Jak používat vlasové sérum

Jak používat vlasové sérum

Krásné kadeře jsou nejen indikátorem krásy, ale i zdraví. Proto péče o ně vyžaduje velké úsilí. Vlasové spreje vám usnadní práci.

Vlastnosti

Je velmi důležité, aby žena měla dobře udržované kadeře, ale agresivní prostředí, chemické prostředky, vysoušeč vlasů, kulma, nezdravá strava způsobují, že pokožka hlavy je suchá a prameny jsou nudné a bez života.

Chcete-li obnovit jejich sílu, musíte použít speciální sérum.

Ona je kříženec mezi balzámem, maskou a mácháním a nahrazuje vše najednou. Může být aplikován na mokré nebo suché vlasy, není třeba oplachovat. Nicméně se nedoporučuje používat místo klimatizace, protože takové použití může způsobit vypadávání vlasů.

Aplikované sérum vyživuje kadeře, ucpává šupiny, nedovoluje roztržení vlasů. Navíc vytváří ochrannou vrstvu. Použití vysoušeče vlasů a dalších tepelných zařízení nepoškozuje vlasy. Sérum jim dodává větší objem a zesiluje.

Aplikace

Použití séra závisí na tom, co je určeno.

Pro kudrnaté vlasy. Pomáhá zbavit se nenáviděných vln. Naneste na mírně vlhké kadeře. Pak se narovnají železem. Není nutné použít dodatečné prostředky tepelné ochrany, tento nástroj se dokonale vyrovná s touto funkcí.

  • Hydratační pro všechny typy vlasů. Zvláště vhodné pro prameny poškozené curlingem nebo barvením. Tento výrobek obnovuje strukturu, poskytuje hlubokou výživu, dodává lesk a zář. Naneste na zcela suché nebo mírně vlhké kadeře. Lze aplikovat denně.

Od lupů. Protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti tohoto produktu se s tímto problémem dokonale vyrovnávají. To dává účinek hydratační, vyživuje pokožku hlavy. Snižuje svědění, zlepšuje strukturu vlasů, vyživuje vlasové folikuly a zvyšuje jejich růst.

  • Pro konce vlasů. Navrženo tak, aby je pohánilo a zabránilo průřezu. Mělo by být aplikováno po každém mytí hlavy, od středu délky kudrlinek až po jejich konec. Toto složení neváží prameny, což je činí hladkými a učenými. Výborným nástrojem je bifázické sérum.Drahé oleje" od Avonu.

Na základě lopuchu olej zvyšuje růst vlasů. Vlastnosti extraktu lopuchu jsou již dlouho známy a jsou maximálně přeneseny do tohoto produktu. Po nanesení se kudrny zesílí, jejich růst se zvyšuje. Svítí zdravím a krásou. Aplikujte sérum jak suché, tak i mokré vlasy, nejprve masírujte kořeny a pak roztejte po celé délce. Použití 2-3 krát týdně.

Recenze

Mnozí již vyzkoušeli sprej v séru a byli spokojeni. Podle recenzí, když je správně aplikován, neznečišťuje pokožku hlavy, dodává zář a obnovuje vitalitu unavených poškozených vlasů.

Jak používat vlasové sérum viz video.

Sprejové sérum - nepostradatelný nástroj, který by měl být v arzenálu každé ženy.

Pak budou její vlasy bezchybné, prameny svítí a přitahují pozornost ostatních.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky