprejové barvy je obrovská, ale hlavní a potřebné barvy jsou v ní stále přítomny. Celkem je zde 5 barev, mezi které patří černá, tmavá kaštanová, kaštanová, světle hnědá a světle hnědá.

Jak se přihlásit

Sprej Magic Retouch by měl být nastříkán na čisté a suché kadeře, držet láhev vertikálně. Požadovaná rozprašovací vzdálenost je deset nebo patnáct centimetrů.

Pokud se chystáte udělat styling a účes, pak se doporučuje, aby to před použitím tohoto spreje, protože sprej má mírnou lepkavost, a pak budete nepříjemné styl vlasy.

Aby se minimalizovala spotřeba finančních prostředků, sprej Magic Retouch pouze na „problémové zóny“ vlasů a zarostlých kořenů. Také nezapomeňte nosit ochranný obvaz Na čelo nebo použít běžný list papíru, může sprej skvrnu kůže trochu, zejména v čele, takže musíte být trochu opatrnější.

Po nanesení spreje získáte okamžitý výsledek, který potrvá až do prvního praní. Tato sprejová barva se vypere poprvé, takže vám nedává mnoho problémů.

V případě potřeby

Okamžitě tonizující sprej vám pomůže snadno doma, na výletě nebo v nouzových situacích, abyste získali perfektní výsledek, zastíněné kořeny vlasů a dokonce i barvu díky speciálním bohatým pigmentům ve směsi. Magic Retouch je vhodný pro všechny typy vlasů.

Je velmi snadno aplikovatelný a vydrží, dokud si nevyprat vlasy. Vzhledem k lehké vzorec nevytváří a nedělá vaše kadeře tučně. Rozhodně necítil na vlasech.

Výhody a nevýhody

Mnoho žen už tento nástroj na záchranu vlasů vyzkoušelo a rozhodlo se sdělit, že má několik výhod. K nim patří snadná aplikace doma a přesné malování šedých vlasů. Velmi rychlý postřik, získáte požadovaný výsledek ihned po postřiku, je to obzvláště vhodné, když jste někde ve spěchu. Minimálně skvrny na obličeji a na čele, protože to nepřetéká, ale stále se doporučuje zakrýt kůži.

Je naprosto bezpečné používat, protože působí výhradně „externě“ na vlasy, aniž by do nich vnikla, jako je například běžné barvení vlasů.

Nevýhody tohoto nástroje lze připsat spíše malé paletě odstínů. Mnoho dívek je nuceno opustit používání tohoto nástroje, protože nemohou najít vhodný tón pro své vlasy. Tento sprej se může dobře rozprostřít na vlasy, pokud spadnete do deště. Velmi často poté, co stopy zůstanou na ložní prádlo.

Přesto, výhody tohoto nástroje jsou mnohem větší a kouzlo Retouch sprej může také stát velmi pohodlný záchranář pro mnoho dívek.

Hodnocení zákazníků

Ze zpětné vazby mnoha žen po celém světě lze vyvodit pouze pozitivní závěry. Mnoho krás všech věkových kategorií si vybralo tento nástroj jako nutnost. Podle většiny žen, tento sprej bude okamžitě malovat na kořeny a bude dokonale v kombinaci s barvou vlasů. Vždy pomáhat, když potřebujete běžet do práce a obecně není čas jít do salonu.

Mnoho zákazníků si všimne snadnosti použití, okamžité akce a dokonalého zbarvení šedých vlasů. Při správném používání a ochraně čela nástroj nezanechává kůži.

V souhrnu lze konstatovat, že každá osoba je individuální a má k tomu vlastní názor. Použitelnost a účinnost. Ale také zde můžete říci, že sprej od L'Oreal je opravdu kouzelná hůlka, zejména v nouzových situacích.

Jak snadné je použít nástroj a jaké výsledky lze získat v dalším videu.

Další spreje L'Oreal

Kromě stínícího spreje na malování kořenů má L'Oreal tolik různých sprejů pro zpevnění, obnovu a růst vlasů, stejně jako různé spreje na opalování. Řada potěší mnoho.

Různé série nabízejí řadu produktů, které se starají o vaše vlasy. Například v řadě Intense Repair od firmy L'Oreal Professionnel najdete vynikající hydratační sprej na vlasy, který má tepelnou ochranu. Navrženo pro péči o suché a neživé vlasy.

9 foto
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky