Stříkací barvivo na vlasy

Stříkací barvivo na vlasy

Experimentování se vzhledem může být různými způsoby, aniž by to poškodilo zdraví. Barvy, které mají dočasný účinek, jsou součástí pěn, tonik a pastelek.

Sprej - barva je novinkou v oblasti krásy. To vám umožní rychle as malým úsilím malovat zarostlé kořeny nebo zcela změnit barvu vlasů.

Tonizující sprej pomáhá ženám a šetří od častých a dlouhých cest do salónů krásy. Koneckonců, barvení vlasů trvá určitou dobu a je drahé. Ne každý může barvit své vlasy sami, a proto je tonizující sprej zaslouženě považován za ideální řešení.

Jak vypadají ženské vlasy, mluví o její náladě a vyjadřuje individualitu. Vybledlé kadeře nebo šedá nenanáší dívku. A časté používání konvenčních nátěrů poškozuje vlasy, protože v jejich složení je téměř vždy čpavek.

Na co se používá

Sprej - barva je nejčastěji potřebná k nátěru zarostlých kořenů, zejména pokud mají známky šedivých vlasů. V jeho složení je lak, takže časté používání nepoškozuje vlasy. S jeho pomocí můžete experimentovat se svým vzhledem, protože jeho paleta se skládá z různých barev a odstínů.

Hlavní výhodou takové barvy je možnost barvení jednotlivých pramenů v různých barvách. Nemusíte se držet rovných čar, můžete vytvořit zajímavý vzor nebo vzor na vlasy. Pro tento účel prodávají kosmetické obchody šablon, které tento postup zjednodušují. Navíc může mít vzorník absolutně jakýkoliv vzor, ​​což vám umožní realizovat ty nejodvážnější fantazie.

Přítomnost laku v tomto nástroji vám umožní vytvořit a opravit vlasybez obav, že se rozpadne. Dalším plusem je vizuální zvýšení objemu. Majitelé i tenkých a řídkých vlasů budou vypadat neodolatelně.

Stínovací sprej určený pro barvení s efektem tónování. To je módní trend mezi mladými lidmi.

Hlavní nevýhodou aerosolu je to nebudete s ním dlouho procházet a po jednom nebo dvou praních se barva zcela omyje. V deštivém počasí to nedává smysl, protože pigment odplaví déšť. Proto ji používají před jakoukoliv událostí nebo focením.

Funkce výběru

Při výběru nátěrové hmoty na prvním místě se musíte rozhodnout, pro co je:

 • Pro stínování šedých kořenů je lepší zvolit odstíny o jeden tón tmavší než přírodní barva vlasů.
 • Máte-li tmavě blond barvu, pak černá nebo čokoládová barva je vhodná ve formě spreje.
 • Pro blondýnky barevné možnosti mohou být obrovské množství. Na světelných pramenech bude každá barva dobře padat. Může to být různé odstíny: růžová, fialová, modrá, zelená atd. Ale zbavit se ho světlovlasých dívek obtížnějších než tmavovlasých mladých dám. Budeme se muset snažit znovu získat svůj původní vzhled.
 • Bílá barva je častěji používána pro zvýraznění. Ale můžete vytvořit jednu bílou barvu, abyste vytvořili nový obrázek. Můžete například vytvořit bílý třesk.

Výhody tohoto nástroje:

 • okamžité a bezpečné zbarvení;
 • snadná aplikace;
 • šetří čas;
 • kompaktní velikost plechovky;
 • rychlé a snadné mytí;
 • velká barevná paleta;
 • pomocí šablony je možné vytvořit vzor;
 • nepoškozuje vlasy a pokožku hlavy;
 • netéká a nešpiní se;
 • rychle schne;
 • možnost použití několika odstínů najednou.

Nevýhody:

 • nesnášenlivost vody. Například barva nepřežije vlhké počasí;
 • obstrukce vzduchu vstupujícího do kůže hlavy a samotná struktura vlasů;
 • obtížnost vracet přirozenou barvu dívkám s světlými vlasy;
 • vysoké náklady;
 • kontraindikace častého užívání;
 • malé množství finančních prostředků.

Jak malovat

Naneste sprej - barva na vlasy není obtížná. Hlavní věc je chránit oděv a nejbližší nábytek před nátěrem na ně.

Chcete-li začít, hodit zbytečný ručník přes ramena nebo nosit staré košile. Chcete-li zjistit, kde se stříkáte, postavte se před zrcadlo. Stříkací barva by měla být na krátkou vzdálenost. Na ruce by se měly nosit rukavice a noviny by měly být položeny na podlahu. Vlasy by měly být trochu mokré.

Aby se zabránilo kontaminaci uší nebo čela, jsou tato místa potřena tukem, například pro děti.

Pomocí kartáčku na vlasy, rozdělte a posypte kořenovou oblast dobře. Vybarvit kořeny tohoto bude stačit.

Je nutné používat prostředky ne dlouho. Okamžitý nátěr je přesto vhodný pro dočasný účinek. Zpravidla by nesmazatelný aerosol měl vydržet na hlavě vlasů jeden den, ale ne více. Tam jsou laky, které jsou bezpečné pro tři dny.

Pro omytí barvy můžete použít běžný šampon. Doporučuje se umýt si vlasy až do okamžiku, kdy voda z hlavy vytéká. V žádném případě nejdou do postele s malovanou hlavou, jinak kazí ložní prádlo.

Nezapomeňte, že časté barvení nedělá nic dobrého. Čím méně často používáte spreje, tím lépe.

Kolik je

Existuje mnoho výrobců barev ve formě sprejů pro barvení vlasů. Jejich náklady se pohybují od 200 do 2000 s. Všechny se osvědčily jako kvalitní výrobky, ale stále takové spreje jako YniQ, Jofrika, Venita, Blondme, Oribe, Kryolan, Estel, Londa, Vlasové umění Color Xtreme, Stargazer, Schwarzkopf, Tempspray, Label.m.

Zvažte každý z nich podrobněji:

 • Yniq - To je korejská barva, která je k dispozici v osmi odstínech velmi jasných a nasycených barev. Je růžová, fialová, černá, zelená a dokonce oranžová. Sprej může být is jiskrami. Snadno se používá a pokud jej nastříkáte v požadované vzdálenosti, barva nespadne tam, kde to není nutné. Je to bezpečné, protože obsahuje organickou hmotu. Umyjte "Unic" snadno pomocí běžného šamponu.

Cena - od 300 str.

 • Jofrika - Populární německý výrobek pro barvení nejen vlasů, ale také těla a tkaniny. Často se používá k vytvoření obrazu na karnevalech, cosplay nebo Halloweenu. Snadno se nanáší a omývá.

Cena - 450 str.

 • Barva vlasů Xtreme - Je to barevný lak na vlasy, který je dodáván v láhvi. Před použitím musí být lahvička důkladně protřepána, aby se smísily všechny její složky. Je to bezpečné, ale nedoporučuje se používat pro osoby s poškozenými vlasy. Barevnou paletu tvoří bílé, stříbrné, růžové, zlaté a černé barvy. Nastříkejte pouze na suché prameny.

Cena - 350 str.

 • Stargazer - produkt vhodný pro jakoukoliv barvu vlasů. Po barvení je třeba vlasy rozčesat, aby se odstranily další částice barvy.

Cena - 400 str.

 • Venito - Tónovací nástroje v různých barvách. S ním můžete změnit obraz na jeden den, aniž by došlo k poškození vlasů.

Cena - 250 r za láhev o objemu 50 ml.

 • Blondýna - německý matovací prostředek, vyráběný ve čtyřech odstínech: led, jahoda, ocel a nefrit. Dlouho udržuje na vlasech a jeho účelem je zastínění potřebných ploch. Naneste na mokré vlasy.

Cena - od 850 str.

 • Oribe - malá láhev s velmi bohatou barvou. Barva je zcela bezpečná a obsahuje přírodní složky.

Náklady - 2000 s.

 • Kryolan - výrobek s velkým výběrem barev a silnou fixací. Je vhodný pro všechny typy vlasů a může také barvit pokožku. Stejně jako ostatní prostředky, nemůže být držena po dlouhou dobu.

Cena - od 700 p.

 • Estel - domácí výrobce kosmetických výrobků. Estel barva neobsahuje amoniak a jiné škodlivé látky. Společnost má speciální dětskou linku, která přichází ve formě řasenky na vlasy. Takový dětský prostředek je naprosto bezpečný.

Cena - od 200 p.

 • Londa - tónovací prostředek pro malování zarostlých a šedých kořenů.Výrobce je široce známý a má vysokou poptávku. Široká škála barev a snadná aplikace z něj činí populární v kosmetickém průmyslu.

Cena - od 250 str.

 • Schwarzkopf - Další společnost zabývající se výrobou kosmetických výrobků. V sestavě Schwarzkopf jsou tónované aerosoly několika barev: růžové, ocelové, popelové a dokonce zelené. Pigment trvá dlouhou dobu a nepoškozuje strukturu vlasů.

Cena - 750 r za 250 ml.

 • Nirvel Professional - tónovací činidlo, vhodné pro zakrytí šedých nebo zarostlých kořenů. Jeho jedinou nevýhodou je vysoká cena. Vzhledem ke změně struktury, účes získá objem, a vlasy se zdá silnější, než ve skutečnosti je.

Cena - 1500 r.

 • Tempspray - dočasné barvivo vhodné pro všechny typy vlasů. Je k dispozici ve 12 barvách. Lak, který je součástí jeho složení, umožňuje fixovat pigment na celý den. Stejně jako ostatní laky, je snadné je umýt s čistou vodou se šamponem.

Mělo by to být do 700 s.

 • Štítek.m - aerosol, populární mezi profesionálními stylisty. Má bohatou paletu, která dokonale odstíny a drží na prameny, nerozpadá se.

Cena - 1000 str.

Popsané spreje jsou na rozdíl od jiných aerosolů považovány za nejúčinnější a nejodolnější. Udrží si barvu po dobu 24 hodin a barva se při česání nerozpadne. Levné fondy nemají vysokou odolnost a jejich složení, pokud je barveno, může na provazcích ležet nerovnoměrně. Některé z nich neodolávají kontaktu s hřebenem a rozpadají se. Proto byste neměli šetřit na kvalitních výrobcích.

Recenze

Řada četných recenzí o moderní metodě tónování vlasů to říká Sprejová barva je opravdu užitečná věc. S ní můžete snadno a jednoduše přinést hlavu, aby zakryli šedé vlasy a přidali lesk vlasům. To je skvělá volba pro experiment. Kupující jsou s tímto produktem spokojeni a čas od času jsou připraveni si ho přidat a přidat obrázek barev. Široká škála produktů vám umožní koupit nejekonomičtější variantu, kterou si můžete dovolit koupit.

Když už mluvíme o dočasných barvách, dívky si všimnou zlepšení celkového vzhledu svých vlasů. Lak je nepoškozuje a nezaměňuje.

Kde koupit

Ne všechny dočasné barvící aerosoly lze zakoupit v běžných kosmetických prodejnách. Některé budou muset být objednány online. Ale Při objednávce dávejte pozor na to, jak ostatní zákazníci reagují na tento internetový obchod, aby nespadali do rukou podvodníků.

Někteří prodejci nabízejí ke koupi sadu aerosolů, která je za cenu levnější než jejich individuální nákup.

Při výběru spreje také věnujte pozornost vzhledu výrobku a jeho skladovatelnosti.

V dalším videu - přehled o spreji na vlasy Štítek.m.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky